Situacija..

gost 174064

Veoma poznat
Poruka
13.982
ovaj...pored moje shljake ima neki frizerski salon i naravno u njemu frizerka :)
e sad...do sada je nas odnos bio sasvim o.k,ono...izblejimo malo ispred,popijemo kafu i tako...opustencija
medjutim...pre par dana nesto mi kao gledala mob i umemorise se u imenik i uzme moj broj,
i posle koncerta pre neki dan pocinju poruke...kao.."kako je bilo" i sl.,i posle par poruka "e sanjala sam te sinoc...bla bla...ali reci cu ti uzivo.."
i vidimo se juce,i ona svrati tamo do mene i kao..."e sanjala sam da smo se tucali i to zestoko.." i te neke fore
i ceo dan me smarala sa pitanjima .."pa sta mislis o tome"..na sta sam odgovarao..pa nista,ne znam da tumacim snove...podsvest i to :)
FORA je u tome sto me apsolutno fizicki ne privlaci,ALI UOPSTE,a uz to je udata i ima dvoje dece (moje je godiste..nebitno)
a ja zaista (mozda ce nekom delovati smesno) nikad nisam pravio nikakve akcije sa necijom zenom ili devojkom,takav sam
i sinoc opet sms,"pa kao sta mislis o onome sto sam ti rekla" i ja opet.."ne mislim nista...ispricala si mi san i to je to",i ona kao"da ali to nije samo san,reci cu ti sutra u oci sta osecam..bla bla" i tako neka smor prica
mis'im ne trazim nikakav savet kako da je isqliram,ali kapiram da sta god ja danas uradio,t.j i ako je odjebem na finjaka ono uz normalno objasnjenje koje nadam se nece povrediti njenu sujetu,a i ako je oduvam ono u fazonu SEVAJ BRE..nas dosadasnji odnos ce se promeniti
a meni je bas bilo ql da nekad izblejimo,ispricamo se kad je dosadno,popijemo kafu i to...
ono sto me zanima je da li ste imali slicnu situaciju,da odbijete neku ribu i to...i da li se posle toga vas dotadasnji odnos pogorsao?
 
Da... imao sam nešto slično, ali sam na svoju glupost otišao i malo dalje, pa sam je jako povredio iako mi to nije bila namera... :( Sve je počelo skoro kao kod tebe, a na kraju se bitno pogoršalo... :roll:
 
jedini savet: ne zavlaci je, ma sta to u vasem slucaju znacilo..(pocni joj pricu o nekoj tamo u koju si zaljubljen, tvoje srce je zauzeto, bla bla, ili moralisanje- ja tudje zene gledam kao rodjene sestre..:))
 
ma znam ja sta cu da joj kazem,i to najverovatnije danas,ako je vidim... istinu (malo uvijenu u neki lep ukrasni papir) :)
samo sto mislim da ce ta istina,t.j odbijanje da joj lupi shamarchinu po sujeti i da vise necemo imati onaj o.k odnos o kome sam pricao,a posto smo blizu..bice ono gledanje ispod oka i te fore,mozda i pusti buvu da sam depos :lol: :mrgreen:
 
Naravno da ce se ona osetiti povredjenom, korpa tako deluje na ljude najcesce... E sad... Koliko ce ona biti povredjena zavisi od toga koliko su ozbiljna njena osecanja prema tebi.
Ti ispravno postupas, ne treba nikad uci u vezu s nekim ko nam je duhovno ok, al nas fizicki odbija...
 
MASTERMIND:
ma znam ja sta cu da joj kazem,i to najverovatnije danas,ako je vidim... istinu (malo uvijenu u neki lep ukrasni papir) :)
samo sto mislim da ce ta istina,t.j odbijanje da joj lupi shamarchinu po sujeti i da vise necemo imati onaj o.k odnos o kome sam pricao,a posto smo blizu..bice ono gledanje ispod oka i te fore,mozda i pusti buvu da sam depos :lol: :mrgreen:
e ****** ili to,ili da pustis da te "siluje".... :shock:
ako do sad nije ukapirala kako stoje stvari onda ti nema druge nego da joj fino kazes...
 
