Joey Jordison

Sve je to lepo. Otvoriti temu o nekom koga ceniš, ali daj neke podatke. Ne slušamo svi istu muziku i niko ne zna sva imena muzičara koji sviraju u kom bendu.
Svako može da izvuče ponekog iz nekog tamo benda i da pita šta ko misli o njemu, a da 90% nije čulo za njega.
Ništa zlonamerno, ali bi bilo lepo da neko ko ne zna o ovom bubnjaru nešto i nauči.
 
FLUID:
Sve je to lepo. Otvoriti temu o nekom koga ceniš, ali daj neke podatke. Ne slušamo svi istu muziku i niko ne zna sva imena muzičara koji sviraju u kom bendu.
Svako može da izvuče ponekog iz nekog tamo benda i da pita šta ko misli o njemu, a da 90% nije čulo za njega.
Ništa zlonamerno, ali bi bilo lepo da neko ko ne zna o ovom bubnjaru nešto i nauči.
ok moja greshka...Joey Jordison bubnjar SlipKnoTa proglashen vishe puta za najbrzheg bubnjara i najboljeg bubnjara na zhivim nastupima...:D josh jednom izvinjavam se :D
 
E super, sad sam nešto novo saznao. :)
Čuo par pesama Slipknota ali prilično davno tako da se ne sećam. Nisam aktivni slušalac jer sam u drugom fazonu.
Kad prvom prilikom čujem Slipknot obratiću pažnju na bubanj, a samim tim i na bubnjara. :D
 
pogotovo ces da prepoznes dzoela kad trojica lupaju istovremeno u bubanj:roll:
inace dok sam bio mali mnooogo sam gotivio slipknot.sad vec imam neke predrasude.
inace kao pojedinac stvarno je lik majstor.
btw u slipknotu nema pojedinaca,oni su jedno;) to je izjavio nekada davno kori....
 
jer znas da svira i gitaru u murderdolls-ima i to bas dobro, pa vi sad vidite ko je u stanju da bude jedan od naj bubnjara i da pritom svira gitaru u jednom od popularnijih bendova horror punk-a....
 
odlichan bubnjar jedan od najboljih inache pored Slipknota i Murderdollsa svirao je i na zadnjem albumu Ministry-ja trenutno je na turneji sa Kornom a ranije je ishao na turneju sa Satyriconom i jednom je zanmenio i Larsa na Download festivalu...mozhda je i josh negde svirao al sad se ne secam...car :D
 
pored tih tu bendova da dodam i Marilyn Manson, 3 Inches of Blood, Metallica i System of a Down, Biohazard, Amen, Hatebreed, Otep, Necrophagia, a za Machine Head i pesmu 'Nothing Left bio je pomocni vokal...........car mu moze poljubi noge on je THE MAN.. :)
 
Mr.Masacre:
pored tih tu bendova da dodam i Marilyn Manson, 3 Inches of Blood, Metallica i System of a Down, Biohazard, Amen, Hatebreed, Otep, Necrophagia, a za Machine Head i pesmu 'Nothing Left bio je pomocni vokal...........car mu moze poljubi noge on je THE MAN.. :)
pa da...covek je i vokal i gitarista,a pri tom jedan od najjacih bubnjara...to bas ne moze svako...:D
 
Brz je,nije najbrzi,solidan je daleko da je najbolji,cuo sam klinca od 12 god koji je pojeo lika za dorucak.
Zaboravio sam ime...ne bih ja joey-a velicao jos ....
Dj slipknota je pevac american head charge-a....big deal
Ako hoces najboljeg bubnjara poslusaj Dave Weckl-a...
 

Back
Top