Borani...ima li vas...?
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Borani...ima li vas...?

ivana_sa
    Guest

Podrazumevano Borani...ima li vas...?

Pozdrav svim Boranima gde god da ste!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.04.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano Re: Borani...ima li vas...?

POZDRAV I TEBI!!!GDE SE TRENUTNO NALAZIS? IZGLEDA DA SU BORANI MALO LENJI DA PISU.

Profi
    Guest

Citat Original postavio boricio
    POZDRAV I TEBI!!!GDE SE TRENUTNO NALAZIS? IZGLEDA DA SU BORANI MALO LENJI DA PISU.
    Nisu lenji, nego razmisljaju kako da prezive !!!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.04.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

NE RAZMISLJAJTE PREVISE,NEGO PUT POD NOGE.MENI JE PUKAO FILM PRE 10 GODINA,DAO SAM OTKAZ I ZAPALIO PREKO.STA VI CEKATE NIJE MI JASNO?

Profi
    Guest

Podrazumevano I sta....

NE RAZMISLJAJTE PREVISE,NEGO PUT POD NOGE.MENI JE PUKAO FILM PRE 10 GODINA,DAO SAM OTKAZ I ZAPALIO PREKO.STA VI CEKATE NIJE MI JASNO?
    I sta radis preko !!!!!!

Raks
    Guest

Podrazumevano I sta kazes....

Citat Original postavio Profi
    I sta radis preko !!!!!!
    Pa i mene zanima gde si i sta radis, pa delis savete ????!!!!!!!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.04.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

TO STO DELIM SAVETE JE DOBRONAMERNO.A INACE POSLE 11 GODINA PREKO,MIISLIM DA IPAK ZNAM MALO VISE OD VAS.ZIVEO SAM NA KIPRU 2 god.,U GRCKOJ 6,SADA SAM NA ISLANDU VEC 3 god,INACE RADIM U STAMPARIJI KNJIGA I CASOPISA. KAD SAM ODLAZIO IZ JUGE,NISAM ZNAO STA ME CEKA,NI GDE IDEM. JEDNOSTAVNO NISAM HTEO DA SAMO PREZIVLJAVAM.I NARAVNO POSLE DOSTA SR...A,USPEO SAM DA SE UKLOPIM U SISTEM.ODES I PROBAS.AKO NE IDE U JEDNOJ ZEMLJI,ONDA PALIS U DRUGU ITD.A AKO SEDIS KUCI I CEKAS DA SE NESTO DESI SAMO OD SEBE,NACEKACES SE.

Profi
    Guest

Podrazumevano

TO STO DELIM SAVETE JE DOBRONAMERNO.A INACE POSLE 11 GODINA PREKO,MIISLIM DA IPAK ZNAM MALO VISE OD VAS.ZIVEO SAM NA KIPRU 2 god.,U GRCKOJ 6,SADA SAM NA ISLANDU VEC 3 god,INACE RADIM U STAMPARIJI KNJIGA I CASOPISA. KAD SAM ODLAZIO IZ JUGE,NISAM ZNAO STA ME CEKA,NI GDE IDEM. JEDNOSTAVNO NISAM HTEO DA SAMO PREZIVLJAVAM.I NARAVNO POSLE DOSTA SR...A,USPEO SAM DA SE UKLOPIM U SISTEM.ODES I PROBAS.AKO NE IDE U JEDNOJ ZEMLJI,ONDA PALIS U DRUGU ITD.A AKO SEDIS KUCI I CEKAS DA SE NESTO DESI SAMO OD SEBE,NACEKACES SE.
    Svaka cast boricio, svaka cast.Gledacemo da iskoristimo tvoja iskustva, ali sa porodicom je to malo teze.Ipak, ne gubimo nadu i radimo na tome da zapalimo negde !!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.04.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

SLAZEM SE SA TIM.JA SAM IMAO SRECU DA SAM BIO SAM,ALI IPAK NESTO MORA DA SE ZRTVUJE.MAKAR I NE BITI SA PORODICOM NEKO VREME.MNOGI NASI SU OVDE DOVUKLI ZENE I DECU,TAKO DA SU SADA SVI NA OKUPU.ZA TO IM JE TREBALO OD 1 DO 3 GODINE.INACE I JA SAM IZ BORA,MOZDA SE CAK I ZNAMO.ZOVEM SE Borislav Bukarica,NADIMAK Buca,GODISTE 1966.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.04.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

??????

