Плaн уништења Србије

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Пре свега, заборавите идеологију, ко је комуниста, демократа, није битно.
Све је почело жељом да се уништи Југославија.

Првобитни план био је довођење људи из САД да сруше режим у Југославији.
Први погодни човек за то био је Слободан Милошевић. Млад, перспективан, живео на западу, са идејама о ремонту комнизма.
Савршено је одговарао Американцима, они су га видели као Југословенског Горбачова, човека који ће Југославију бацити на колена.
Међутим, када је дошао у Србију и на позиције власти, уместо растурања Југославије почео је да се залаже за њено очување. То је почело да смета АМериканцима. Уместо да растури Србију он је из СК Србије најурио старе комунисте на 8. седници оне исте који су били узданица САД и НАТО да сруже све. Тада је почео да прича о правима Срба на Косову и ту је себи запечатио судбину.
- 1987 године САД подбуњују Албанце да се дигну на устанак. Уместо да устанак потпали Југославију Србија и СФРЈ су 1988 угушили побуну, што је бар на кратко растурилоо сан Американаца о ружењу Југославије и након тога Источне европе.
Те 1988 године Пољска је била у хаосу. Пад Истока требао је да почне из два правца
- Католичке пољске са севера и мултиетничке Југославиеј са Југа.
Албанци су били најбољи фактор. Нису били Словени ниака нису желели да буду део Југославиеј све су мрзели.
АЛи Слоба је ту успео да бар за тренутак избегне рат у Србији. Рат је зтребао да паралише Србију и да СЛо и ХР лагано и без рата напусте Југослваију.
- Доказ за то је био „Цанкарјев Дом” 1988 баш тада су Словенци поступили по унапред одређеном плану, да дају отрворену подршку Албанцима да руше Југослваију. Још се сећам пароле на Словеначком „Косово моја дежела”- „Косово моја држава”
- Американци одлазе даље на исток за трен и (уз нашу помоћ) руше 1989 Чаушескуа.
Ту је крај комунизма. Горбачов одрађује своје,, Пада СССР, пада Пољска...
УСА почиње да мења план у Југославији. Морају да крену са севера, од Словеније. Ту почиње рат и све како знамо..

Ово је био увод, а сада да видимо шта смо све забораили, какве су планове имали Американци.

-Слободан Милошевић никада, никада није имао намеру да се окрене ка Русији, желео је запад. Али Запад је желео уништену Србију.
Ратови почиеу, РСК, РС...
Слоба је од запада поглашен „фактором мира и стабилности” био је и даље њихов човек. Не зато што је то желео него зато што им је одговарао. Знали су да неће да уведе Србију у рат, која би згазила све до Словеније да је био неки националиста н авласти. трабало је снакцијама држати Србију даље од рата да се оснаже Хрвати и Муслимани.
Чак Милошевић уводи санкције РС.
Тамн то време 1992-3 мало пре тога, запад већ жели да ослаби Милошевића.

Драги моји, заборавили смо део скорије исорије. Већ је један Ђинђић и један Коштуница били на власти у Србији, или паралалу да направимо један Горбачов и Јељцин.
Запад је приморао Милошевића да прихвати Милана Панића, грађанина сад да буде председник Савезне владе СРЈ.
ја се несећам да је он игде поменут у Хашкој оптужници... ни генерал Живота Панић...
Дакле то је био Слобин Ђинђић. Панић.
Није Коштуиница први показао тајне војне објекте јавности. то је био Панић.
Сада се само сетите т еигре.
Пар месеци су били пријатељи а онда... наслови у новинама
„Панић: Нака Бог помогне Милошевићу ако ми се супротстави”
Панић се кандидује за председника и губи од Милошевића. Успева да га избаци Слоба са власти и он одлази.
Већ виђено.
Председник СРЈ- Добрицља Ћосић, премијер Милан Панић, начелник ГШ генерал Живота Панић.
Све искомбиновано, све спремљено.
Некако се Слоба извукао.
Значи исто што је требало да се деси и за време док је Коштуница био председник СРЈ-
Онпредседник, Ђинђић Премијер, а Чеда и банда, подпредседници.
Једноставно поново би одиграли кару и склонили Ђинђића са власти, довели младог и перспективног Чеду Јовановића.
Исто као са Панићем...
И крај би био.
 
Као СССР.
Реформатор Горбачов (Ђинђић) доводи н авласт младог и перспективног председника комитета Москве Јељцина (Чеда Јовановић).
Онда Јељцин преузима власт (Чеда) и постаје нови премијер...
Немојте да мислите да смо ми Србија, посебни и специјални, план се само мало модификује, али не много, и понавља икс пута.

Како је Ђинђић дошао на власт?

Први вођа ДОС био је- осветник са осме седнице (значи истина је да је Слоба засметао тада)Иван Стамболић. Таман пред почетак изборне трке он бива убијен... исти који су убили Ђинђића касније..
Зашто?
Био је стара комуњара, знао како се управља државом и како се, најважније, чува власт. Код Ивана стамболића не би било места за Чеду, Бебу, Колесара, Јањушевића, Кораћа...
Био је сувише велики, и непогодан за „обраду”. Сметао је. Убијен је.

