Boksovi/kuće za pse

znam da ovih tema ima puno, ali nigde (gde sam bila) ne piše koliko košta montažni boks kada se kupuje već npravljen... uglavnom svi daju linkove sa brojevima telefona na koje se uglavnom niko ne javlja z:cry:
treba mi cena (otprilike) za boks veličine 3x3x2 z:)


još jednom se izvinjavam moderatorima za postavljenu temu koja već postoji...:zstidljivko:
 
Pa ukucas na google armaturna ograda ili tako nesto pa ti izbaci nesto i onda odes na neki sajt nzm nije bitno izaberes FI tj koliko da ti bude debela i vidis cenu po kilogramu ili metru kvadratnom nisam siguran.Onda racunaj kako i sta ti treba.Ako hoces od betona da ti bude podloga moras imati u vidu i stubove u koliko je neravna podloga (zemlja) a ukoliko je ravno podrazumeva se da ide temelj.Onda odes na neko stovariste i raspitas se za cene, zovnes nekog majstora platis mu 20 evra dnevnicu, dakle on ce to za dan da zavrsi ali pre toga ga zovnes da ti izracuna sta ti sve treba jer se niti ja niti ti ne razumemo u te smese.Mada i smesa moze da se nadje na netu.Krov bi valjalo da bude od greda i preko greda nisam siguran sta ide, mislim da ide daska, pa onda stavis crep ili tegulu.I to je to.Vrata da budu u visini ograde jer bi valjalo i ti nekada da udjes i pocistis nered.I mogu se napraviti jednostavnim zavarivanjem cetvrtaste cevi kao ram, a ograda unutra.I jednostavno napravis bravicu po sistemu federa dakle obicna bravica nije to vise od 200 din.Eto to ti tako izgleda...Samo treba lova koju ja neam...Jb ga
 
small_qjn6rd.jpg

Evo kucica za nasu zlatnu retriverku ,,Leu,,
 
Evo malo slicica kako to izgleda kod nas :























Sto s tice same kucice, prakticno je napravljena
od svog moguceg drvenog "otpada" koji sam pronasao u dvoristu i garazi ! :lol:

Tacne dimnzije ne znam, ali krecu se od prilike ovako :
sirina : 1,5 m
dubina : 1 m
visina : 1 m nazad, 80 cm napred

Kucice su izolovane stiroporom od 5 cm
i imaju pokretni krov sa dve sarke, tako da lako mogu da se pociste !
Osnova je euro paleta, koja je dodatno podascana !
Pravljene su za moje Biglove i to su moji "prvenci" u stolariji :lol:
a posto sam se dovoljno izvestio do sada (napravljene jos 3 za prijatelje)
resio sam da dam i oglas za pravljenje i prodaju istih ! :D
Po nekoj mojoj racunici, kada se prave od kupovnog materijala,
cena bi se kretala od 50 - 100 eura, zavisno od velicine ! :bye:

Svi zainteresovani, dodatne informacije na PP ! :hvala:
 
Evo malo slicica kako to izgleda kod nas :























Sto s tice same kucice, prakticno je napravljena
od svog moguceg drvenog "otpada" koji sam pronasao u dvoristu i garazi ! :lol:

Tacne dimnzije ne znam, ali krecu se od prilike ovako :
sirina : 1,5 m
dubina : 1 m
visina : 1 m nazad, 80 cm napred

Kucice su izolovane stiroporom od 5 cm
i imaju pokretni krov sa dve sarke, tako da lako mogu da se pociste !
Osnova je euro paleta, koja je dodatno podascana !
Pravljene su za moje Biglove i to su moji "prvenci" u stolariji :lol:
a posto sam se dovoljno izvestio do sada (napravljene jos 3 za prijatelje)
resio sam da dam i oglas za pravljenje i prodaju istih ! :D
Po nekoj mojoj racunici, kada se prave od kupovnog materijala,
cena bi se kretala od 50 - 100 eura, zavisno od velicine ! :bye:

Svi zainteresovani, dodatne informacije na PP ! :hvala:

bas lijepo
 
Cao,hocu da napravim box za psa pa me zanima gde bih mogao povoljno da nabavim metalnu ogradu,ili armaturu,i kako da izvedem varenje. dosad sam samo postavio cigle kao sto se vidi na slikama. ako neko ima kakvu ideju neka mi se javi.

dimenzije su
duzina 255
sirina 135
a za visinu jos nisam siguran

dsc00663ab.jpg


dsc00664pxj.jpg
 
Cao,hocu da napravim box za psa pa me zanima gde bih mogao povoljno da nabavim metalnu ogradu,ili armaturu,i kako da izvedem varenje. dosad sam samo postavio cigle kao sto se vidi na slikama. ako neko ima kakvu ideju neka mi se javi.

dimenzije su
duzina 255
sirina 135
a za visinu jos nisam siguran

dsc00663ab.jpg


dsc00664pxj.jpg

Nadam se da ovo što je na slici nije kućica za psa..
 
Sto se mene tice ovo sto sam video nije box vec ne znam ni kako da se izrazim... Malo je to pogotovo za Dogu. Imam Doge i ja sam iskombinovao sa kucom... presekao dvoriste sirinom placa do kuce i iza ograde su oni imaju samo spoljni deo 6*8 i to je vec nesto... unutrasnji je nesto manju ali u sastavu je sa kucom i krovom je pokriven. Malo sam zakomplikovao, ali valjda je neko razumeo :D
 

Back
Top