EP U20

SVAKA IM CAST!!!:):):) Najbolji su i ove godine!:) A, Teodosic MVP!!! A, Tepic pravi kapiten, treba ga prekomandovati medju seniore decko je skroz talican, tolike medalje... Sjajni su momci nema sta, samo da ovako nastave... Nadam se da ce sa ovakvom zeljom igrati i za seniorsku reprezentaciju. Hvala im, vracaju mi ono divno osecanje ponosa kada nasi kosarkasi pobedjuju!:) CAREVI!!!
 
Šta reći... FENOMENALNO!
SRBIJA ŠAMPION EVROPE!!!
415304845469a81fd8f081141844698_big.jpg

Mladi košarkaši Srbije osvojili su Evropsko prvenstvo do 20 godina, održano u Sloveniji i Italiji! Naša reprezentacija je u finalnom meču bila bolja od Španije rezultatom 87:78. Tako je generacija 1987. godišta potvrdila superiornost, jer su još od kadetskog uzrasta osvojili svaki evropski šampionat. Jedna od najuspešnijih generacija naše košarke zabeležila je samo jedan poraz na svim takmičenjima. dalje
Gledah danas finale protiv Španaca. Ima tu još dosta da se ispravi u igri, ali za sad dovoljno za sve konkurente za osvanje prvenstva Evrope. Teodosić, Labović i Tepić su ono što obećava, ako se ne pokondire kad osete lovu. Više nego dobri su i ostali, a posebno Dragović i Paunić.

Tepić kapitenski o osvajanju titule prvaka Evrope:
Tepić za B92: Dokazali smo kvalitet
Mlada košarkaška reprezentacija Srbije osvojila je još jednu titulu šampiona Evrope na prvenstvu za igrače do 20 godina. Jedan od najzaslužnijih za uspeh našeg tima u Sloveniji i Italiji je Milenko Tepić. Košarkaš Partizana, strelac 20 poena na meču protiv selekcije Španije za B92 kaže da je srpski tim u finalu dokazao da je najbolji u Evropi nakon uspeha koji je samo nastavak veoma uspešne priče generacije igrača rođenih 1987. godine:

"Imamo veliko iskustvo igranja ovakvih turnira. Bilo je veoma teško, naročito posle početnog poraza od Slovenije. Znali smo da nas sedam vezanih pobeda vodi do titule, što je na početku izgledalo veoma teško, ali što smo na kraju ostvarili. Prošli smo sve prepreke na koje smo naletetli, na kraju i Španiju i sada možemo da budemo srećni i zadovoljni onim što smo ostvarili. Ja lično ne bih bio zadovoljan da smo bili drugi, jer mislim da smo najbolji tim na prvenstvu i drago mi je da smo to pokazali". dalje
 
Toxicity
Assistant GM
Assistant GM


Joined: 22 Jul 2004
Posts: 1884

Location: Italy

PostPosted: Sun Jul 15, 2007 7:14 pm Post subject: Reply with quote
Watching the final i thought Serbia is a step above all the teams in this tournament... the title is deserved.

And i'm happy for Italy because it's our first medal at the U20 European Championship Men since 1994...

8-)
 
dobro treba u najskorije vreme aktivirati 5-6 igaca iz ove i prosle repke iz Istambula i onda polako ih kaliti dok ne postanu Navaro i Gasol, i oni su bili prvaci ispod 20 god
samo tesko ce to ici uz onakvog selektora i kapitena
 
Zaboravih gore da napomenem i Đurkovića. Treba mu u Partizanu posle ovakvih igara dati veću minutažu, što verujem da će se desiti.

Ali ona sramota sa nesviranjem himne kod dodele medalja i naopako okrenuta zastava na jarbolu je sramota organizatora. I posle smo mi nekluturni, divljaci i primitivci, a oni fini, pošteni, lepi i nenadyebivi. :x :evil: :evil:
 
Predrag Bojić je rekao da se pokvario sitem, pa su domaćini doneli lap-top, i nije bilo moguće sve tako brzo povezati, pa se i himna slabijz čula kad je najzad intonirana.
 

Back
Top