Тек тада, и заиста тек тада Ђинђић постаје пион САД!
Ни он није био погодан за САД. Био је немачки човек.
Уместо да у Србију уведе САД и Енглеску, уводи Немце. Продаје прв ефабрике и новине- немцима, а не САД.

Мала дигресија. Сетите се када је 1996 Слоба почео приватизацију, па одустао. Ђинђић је у парламенту гласао са ДС заједно са Слобом да се заустави приватизација.
зашто?
Јер ако би се наставила, грађани Србије би постали власници предузећа, а не стране корпорације. Ђинђић је поомогао слоби да уклони закон... из сопствених циљева... Већ је тада био виђен за страног пиона.

Дакле мали постаје опасан. Американци губе стрпљење. Ђинђић једноставно ниеј умео да се склони.
Лех Валенса јесте. био ј еонај који је помогао да се сруши режим у пољској, али као обичан радник није био погодан за даљу обраду и уклонили су га, сам је отишао да би садашњи УСА сатрапи дошли ан власт у Пољској...
Тако би било у Србији.
Ђинђић је био омражен. Од стране патриота као издајник, од стране САД као пропала инвестиција. Дружио се са мафијашима и био њихов експонент. Али је и њима у једном трнутку засметао. желео је да их дрћжи под контролом.Почео је и да с епетља око арапа и да тајно са Немачком и Шведском подржава арапе. Замерио се и Израелу.
Ко га је убио је небитно. УСА је дала зелено светло, амогли су да бирају ко ће да га убије. изгубио је свачију подршку.

Требао је Чеда да преузме странку. Млад, покварен савршен.
Сетите с екако су нас припремали за Чеду?

- „Чедо ожени ме” пароле са демонстарција. Био је ван догађаја, чуван у резерви за погодан тренутак...
 
Ко је од западних пријатеља дошао на сахрану Ђинђића?
Само Јошка Фишер... нико више...
То доста говори.

Политичка сцена Србије је била очишћена.

- Иван Стамболић, представник комунистичке олигархије - УБИЈЕН
- Слободан Милошевић, Социјалиста - ЗАТВОРЕН (УБИЈЕН)
- ЗОРАН ЂИНЂИЋ комуно-демократа - УБИЈЕН
- Војислав Шешељ, националиста- ЗАТВОРЕН

Очишћено за Чеду, Бебу, Кораћа, Свилановића

Коштуница онемоћао и притешњен. После убиства Ђинђића отворени повици, гле чуда- Чеде, Бебе, Кораћа да се ухапси Коштуница!

- Коштуница је био следећи
Али долази до чудног обрта.
Војска остаје ван домашаја „Сабље” илити Вартоломејске ноћи 21. века
Аца Томић и Крга остају верни коштуници, полиција подељена, ДОС 2 нема подршку.

- Уводи се диктатура Србији

ВД председника Србије уводи ванредно стање нна целој територији РС, противно уставу... Ох, да.. заборавио сам да кажем да уставни суд ниакда, до данас није био формиран и није било ни једне власти да заустави ДОС 2

11.000 ухапшених... Пиночеов сценарио против Аљенде...made in USA
(ОК, поштујем Пиночеа из других разлога али ипак...)

Две мане ДОС 2 и државног удара:

1. Недостатак подршке становништва (Пиноче ју је имао)
2. Недостатак подршке Восјкеи полиције (Пиноче ЈЕ био војска)

Нови премиејр Зоран (средња школа) Живковић, кратко траје.
Долазе избори и губи власт...

ПЛАН ДОС 3

Планирано је да председник Србије буде матори комуно-демократа Драгољуб Мићуновић
Терали су Коштуницу да га подржи да буде заједнички кандитад.

Сада би сте имали Мићуновића као председника, Чедомира Јовановића као премијера.

Косово? Па матори Мићун би вам лепо објаснио да немамо већ шта да изгубимо, на један тас евроатланске интеграције, Европа на дуги Косово... Малади Чедомир Јованоић у сарадњи са Мицићевом би ти објаснио и аминовао...

Крај, нема више...

Онда Тадић долази на власт. неочекивано. неко му је из иностранства пришао. Не знам ко, али моћан, и натерао да очисти ДС.

- Падају Живковић, Мицићева, Чедомир Јовановић...

Ниакда ниеј планирано да се оснује ЛДП! Сетите се то ј ебила фракција која је требала да преотме ДС тадићу- Били су ЛДФ- Либерално Демократска Фракција...
Ето вам доказа...
Као код Банета Ивковића на покусном кунићу званом СПС...

Уххххх... толико за сада, а ви видите...
 