MASTERMIND:
ma znam ja sta cu da joj kazem,i to najverovatnije danas,ako je vidim... istinu (malo uvijenu u neki lep ukrasni papir) :)
samo sto mislim da ce ta istina,t.j odbijanje da joj lupi shamarchinu po sujeti i da vise necemo imati onaj o.k odnos o kome sam pricao,a posto smo blizu..bice ono gledanje ispod oka i te fore,mozda i pusti buvu da sam depos :lol: :mrgreen:

A sto ti nju ne istorbas. Zamisli neku drugu i istorbaj cisto da joj ucinis i vise te nece smarat posle toga, a odnos ce vam opet biti super. Ovako moze doci do svadje i ko zna cega.
 
gossca:
Naravno da ce se ona osetiti povredjenom, korpa tako deluje na ljude najcesce... E sad... Koliko ce ona biti povredjena zavisi od toga koliko su ozbiljna njena osecanja prema tebi.
Ti ispravno postupas, ne treba nikad uci u vezu s nekim ko nam je duhovno ok, al nas fizicki odbija...[/QUOTE]


A to sto je udata i ima dvoje dece, nema veze ili sta?
 
sinnkе:
A sto ti nju ne istorbas. Zamisli neku drugu i istorbaj cisto da joj ucinis i vise te nece smarat posle toga, a odnos ce vam opet biti super. Ovako moze doci do svadje i ko zna cega.
aaa ne bih rekla,ako je jednom istorba onda ce ona dolaziti po jos (ako je barem malo dobar u torbanju),jer ona je udata ima decu,dosadno joj je..a on je sam,ne ozenjen nema decu...
mislim da bi to kod nje otislo mnogo daleko,mnogo vise od jednog torbanja :-?
 
sinnkе:
A sto ti nju ne istorbas. Zamisli neku drugu i istorbaj cisto da joj ucinis i vise te nece smarat posle toga, a odnos ce vam opet biti super. Ovako moze doci do svadje i ko zna cega.
:)
brate minLi kad bih to uradio,posle tek ne bih mogao da se izvucem iz te price,i to ne zbog toga sto sam ja neki vanserijski jebach,vec zato sto bi se ona istripovala da i kod mene postoji neka emocija
a..kao sto rekoh zaista me ne privlaci + nemam akcije sa udatim i zauzetim ribama..

mozda je resenje da je kresnem prokleto loshe i da ona posle ima ovaj problem kako da me odjebe :lol: :mrgreen:
 
MASTERMIND:
:)
brate minLi kad bih to uradio,posle tek ne bih mogao da se izvucem iz te price,i to ne zbog toga sto sam ja neki vanserijski jebach,vec zato sto bi se ona istripovala da i kod mene postoji neka emocija
a..kao sto rekoh zaista me ne privlaci + nemam akcije sa udatim i zauzetim ribama..

mozda je resenje da je kresnem prokleto loshe i da ona posle ima ovaj problem kako da me odjebe :lol: :mrgreen:
a sta ako je ona bas ocajna sto se toga tice,mozda je muz ne krese...pa joj i prokleto lose kresanje dodje kao "O moj Boze ovo je bilo yebeno dobro,volim te!!!" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Mushmula:
Probaj da se ne tusiras jedno nedelju dana (izaberi vreme kad su paklene vrucine), pa onda navali na nju. I nikako ne pristaj da se istusiras pre kresanja. :lol: :lol: :lol:
Lusy Lusy:
a sta ako je ona bas ocajna sto se toga tice,mozda je muz ne krese...pa joj i prokleto lose kresanje dodje kao "O moj Boze ovo je bilo yebeno dobro,volim te!!!" :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol:
evo sta cu joj reci danas ili kad je vec vidim..

"pazi..sex pod ovim okolnostima,t.j sa udatim i zauzetim devojkama me uopste ne interesuje,a cak i da mi to ne predstavlja problem,kresnuli bi se par puta i posle toga bi nas odnos,koji je meni sasvim o.k,jednostavno nestao,ne bi se vise druzili kao ranije,ne bi to bilo vise to,a gledali bi se svaki dan jer radimo jedno pored drugog.Da su okolnosti drugacije,da si solo ili da nismo ovako blizu...zasto da ne (laz :) ).Ali mnogo mi je bitniji nas drugarski odnos od sexa koji mozes da imas kad hoces i sa kim hoces."

pa kako skapira nek skapira :neutral:
 

Back
Top