Znamo li o cemu pricamo?

fortress

Zainteresovan član
Poruka
321
Imam neodoljiv utisak da svi ovde znamo sve.

Da li su, po starom dobrom obicaju, Srbi najbolji politicari i selektori?

Ja, npr. nisam imao pojma ko je ovaj covek!!!
Koliko je krivica moja, a koliko informativnih kuca koje me informisu ocigledno selektivno, veliko je pitanje.

Ko od vas zna? Ko je ovo?
 

Prilozi

  • sf.jpg
    sf.jpg
    9,8 KB · Pregleda: 8
south:
pa tebe,bre svi napadaju :lol:
nema gde da stavim post..a da te nema
Opet ti majore. Ja ti rekoh ranije nekoliko puta. I to je bio poslednji. Ne mesaj se advokate.

Jeste, tacno, ja ne napadam prvi. Mene napadnu jer ne moogu da istrpe tudje misljenje. A ti ako svoje ne smes da kazes to nije moj problem. I vise ne zelim da se raspavljam.
 
adem_ks:
pa valjda on rece da je musko na onoj temi, inace tek sam ga "upoznao" kada sam mu skrenuo paznju na ponasanje prema damama tj. jednoj dami
To su ti seljacki metode da mi se obraca kao osobi zenskog pola. Sex: male kada i o tome moram da se izjasnjavam zbog seljadije.

A na koju damu ti mislis? Ja otkada sam dosao sam uvideo da gospodjica Selja nije dama. Ja sam dzentlmen verovao ti ili ne, ali samo prema damama.
 
Ha-Nocri:
To su ti seljacki metode da mi se obraca kao osobi zenskog pola. Sex: male kada i o tome moram da se izjasnjavam zbog seljadije.

A na koju damu ti mislis? Ja otkada sam dosao sam uvideo da gospodjica Selja nije dama. Ja sam dzentlmen verovao ti ili ne, ali samo prema damama.
pazi ovamo, koliko ja znam sa tobom nisam imao "dodira" u temama, mislim da si OK.sto se postova tice, znaci enma nekog bitnijeg razloga da ti "kontriram" jedno mi nije jasno zasto si ljut na mene?? nikada te do veceras nisam pomenou ni posredno ni... a sto se dama tice, sve zenske osobe na forumu su dame, cak i kad se ne slazem sa njima.
 
adem_ks:
pazi ovamo, koliko ja znam sa tobom nisam imao "dodira" u temama, mislim da si OK.sto se postova tice, znaci enma nekog bitnijeg razloga da ti "kontriram" jedno mi nije jasno zasto si ljut na mene?? nikada te do veceras nisam pomenou ni posredno ni... a sto se dama tice, sve zenske osobe na forumu su dame, cak i kad se ne slazem sa njima.
Ja ne mislim nista lose o tebi i zao mi je sto si to pomislio.

A sto se tice "Lady thingy"... nije svaka zena dama. Tu gresis, gresis silno sinko :)
 

Back
Top