Руфутабисе, твој нервозни смешак ми говори да ти опет није добро
ugly_dog.jpg


Дај среди се, треба да гинеш за демократију у Ираку :lol:
 
Evo čitam opet i ovo je sjajno. Sećam se mojih rasprava devedesetih sa većinom starijih rođaka koji su se prisetili Drugog svetskog rata i poželeli da ponovo vijaju Nemce i Ustaše. Kada bih im rekao da su im te priče bolesne dolazilo je do prekida bilo kakve komunikacije. Posle 2000. su mi priznali da sam bio u pravu i ponovo smo u kontaktu. Ali ove Milja Vujanović političke konstrukcije su bile osnova tadašnjeg zaglupljivanja naroda.
 
Alekasandar3:
Ко Ђинђић демократа, небитно, само мала напомена уз текст, на почетку сам рекао да заборавимо ко је шта...
План је једноставан, особа А, функционер Б, опција Ц....

Александре3, да ли је тема ТВОЈ ТЕКСТ и твоје размишљање.... запрепастио си ме..... јер СВЕ ИСТО МИСЛИМ !!! 8-) 8-) 8-)
 
Lepo se poznaju prave patriJote na ovoj temi... i gle čuda svima krivo zbog raspada Jugoslavije... dame i gospodo, a i ti mito, predstavljam vam KUD "Maršal i drugovi" i pesmu,
...

Molim aplauz, ispravite se, taaako, još malo u levo.. e tako. Maršal gleda!

102.jpg


lol.gif


Izgleda da je ovo odgovor na dugogodišnje pitanje: Gde su nestali komunisti posle 1991?

SDS, SPS, SRS, JUL, SPO...
 
odlicno razmisljanje aleksandre.

neki nikako da shvate da je plan za razbijanje jugoslavije i unistenje srbije i svodjenje srba na sto manji zivotni prostor napravljen u americi jos 1986. godine za vreme regana i tada su prvi put lansirane karte o preuredjenju prostora jugoslavije.

milosevica tada nije bilo nigde, sto znaci da sve ovo sto nam se danas desava je planirano u americkim centrima moci, davno,davno pre.
 
Alekasandar3:
Пре свега, заборавите идеологију, ко је комуниста, демократа, није битно.
Све је почело жељом да се уништи Југославија.

Zar nije podela na PATRIOTE & DEMOKRATE?

Panića te oslobodih
Laj'o sam i protiv Mila,
podrška je moja nekad
tebi vrlo važna bilaaa

Pljuv'o sam i svoga kuma
Radio mu stvari gadne
Narkomanom sam ga zvao
sve činio da propadne

audio.GIF
Bijem ko neće ovo da preuzme!
 
Jerry Ropero:
odlicno razmisljanje aleksandre.

neki nikako da shvate da je plan za razbijanje jugoslavije i unistenje srbije i svodjenje srba na sto manji zivotni prostor napravljen u americi jos 1986. godine za vreme regana i tada su prvi put lansirane karte o preuredjenju prostora jugoslavije.

milosevica tada nije bilo nigde, sto znaci da sve ovo sto nam se danas desava je planirano u americkim centrima moci, davno,davno pre.
A zasto su amerikanci zeleli da razbiju bas jugoslaviju, a ne spaniju ili francusku? Zasto je njima bio cilj da svedu srbiju na sto manji zivotni prostor?
 
Jerry Ropero:
odlicno razmisljanje aleksandre.

neki nikako da shvate da je plan za razbijanje jugoslavije i unistenje srbije i svodjenje srba na sto manji zivotni prostor napravljen u americi jos 1986. godine za vreme regana i tada su prvi put lansirane karte o preuredjenju prostora jugoslavije.

milosevica tada nije bilo nigde, sto znaci da sve ovo sto nam se danas desava je planirano u americkim centrima moci, davno,davno pre.

Da si ti meni živ i zdrav još 100 godina!
Kada bi u tom periodu još saznao ko upravlja ovim svetom pa da ti godine ne prodju uludo...

Kakva crna Amerika i Rusija, Kina...
 
90%uvodnog texta su gluposti.
Iz vizure kao"Radikali su chistunci-svi ostali olosh"....ma vazi.
Onih 10% istine nazalost potire ta gomila gluposti a to je da bi smo mi danas u Srbiji imali gradjanski rat da je Cheda na chelu DS-a umesto Tadica.Ubistvo Djindjia je imalo za cilj da Chedu smesti u fotelju lidera DS-a da bi konfrnotacijom DS-a i DSS-a doshlo da vakuma u koji bi ili uskochili Radikali i opet bi smo doshli u izolaciju ili bi doshlo do totalne blokade institucija(neshto slichno kao SFRJ 1991.) i tako potpuno sludjeni zapadnjaci bi mogli da nametnu shhta god im odgovara.
Ko shto pricham odavno LDP i Radikali ma koliko se mrzeli u javnosti neophodni su jedni drugima i precutno rade onom drugom na ruku jer je njima interes da u zemlji bude shto gore stanje kako bi s eoni vishe izdigli.-fleshbek nazovi "sukoba" Vuka i Sheshelja 90-tih.
 

Back
Top