O Kosovu gospodo-patriote

Luciferko

Primećen član
Banovan
Poruka
898
O Kosovu gospodo patriote, vazi i za one sto su bili zivi pod Titom i za ove koji su sada zaludjeni njihovim pricama. Niste se preterano brinuli za Kosovo i naseljavanje siptara, niti sto su ti siprari mahom potomci koljaca srba, dok vam je matori zagorac gurao dolare u guzicu, dok te mogli da putujete gde ste hteli. Zaboravili ste i Kosovo, i Jasenovac, i Gradisku sve zivo. E sada kenjate o patriotizmu. Nema vise dolara matorog zagorca, ***** vam se vise ne dize, pa ste se sada setili "svete srpske zemlje" i ostalih patriotiskih sranja.

Pa serem se ja vama u vas patriotizam.
 
Luciferko:
O Kosovu gospodo patriote, vazi i za one sto su bili zivi pod Titom i za ove koji su sada zaludjeni njihovim pricama. Niste se preterano brinuli za Kosovo i naseljavanje siptara, niti sto su ti siprari mahom potomci koljaca srba, dok vam je matori zagorac gurao dolare u guzicu, dok te mogli da putujete gde ste hteli. Zaboravili ste i Kosovo, i Jasenovac, i Gradisku sve zivo. E sada kenjate o patriotizmu. Nema vise dolara matorog zagorca, ***** vam se vise ne dize, pa ste se sada setili "svete srpske zemlje" i ostalih patriotiskih sranja.

Pa serem se ja vama u vas patriotizam.
haha

I ja. I vadikalima takodje
 
Poznat mi je taj njegov tunelski citat.
A kad već oće evo mu i objašnjenja - išo mali Mujo i ispo mu bombon, okrenuo se on da ga uzme ali još manji Haso se sago, uzeo ga i turio u đep. Zveknu mali Mujo još manjeg Hasu u stomak, pa u glavu i htede mu uzeti bonbon, ali dođoše neki sa kojekakvih strana, veliki i jaki te im bilo žao još manjeg Hase i bi im krivo što ga mali Mujo tuče te mu izvrnuše đepove, istresoše sve bonbone koje je im'o i dadoše Hasi. I šta sad da radi mali Mujo? Voli on svoje bonbone, i bi on da ih da nekim curicama, ali mnogo je mali da završi pos'o sa onim velikima.....
 
Čovek je u pravu, bez obzira šta je napisao. A nemam vremena da pročitam šta je napisao. Ali ako je napao sve one koji misle da nas mrze ( a tu mislim na braću iz Texasa , i Šerifa ), e onda svaka mu čast......

I mi imamo Šerifa............, Konjevića!!
 
Luciferko:
O Kosovu gospodo patriote, vazi i za one sto su bili zivi pod Titom i za ove koji su sada zaludjeni njihovim pricama. Niste se preterano brinuli za Kosovo i naseljavanje siptara, niti sto su ti siprari mahom potomci koljaca srba, dok vam je matori zagorac gurao dolare u guzicu, dok te mogli da putujete gde ste hteli. Zaboravili ste i Kosovo, i Jasenovac, i Gradisku sve zivo. E sada kenjate o patriotizmu. Nema vise dolara matorog zagorca, ***** vam se vise ne dize, pa ste se sada setili "svete srpske zemlje" i ostalih patriotiskih sranja.

Pa serem se ja vama u vas patriotizam.

A koje to dolare???? :D :D :D Srbi su se primili na neko bratsvo i jedinstvo,kamo srece da je bilo tih dolara.
A tebi sta su gurali u guzicu to je vec za strucna lica i doktore.
 
Evo strucnog lica.

Ovaj sto gura svasta u guzicu ce morati u Kovin da se javi ili da emigrira u San Francisko.

A ovaj Adem hitno mora na lecenje posto umislja da je siptar.Imao sam slucaje pacijenata koji umisljaju da su psi ,konji,svinje.... ali ovo je najgori slucaj do sada.
 
Pa evo ja imam reshenje.
Sinulo mi nocas.
U sushtini i Srbi i Albanci na Balkanu zele isto-jedinstven etnichki prostor.
Mi treba medjjusobno da se ispomazemo-mi da podrzavamo stvaranje Velike Albanije a Albanci za uzvrat da odustanu od Presheva i Bujanovca,severa Kosova i srpskih svetinja na ostaatku(manastiri i kulturno nasledje koji bi bili izuzeti iz Kosovske drzave)
Po meni je to super dil.
Nikada ni jedna zemlja sveta nije se svojevoljno odrekla dela svoje(i dalje formalno) teritorije.A mi bi to mogli d aponudimo,nash pristanak u zamenu za ovo ostalo shto pishem.
Nama velika Albanija u sushtini odgovara jer ce njeno stvaranje i nama omoguciti da "otkinemo"od CG deo gde su Srbi+nece biti argumenata vishe za ne pripajanje i RS.
Na ovaj nachi bi CG,Bosna i Makedonija bile potpuno zbrisane kao drzave(ili bi ostale u nekom okrnjenom obliku) a mi bi smo sem hrvatske odakle su proterani i nije realno,dobili maltene sve teritorije na kojim danas zive Srbi u jednoj drzavi-Albanci bi dobili Veliku Albaniju..a Makedonce Boshnjake i Crnogorce...pa yebiga...nek crknu,ne moze se svima udovoljiti:lol:I onako se danas i CG i Makedonija zalazu za nezavisno Kosovo,pa shto bi se mi zalagali za njihov interes preko nasheg kad oni nece za nash preko svog?:lol:
 