Profi
    Guest

Podrazumevano

??????
    Nesto sam u guzvi ovih dana, ali te pozdravljam !!!
    Pricaj mi nesto o standardu na Islandu i o mentalitetu ondasnjih ljudi !!!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.04.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

??????
    ljudi su hladni,bez smisla za humor,nepristojni za nase pojmove,mislim na vecinu. takvi su i njima je to normalno.standard je ok. ako radis puno,imas sve.zavisi od posla.neke firme ga nemaju dovoljno,pa su im i plate manje. inace me podseca na bivsu SFRJ.MOZES DA SI PRIUSTIS,DOBAR AUTO,PUTOVANJA BEZ VIZA I GLUPOSTI,ISVE OSTALO STO JE POTREBNO.samo se puno radi,uzas.

Profi
    Guest

Podrazumevano

??????
    ljudi su hladni,bez smisla za humor,nepristojni za nase pojmove,mislim na vecinu. takvi su i njima je to normalno.standard je ok. ako radis puno,imas sve.zavisi od posla.neke firme ga nemaju dovoljno,pa su im i plate manje. inace me podseca na bivsu SFRJ.MOZES DA SI PRIUSTIS,DOBAR AUTO,PUTOVANJA BEZ VIZA I GLUPOSTI,ISVE OSTALO STO JE POTREBNO.samo se puno radi,uzas.
    Cao !!! Ja sam prosvetni radnik i aktivan sportista.Radim u srednjoj skoli i kapiten sam kosarkaskog tima RTB Bor.Ujedno zavrsavam trenersku skolu i krecem da radim sa mladjim kategorijama !!
    Pricam tecno engleski jezik.Reci mi sta mislis da li bih nesto od toga mogao da radim preko ????? U principu ako bih se odlucio da krenem sigurno ne bih birao, ali bih sigurno trazio nesto gde bih nasao sebe !!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.04.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

mozes definitivno da radis preko kao trener ,bilo gde.samo moras znati bar engleski....

Aktivan član elendil (avatar)
    Učlanjen
    11.10.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    31
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

Pozdrav iz oronulog Zajecara.

Guest

Citat Original postavio ivana_sa
    Pozdrav svim Boranima gde god da ste!
    Ne verujem, Borana svuda,nego nesto nas je malo sada.Ovi drugi verovatno vec negde sljakaju za "hleb nas nasusni".
    Mozda nam se grad raspada ali mi se drzimo!!!! :wink:

hary
    Guest

Podrazumevano

NEKA UGASI SVETLO KO POSLENJI ODE IZ BORA....

мушкатле
    Guest

Podrazumevano

Pozdrav svim boranima u Evropi.Mi uginusmo ovde!
    upoooooomoc!A dosli smo kuci samo pre tri dana iz Nisa.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio мушкатле
    Pozdrav svim boranima u Evropi.Mi uginusmo ovde!
    upoooooomoc!A dosli smo kuci samo pre tri dana iz Nisa.
    Ajde recite nam kako je tamo u Boru.
    Sada je bar leto, pa su svi studenti dosli,dodajte tome i Borsko jezero...Ne verujem da je bas toliko lose 8)!?
    P.S. Da li neko od vas, mozda sada zivi u Becu?
    Kako se snalazite?Meni bas i nije tako bajno...

мушкатле
    Guest

Podrazumevano

Nema mnogo sudenata.Jos nisu svi dosli.kad smo kod Beca jedna drugarica se skoro vratila iz istog i kaze da je odusevljena gradom,da smo jedno 1000god. iza njih.Inace u Boru je monotono,ovde su ostali samo nasi roditelji i srednjoskolci koji se spremaju polako ali sigurno da pobegnu za veci grad.
    Na jezero jos nisam bila,trebalo bi da odem.Sta da ti kazem...ubijamo se u pojam!
    Sta ima po Becu,sta se tamo radi?

Guest

Podrazumevano

Sva je to tacno u smislu da su daleko napredniji od nas.Ali je nekako ceo grad hladan.Samo rad,rad i nista drugo.
    KAPITALIZAM sta ces.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    25.04.2004.
    Reputaciona moć
    48

Podrazumevano

cao svima iz Bora i Zajecara. Sta se desava dole kod vas? Zar je bas toliko dosadno?

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •