Go†hic Pic†ure

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

aleksandra_93

Domaćin
Banovan
Poruka
3.762
ubacujte goth i slicne slike......

83fa8123.gif
 
Aleksandra 93, odlicno,prelepo. Interesantna tema.
Gothic i dark muzika moje mladosti Joy Division,Fields Of The Nephilim, The Mission, Swans, Einsturzende Neubauten, Dead Can Dance, Dreadful Shadows,Christian Death...
 
Hvala Aleksandra93, ona prva fotografija mi se najvise svidja ostale necu komentarisati.
Ovakva tema ce sigurno biti zanimljiva veoma uskom krugu ljudi, tema ce biti nepopularna ako i dalje bude bilo isuvise mracnih fotografija. Pretpostavljam da ce kod ljudi koji su u gothic fazonu svim srcem forsirati takve fotografije bez obzira na sve.
Ne kritikujem, ne podrzavam ali razumem.
 
Gigo:
Hvala Aleksandra93, ona prva fotografija mi se najvise svidja ostale necu komentarisati.
Ovakva tema ce sigurno biti zanimljiva veoma uskom krugu ljudi, tema ce biti nepopularna ako i dalje bude bilo isuvise mracnih fotografija. Pretpostavljam da ce kod ljudi koji su u gothic fazonu svim srcem forsirati takve fotografije bez obzira na sve.
Ne kritikujem, ne podrzavam ali razumem.

pa u redu je to....hvala na razumevanju....
goth.jpg
 
Naravno, Vodjena snom. Ja cu takodje posecivati ovu temu, nadam se da cu imati nesto da prikazem na ovoj temi.
Gothic slusam jos od osamdesetih godina i jako mi je blizak i drag. Jako dobro znam o cemu pricam i krajnje sam objektivan.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top