Ko je romanticniji???

Saint:
Ma ja mislim da romanticne duse sanjaju neku sirovinu koja ce da ih pljuje. Pa naravno da romantika trazi romantiku. Ko je romanticniji, jako individualno kao i sve ostalo...

Delimicno se slazem sa tobom, jer svakome ubrzo dosadi da sve bude idealno... Mora da postoji neka ravnoteza... Po meni, muskarci mnogo vise pokazuju romanticnu stranu licnosti, a devojke samo uzivaju u plodovima njihovih 'cudotvornih' dela (mada je sve manje i manje takvih muskaraca)...

Hvala ti u svakom slucaju...
 
(mada je sve manje i manje takvih muskaraca)...


Mislish?
Ima ih josh,valja samo verovati i oni se kad tad pojave.Nista na silu,Romantika ne trpi silu.Ali se Romantika kao kakva telepatska moc,i te kako pronalazi negde u etaru.
 
DON:
Mislish?
Ima ih josh,valja samo verovati i oni se kad tad pojave.Nista na silu,Romantika ne trpi silu.Ali se Romantika kao kakva telepatska moc,i te kako pronalazi negde u etaru.

Hvala DONe, ti si se vec dokazao i pokazao nam da si i vise nego romantican, ali tvoje godine govore sve, a mladjih muskaraca (ovom izjavom nemam nameru da te uvredim, ali dosta si stariji od mene, a i koliko sam shvatila i ozenjen si), a romanticnih je zaista sve manje i manje... Ja se i dalje pitam zasto? Da li su devojke postale toliko surove, pa muski deo populacije vise ne zeli da pokazuje svoju romanticnu stranu ili jednostavno izumiru te neke posebne vrednosti, a ostaje samo 'prljava' igra u svemu tome...?

Ja bih najsrecnija bila kada bi neki mladic mojih godina pokazao i romanticnu stranu svoje licnosti, a ujedno i kavaljerstvo... Mislim da bi svaka devojka u tom slucaju 'pala' pred jednom takvom pojavom!!!
 
Jos uvek postoje romantici!!!
Ali mislim da si upravo sama vec odgovorila, devojke nisu toliko zeljne romantike pa samim tim i muskarci se boje da je pokazu plaseci se ne bi li na taj nacin uplasili i oterali tu izvesnu osobu :cry:

Ali odgovorno tvrdim ROMANTICI POSTOJE!!!
Zato glavu gore :wink:
 
Blaza:
Jos uvek postoje romantici!!!
Ali mislim da si upravo sama vec odgovorila, devojke nisu toliko zeljne romantike pa samim tim i muskarci se boje da je pokazu plaseci se ne bi li na taj nacin uplasili i oterali tu izvesnu osobu :cry:

Ali odgovorno tvrdim ROMANTICI POSTOJE!!!
Zato glavu gore :wink:

Hvala Milose :D !!! Divan si... Devojke koje su odrasle uz bajke, nezne filmove, price ... sanjaju o romanticnoj noci, prizoru zalaska sunca u zagrljaju voljene osobe, gledanju i 'lajanju' na zvezde, mirisu ruze, predivnim stihovima dragog... ali... samo sanjaju o tome, a retke osobe to i dozive... Da li zaista romantici dopustaju sebi da 'umru' ili jednostavno cekaju pravu osobu da pokazu svoju nezniju stranu licnosti?
 
little smile:
Blaza:
Jos uvek postoje romantici!!!
Ali mislim da si upravo sama vec odgovorila, devojke nisu toliko zeljne romantike pa samim tim i muskarci se boje da je pokazu plaseci se ne bi li na taj nacin uplasili i oterali tu izvesnu osobu :cry:

Ali odgovorno tvrdim ROMANTICI POSTOJE!!!
Zato glavu gore :wink:

Hvala Milose :D !!! Divan si... Devojke koje su odrasle uz bajke, nezne filmove, price ... sanjaju o romanticnoj noci, prizoru zalaska sunca u zagrljaju voljene osobe, gledanju i 'lajanju' na zvezde, mirisu ruze, predivnim stihovima dragog... ali... samo sanjaju o tome, a retke osobe to i dozive... Da li zaista romantici dopustaju sebi da 'umru' ili jednostavno cekaju pravu osobu da pokazu svoju nezniju stranu licnosti?

Hvala :)
A mozda muskarci sanjaju o zajednickoj probdevenoj noci dok napolju veje krupan sneg a mi sedimo pokraj kamina i uz nezne poglede i osmehe cekamo izlazak sunca i radjanje novog predivnog dana koji cemo zajedno provesti :oops:
Sto se tice romantika, oni ne umiru, NIKADA!!!, sede u prikrajku i vrebaju svoju priliku kada ce izaci na svetlost i zaseniti sve one koje su ih oterali u tamu :D
 
Blaza:
Hvala :)
A mozda muskarci sanjaju o zajednickoj probdevenoj noci dok napolju veje krupan sneg a mi sedimo pokraj kamina i uz nezne poglede i osmehe cekamo izlazak sunca i radjanje novog predivnog dana koji cemo zajedno provesti :oops:
Sto se tice romantika, oni ne umiru, NIKADA!!!, sede u prikrajku i vrebaju svoju priliku kada ce izaci na svetlost i zaseniti sve one koje su ih oterali u tamu :D

Da li si mozda citao temu "Romanticno vece" iz ovog foruma? Ako nisi, procitaj (naravno, samo ako zelis)...
A zasto SEDE U PRIKRAJKU? Ima li smisla 'cekati Godoa'? A sta ako se ne pojavi 'prilika' na pravom mestu u pravom trenutku? Propustices nesto lepo... Zar to znaci da ces uvek cekati i cekati?
 
little smile:
Blaza:
Hvala :)
A mozda muskarci sanjaju o zajednickoj probdevenoj noci dok napolju veje krupan sneg a mi sedimo pokraj kamina i uz nezne poglede i osmehe cekamo izlazak sunca i radjanje novog predivnog dana koji cemo zajedno provesti :oops:
Sto se tice romantika, oni ne umiru, NIKADA!!!, sede u prikrajku i vrebaju svoju priliku kada ce izaci na svetlost i zaseniti sve one koje su ih oterali u tamu :D

Da li si mozda citao temu "Romanticno vece" iz ovog foruma? Ako nisi, procitaj (naravno, samo ako zelis)...
A zasto SEDE U PRIKRAJKU? Ima li smisla 'cekati Godoa'? A sta ako se ne pojavi 'prilika' na pravom mestu u pravom trenutku? Propustices nesto lepo... Zar to znaci da ces uvek cekati i cekati?

Ne, Majo to ne znaci da cu zauvek cekati... uveren sam da taj ili ti trenuci dolaze i odlaze samo treba potrefiti tajming i izaci u pravom trenutku :D
To ne znaci da tih trenutaka vec nije bilo u mom zivotu, bilo ih je, ali sada se cekaju novi... Novi trenuci za nove osobe, mozda poput tebe :)
 
ja ja ja i samo ja.....i ti ti ti i samo ti.....nema to mushki zhenski....i mushki i zhenski su mahom degenerici....ja se ne osetjam kao taki.....vidim sebe way iznad mase.....ko kazhe da sam narcis nek popricha sa 15tak radnom ljudi na ulici
 

Back
Top