Tortijada!!!

baba?????

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.458
SP_A1666-1.jpg


Ubedi mene koŠmija......manje više :lol: , al' koŠminica definitivno, da idemo u Kulpin na "V Tortijadu".

Malko sam se opiro, sve dok ne rekoše, kako posle izbora najlepšije, ide ždranje, s veliko Ž :lol: !!

Stigosmo mi oko pola četrnaest, pa pošto fešta počiMa u 15, ajd da mi kaficu i rakijicu overimo, bolje Če da legnU torte.
Elem, malo se mi tu zadržimo ..... dobar komša, ne volE na pola da ostavlja stvari.....pa tako mi završišmo s rakiju....sva sreČa, pa politra bila :lol: !

Očemo kolima....neČemo....oČemo......ma neČemo, daj malo da se izluftiramo!! Al' očina!! Upekla zvezda pa se sve počelo mantati :lol: !!

Stignemo ti mi do HaSiende od DundŽerskih, kad tamo.... :shock: :shock:

SP_A1661-1.jpg
SP_A1660-1.jpg
SP_A1658-1.jpg


Ja se zalepiJo za br. 48, a GP samo lupa po glavudži....al' džaba :lol: , em naliveno, em tvrdo :lol: !!

Organizatori pored tortijade, ubace i svadbene običaje, pa tu bilo i folklora, i nošnji i svega nečega....

SP_A1654-1.jpg
SP_A1655-1.jpg


.... al' ja brate....i sestre, slatke, ne izdržah duže od 32 minuta.
Počnem se ja teturati, i u tom teturanju, još zaslepljen zvezdom Sijalicom, smandrljam se niz....

SP_A1662-1.jpg


...i pravo u .....

SP_A1663-1.jpg


....pivarijum :lol: :lol: !!

Nama sam doš'a sebi :lol: :lol: :lol: !
A unutra lepo lAAAAdnOOO.....mislim, pivo :lol: :lol: !!
Tako rešismo da nema micanje, dok se DOBRO ne oladimo :lol: !!

Na stranu što meni pogled biJo prikovan, pa i da sam 'teo, ne bi se ...... usto sas stolca.....od sramote :lol: :twisted: :lol: !!

untitled-1.jpg


Ja bi garant i zanoćijo, da seka ne morade u WC :lol: :lol: :lol: , pa komša iskoristi priliku i izvuče me iz bede.....ovaj, podruma.....ovaj pivarijuma :lol: !!

Tačno na vreme :lol: !!

Pazi vozić :lol: !!

SP_A1668-1.jpg



Ma šta da vam pričam, kad sam doša' kući, dva i po saHata nisam ustajo sa klonje (sat i po sam.....obavljo, jel' što se obavlja na dotičnom mestu, a sat mi je trbalo da mi noge opet ožive :lol: :lol: ), a "srce organizma" mi se rascvalo ko ruža od pre pet dana :lol: :lol: :lol: !!
 
BabO?????,našla sam jednu slatkicu od marcipana,znaš kako kažu u onoj reklami Bakin kolač :Liičiiii :razz:





...A uz ovakvu tortu ide i kisić... :razz: :razz: :razz: Dobar ti dan :razz:
 
baba?????:
Nemo me kisati, Ču se rastopim :lol: :lol: :lol: :lol: ....problem s nama od šeČera....šeČeru :lol: :lol: :lol: !!



p.s. vidi se da se nis' puno s CG družila :lol: :lol: :lol: DOBAR DAN :lol: :lol: :lol: !!


aaahahahhaaha vidis brre da ustajem rano od kako sam ovde :-D :-D :-D
doduse, pre bi se moglo reci da i ne spavam uopste :shock: :-D :-D :-D
 
bobanap:
aaahahahhaaha vidis brre da ustajem rano od kako sam ovde :-D :-D :-D
doduse, pre bi se moglo reci da i ne spavam uopste :shock: :-D :-D :-D

Pa zar da gubiš svoje srećno vreme spavajući? Da se nisi usudila
Spavaj kada se vratiš kući do kraja jula ako želiš, a sada UŽIVAJ! :D :D :D ...
 
Kakva publika! Cela tema puna darova,a Babe ni od korova.Sa ovoliko pažnje ja bih se osećala bar kao Sai Baba????? :razz: :razz: :razz:
Pozdrav za našeg Dežurnog Princa. :razz: :razz: :razz:
 

Back
Top