Pretnje!

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
A

Aleksej_BASO

Gost
Jeste nekada nekome pretili?? A da je vezano za sexanje. :evil:

Na primer neko mene vidi u delikatnoj situaciji recimo sa svalerkom (zato i pisem na lj&s), i onda to cinkari. I sada ja kontam da mu malo zabiberim....

Sada se moze kupiti novi broj na svakoj trafici za 200din pa je lako zayebavati bilo koga... A ako ne ostanem anoniman napravicu jos veci problem...

Sta kazete, jel bilo ono "ima da ti zapalim kucu!" i tako dalje... :lol:
 
Bilo je........kada sam bila klinka pretila sam nekim svojim suparnicama....ali to su bile gluposti.Inace ovako nisam nekom ozbiljno pretila,niti imam razloga.
 
Pa bilo je to dosta davno,znam da se neka riba nabacivala bas otvoreno mom decku,cak sta vise bila je i jako nepristojna i drska pa je to namerno radila tako da meni bude jasno sta ona radi.I secam se da sam je jedno vece srela ispred nekog kafica u kom je ona stalno visila(koji je u to vreme bio popularan)i da sam joj zapretila da cu da joj razbijem vilicu.Ma tada sam, bila neizivljna klinka.U to vreme nije bilo mobilnih telefona,a i ja nisam zelela da ostanem anonimna.Otkud znam....nekad pretnje mogu da pomognu nekad ne.Ne znam kakav je tvoj slucaj.Sto se tice te price sa karticma i telefonima to je uvek dobra fora.jedan moj drug je zajebavao tako bivsu devojku skoro.Nije joj pretio,nego joj je slao neke poruke ali kao neki drugi lik,i ona se nalozila da je to taj dok nije pozvala....pa joj se onda javila njegova drugarica i napenalila je sto zove njenog muza tako kasno.Pa je ona jadna verovatno bila u soku.
 
Hahahaha kakva dobra prica!!! Mislim ta druga... :lol:

Ma neki supci su me ocinkarili nesto (ee gde je tu muska solidarnost :? ) a u osnovi su kese. Pa znam da bi se ukenjali ako im malo dahnem na slusalicu... ;)
 
Pa da ja dahcem u slusalicu svima. Samo se razlikuje scenario.

Za zene: Hhhh, aaahhh, hhh, zelim te,.... Znam gde zivis, sad cu da dodjem pocepacu odecu sa tebe, hhhh, aaahhh, hhhh....

Za tipove: hhhh, el znas ko je... Ne znas? hoces da saznas.... :evil:
 
Konkretno, stvar je. Bio sam vidjen sa nekom ribom a ona ima tipa i neki supci su mu to rekli. E sad ako ja njima kazem $#^%@#$^@ znace da nesto ima, zato moram biti anoniman.
 
Aleksej_BASO:
Konkretno, stvar je. Bio sam vidjen sa nekom ribom a ona ima tipa i neki supci su mu to rekli. E sad ako ja njima kazem $#^%@#$^@ znace da nesto ima, zato moram biti anoniman.

zovem se aleksej baso i zelim da ostanem anoniman:)
 
ok razumem...
ne razumem samo poentu pretnje..
nit' ce on/oni znati ko im je pretio, niti zasto..
ili ces to da naglasis?
nist' ne kontam...
ipak cu ja da motam...
 
Cruella:
ok razumem...
ne razumem samo poentu pretnje..
nit' ce on/oni znati ko im je pretio, niti zasto..
ili ces to da naglasis?
nist' ne kontam...
ipak cu ja da motam...


Pa nece znati, ali ce se usrati, i sumnjace... Sto je dovoljno...
 
Emily_Bg:
Bilo je........kada sam bila klinka pretila sam nekim svojim suparnicama...
Meni je Calimero opasno pretila... Mislim, pretilo mi je nekoliko ljubomornih ženskica - kad sam bio klinac - ali je Calimero jedina Odraslica koja je svoje pretnje sprovela u delo :-) ... opasnica! :shock:
 
nisam ja, al meni jesu jednom... posle se ispostvailo da je u pitanju bio nesporazum, a lik mi se naebo mame svetski, sta mi sve nije rekao, posle mu bilo glupo, izvinjavao se pola sata... :lol:
 

Back
Top