CARDEVIL

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa dobro CarDevilu ali koliko ti promovishesh pirateriju da smo npr u Hrvackoj ti bi vec bio u zatvoru.... Svi znamo da se nema para za oreginal igrice ali ipak ti preteravash..... Nabavljam i ja piracke igrice ali od lokalnog dilera... :D
 
*P*A*B*L*O*:
Pa dobro CarDevilu ali koliko ti promovishesh pirateriju da smo npr u Hrvackoj ti bi vec bio u zatvoru.... Svi znamo da se nema para za oreginal igrice ali ipak ti preteravash..... Nabavljam i ja piracke igrice ali od lokalnog dilera... :D







prodajem ja 2 vrste piraterije prva original i druga "ORIGINAL" jedna je na originalnom disku onom belom i sa slikom original video si sigurno na sajtu i ovde pokazao sam svima

piraterija nije zabranjena i nemoze se protiv nje kao sto je zabranjeni izlasci preko 12H zar nije tako i nemoze se protiv toga







opusteno samo
 
Po meni je CarDevil, cool lik. Izgleda da po ceo dan sedi pored kompjutera, jer cim mu posaljes mejl, on istog trenutka napise odgovor. Pored toga, radio sam tri razmene sa njim, i sve su bile uspesne, ima dosta stvari. Da se je nametnuo, jeste. Dosao je skoro, poceo agresivno, navukao mnogo neprijatelja, mislim da je jedno vreme i bio banovan.... sve u svemu, ne moze se biti ravnodusan prema njemu, jedni ga mrze, drugi suprotno od toga (da ne kazem vole). Go for it, Care! Kad bi mi kupovali originale, davno bi trebali da prodamo nase kompjutere, da bi mogli da priustimo legalan softvre i igre.
 
mezzano:
Po meni je CarDevil, cool lik. Izgleda da po ceo dan sedi pored kompjutera, jer cim mu posaljes mejl, on istog trenutka napise odgovor. Pored toga, radio sam tri razmene sa njim, i sve su bile uspesne, ima dosta stvari. Da se je nametnuo, jeste. Dosao je skoro, poceo agresivno, navukao mnogo neprijatelja, mislim da je jedno vreme i bio banovan.... sve u svemu, ne moze se biti ravnodusan prema njemu, jedni ga mrze, drugi suprotno od toga (da ne kazem vole). Go for it, Care! Kad bi mi kupovali originale, davno bi trebali da prodamo nase kompjutere, da bi mogli da priustimo legalan softvre i igre.




druze moj sta reci na lepim recima :P


P.S.cujemo se onda uskoro za onaj nas dil
 
Ajd i ja nesto da dodam. :) Kad sam prvi put upoznao Slobu (Car Devila) dogovorili smo se da se menjamo i ja nesto nisam mogao da mu posaljem cd-ove a on je meni reko da mi je poslo a cd-ova nema. :confused: I ja ceko i ceko i nema i reko ja njemu da mu necu poslati moje cd-ove dok mi nestignu njegovi i posle nekog vremena stvarno stigli cd-ovi svi i ja naravno poslao njemu. Prvo sam mislio da laze da je prevarant :mad: ali lik je stvarno skroz OK. :) Mogu da kazem da smo se sprijateljili i menjacemo se jos, a kad treba da pomogne nekom s kim je dobar nema problema uvek je spreman, samo kad ga neko zajebe i iznervira onda je izgleda zajeban :grin:
U sta sve naprica ja bre :D :D :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top