Banatska stranka

Банатска странка је мала странка и још није кренула у озбиљније политичко деловање, већ само постоје као мања група људи која се кандидује на локалним изборима, што је штета јер представљају коначно једну праву регионалну странку. У Зрењанину имају своје просторије, а мислим да их има и у Панчеву и Кикинди, али нисам сигуран.

У сваком случају подржавам банатски регионализам и издвајање из приче о Војводини и Новом Саду. Банатској странци се може рачунати у плус што не излази на истој листи са ЛСВ, што Лигаше јако нервира.

slavonija:
vjerojatno si to neki hrvati koji se u slobodnoj i demokratskoj srbiji neusude reci d su hrvati

Ајде не сери, у Банату нема Хрвата осим нешто мало оних који су се досељавали после Другог светског рата. А ако размишљају као ти, што се мене тиче, могу слободно да иду ди им је боље, ако им се овде не свиђа. :evil:
 
Pijanista:
Хрвати, у Банату! Ово су већ жешћи мандрили. Молим психијатра да установи дијагнозу.

Дијагноза - Хрват... :roll:

Неки троглодити из Сплита су препевали "Ој Србијо мати" у "Ој Хрвацка мати", а заборавили да избаце српски стих "Срем, Банат и Бачка / Три срца јуначка" него га певају и дан данас. Можда им та песма и лоше вино ударили у главу, па поверовали да има Хрвата и по Банату... :lol:
 
ako svaka šuša u ovoj državi može da osniva stranku nacionalnih manjina (ima ih na desetine) a da prođe bez posledica (a srbi bi se u suprotnom slučaju proveli ko bosi po trnju) to je dokaz


da je ovde RADI DEMOKRATIJA.

i zato nema prava niko da nikoga ovde naziva srBendama itd itd

jer mi niti imamo Thompsona niti su nam TV pune mržnje prema drugim narodima a imamo nekoliko hrvatskih, mađarskih, bošnjačkih, šiptarskih stranaka a niko ne sme reč protiv njih da kaže a kamoli nešto više.

Valjda će gospoda iz EU to u buduće VIŠE UVAŽAVATI!
 
SerbiaUnited:
ako svaka šuša u ovoj državi može da osniva stranku nacionalnih manjina (ima ih na desetine) a da prođe bez posledica (a srbi bi se u suprotnom slučaju proveli ko bosi po trnju) to je dokaz


da je ovde RADI DEMOKRATIJA.

i zato nema prava niko da nikoga ovde naziva srBendama itd itd

jer mi niti imamo Thompsona niti su nam TV pune mržnje prema drugim narodima a imamo nekoliko hrvatskih, mađarskih, bošnjačkih, šiptarskih stranaka a niko ne sme reč protiv njih da kaže a kamoli nešto više.

Valjda će gospoda iz EU to u buduće VIŠE UVAŽAVATI!
Свака ти част, па где ти живиш. У земљи шешира? На ТВ нема мржње..., ок, то је тачно. А када угасиш ТВ и изађеш напоље. Је'л си чуо да је убијен Ром у Сомбору, пребијен онај из неке хрватске странке у Суботици, итд. Врати се у реалност.
 

Back
Top