De_Sisti:
aha, to je onaj sto je napravio masakr romskih svatova u junu '99....

dobar ti favorit...
bas sam naglasio
po radu i rezultatima posle rata
a to iz razloga jer ja ne znam sta je radio za vreme rata. doduse sada je u hagu pa cemo videti sta ce oni reci. i jos jedna stvar, ON je bio veoma angazovan da se nadje zajednicki jezik izmedju srba i albanaca na kosovu, verovao ti ili ne. bas sam tada gledao par emisija ne tv-u o njegovom angazovanju.
 
Dr.Torrente:
Evo strucnog lica.

Ovaj sto gura svasta u guzicu ce morati u Kovin da se javi ili da emigrira u San Francisko.

A ovaj Adem hitno mora na lecenje posto umislja da je siptar.Imao sam slucaje pacijenata koji umisljaju da su psi ,konji,svinje.... ali ovo je najgori slucaj do sada.
mozda umisljam ali valjda imam pravo na to. eto i ti umisljas da si glavni u toj ustanovi pa sta???
 
Enfroz2891.:
Pa evo ja imam reshenje.
Sinulo mi nocas.
U sushtini i Srbi i Albanci na Balkanu zele isto-jedinstven etnichki prostor.
Mi treba medjjusobno da se ispomazemo-mi da podrzavamo stvaranje Velike Albanije a Albanci za uzvrat da odustanu od Presheva i Bujanovca,severa Kosova i srpskih svetinja na ostaatku(manastiri i kulturno nasledje koji bi bili izuzeti iz Kosovske drzave)
Po meni je to super dil.
Nikada ni jedna zemlja sveta nije se svojevoljno odrekla dela svoje(i dalje formalno) teritorije.A mi bi to mogli d aponudimo,nash pristanak u zamenu za ovo ostalo shto pishem.
Nama velika Albanija u sushtini odgovara jer ce njeno stvaranje i nama omoguciti da "otkinemo"od CG deo gde su Srbi+nece biti argumenata vishe za ne pripajanje i RS.
Na ovaj nachi bi CG,Bosna i Makedonija bile potpuno zbrisane kao drzave(ili bi ostale u nekom okrnjenom obliku) a mi bi smo sem hrvatske odakle su proterani i nije realno,dobili maltene sve teritorije na kojim danas zive Srbi u jednoj drzavi-Albanci bi dobili Veliku Albaniju..a Makedonce Boshnjake i Crnogorce...pa yebiga...nek crknu,ne moze se svima udovoljiti:lol:I onako se danas i CG i Makedonija zalazu za nezavisno Kosovo,pa shto bi se mi zalagali za njihov interes preko nasheg kad oni nece za nash preko svog?:lol:

a kazes da hrvatsku i sloveniju ne diramo a??? mislim za sada ... kasnije... i grci su mi nekako bez veze, a nama i vama bi dobro dosla lepa obala.... mada mi mozemo da se dogovorimo i kasnije za neke "komsije" :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Luciferko:
O Kosovu gospodo patriote, vazi i za one sto su bili zivi pod Titom i za ove koji su sada zaludjeni njihovim pricama. Niste se preterano brinuli za Kosovo i naseljavanje siptara, niti sto su ti siprari mahom potomci koljaca srba, dok vam je matori zagorac gurao dolare u guzicu, dok te mogli da putujete gde ste hteli. Zaboravili ste i Kosovo, i Jasenovac, i Gradisku sve zivo. E sada kenjate o patriotizmu. Nema vise dolara matorog zagorca, ***** vam se vise ne dize, pa ste se sada setili "svete srpske zemlje" i ostalih patriotiskih sranja.

Pa serem se ja vama u vas patriotizam.

Jel te zabole za kosovo? Dobro zabole te i sta sad? Mani se ti kosova, kosovo je nas problem a ne tvoj. Sta se tebe tice sta ce mo mi da radimo sa nasim kosovom. Idi radi nesto drugo za promenu... Idi negde nadrogiraj se, umesto sto mi vristis ovde.
 
DRVOSEČA:

Jel te zabole za kosovo? Dobro zabole te i sta sad? Mani se ti kosova, kosovo je nas problem a ne tvoj. Sta se tebe tice sta ce mo mi da radimo sa nasim kosovom. Idi radi nesto drugo za promenu... Idi negde nadrogiraj se, umesto sto mi vristis ovde.

Тачно тако!

@ Luciferko

Сиктер, или ти мр'ш !!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
 

Back
Top