Fotografije

Baby Kate

Aktivan član
Poruka
1.847
Da li cuvate fotografije vasih bivsih?
Ako cuvate,zasto?
Cuvate li fotografije samo onih bitnih ili cuvate i fotografije nekih prolaznih avantura?
Imate li obicaj pokazivati sadasnjem partneru fotografije vasih bivsih i ZASTO, POBOGU ?
 
A jel' ti to posle "generalnog" spremanja po njegovom stanu ili ... tek onako? :shock:

Pravilo 1. unistiti sav kompromitujuci materijal kod sebe u stanu
Pravilo 2. unistiti sav kompromitujuci materijal kod tvojih prijatelja u albumima
Pravilo 3. iskoreniti svaku vezu sa prosloscu
Pravilo 4. ako se i nadje po koja inkriminisana fotka - osoba X je UVEK, ali UVEK tvoja baka koja se upravo vratila sa "peglanja lica" i novim silikonskim implantatom!!!
I nemoj da bi se neko yeyo sa ova 4 pravila!
 
Cuvam slike.
Zasto? Deo mene su imao slike ili ih nemao.
Ne cuvam bas od avantura jer koliko se stvarno to pamti u tolikoj meri da bi se slike cuvale?
I pokazujem te slike partnerki ako zeli tj. trazi. Sto ih ne bi pokazivao? Partnerka vec zna da nije prva i ne vidim potrebu da pred sadasnjim partnerom krijem svoju celokupnu proslost i bivse veze. Te bivse osobe su deo mog zivota i uvek ce biti htela to ona ili ne.
 
nije_lako:
A jel' ti to posle "generalnog" spremanja po njegovom stanu ili ... tek onako? :shock:

Pravilo 1. unistiti sav kompromitujuci materijal kod sebe u stanu
Pravilo 2. unistiti sav kompromitujuci materijal kod tvojih prijatelja u albumima
Pravilo 3. iskoreniti svaku vezu sa prosloscu
Pravilo 4. ako se i nadje po koja inkriminisana fotka - osoba X je UVEK, ali UVEK tvoja baka koja se upravo vratila sa "peglanja lica" i novim silikonskim implantatom!!!
I nemoj da bi se neko yeyo sa ova 4 pravila!

Istina :) :) :)
 
Naravno da sve slike koje posedujem cuvam, jer deo su moje proslositi, i pre svega uspomene, pa kakve god da su.
Nikada nisam, niti cu gaziti po svojoj proslosti.
Slike pokazujem, svima koji zele da ih vide, pa cak i ako je u pitanju neka nova devojka.
 
Baby Kate:
Da li cuvate fotografije vasih bivsih?
Ako cuvate,zasto?
Cuvate li fotografije samo onih bitnih ili cuvate i fotografije nekih prolaznih avantura?
Imate li obicaj pokazivati sadasnjem partneru fotografije vasih bivsih i ZASTO, POBOGU ?

Cuvam, pokazujem kada trazi, besnim kada vidim da i on cuva i tako...
:)
 
Aha.
A kako bi reagovali kada bi vas dragi stavio na komp sliku sa zakletve na kojoj je sa svojom bivsom uz obrazlozenje da mu je to jedina fotografija sa zakletve gde je "dobro ispao" ?
 
Ako je vec stigla na komp znaci da moze i da se obradi i ukloni nepozeljni deo slike :lol:

Inace slike su deo naseg zivota i nikada ih ne bi bacio, cak sta vise jurio sam bivsu za neke zajednicke slike koje je imala samo ona :D
 
Pored fotki mozes naci bezbroj nacina po kojima ces se secati nekoga ako to zelis;stoga samo tvoji osecaji,volja,...resavaju stvari ovako ili onako...
ako si rascistila u sebi fotke ne smetaju,a opet ako nisi nosis proslost postojale one ili ne
Ujedno pozdrav svima
 
Prošlost je prošlost i tako treba i da ostane.
Da je toliko dobra i dalje bi trajala. Zato mi ne trebaju ni slike. Ako neko voli, njegova stvar - ja ne. Uostalom, stvari kojih želim da se sećam, sećaću se i bez slika.
 

Back
Top