GOVNOBRISAČ !!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Budalica 07

Početnik
Banovan
Poruka
26
Ja do skoro nisam imao u kupatilu chetku za skidanje govana iz WC sholje !
Nije mi bila potrebna, WC sholja mi je blizu kade, tj. blizu sanitarne armature iliti slavine.
kada se neko od nas pokaki, a kaka se zalepi za zid sholje, nije bilo potrebno da chetkom ili toalet papirom tljamo po govnima, vec jednostavno tush baterijom otklonimo nechistocu, moze da dohvati, posle moje intervencije i ugradnje duzeg pancirno-gibljivog creva.
Jednostavno, posle pranja guze, tush se usmeri ka tragovima u WC sholji i pod pritiskom vrele vode, sve se "slike" iz sholje otklone. tako je mnogo efikasnije, brze i chistije.
Ali...., doshla mi rodjaka sa severa u goste, to veche jela k'o blesava, a ujutro....
"Braco, zashto ti nemash chetku za WC sholju"?
Ona jadna namotavala toalet papir na shaku i chistila svoja govna, ...bljak :-?
Kada sam joj objasnio tehniku, e onda sam shvatio da moram i ja da kupim tu famoznu chetku.

Kakava su vasha iskustva ?
Koristite li chetku za govna i da li je i kako je perete ???
Shta raditi sa chetkom, kada vam neko dodje u goste, zasere WC, a po njegovom odlasku ustanovite da su ostali veliki komadi njegovog izmeta na vashoj chetci ??? :mad:

Da mi je videti tu budalu, koja voli goste ???
 
Mali je broj onih koji inspiraciju nalaze u ovakvim stvarima kao sto je wc cetka i dogadjanjima kao sto je rodjacko jutarnje sranje....njemu je to kao da gleda zalazak Sunca....
 
Provereno!!!
WC sholja, koja se redovno chisti, i u koju je stavljen osvezivach, ne lepi govna za sebe.
Zidovi su joj glatki, kaka jednostavo sklizne, ne ostavlja trag.

P.S. Neverovatno, ali najbolje ideje su mi stizale do mozga, upravo na WC sholji, da li otvaranje analnog otvora i izbacivanje kake iz sebe, ima veze sa tretmanom mozdane kore????
 
Pa normano da koristim cetku..... nikada mi nije palo napamet da rukama brisem govna iz WC-a....
jaoj boze...... koji um......
Na kraj krajeva.... ma sta znam...... jeftine su te cetke... :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top