love=corpophagia

senoviti

Ističe se
Poruka
2.370
u ljubavi bi se svi prvo veoma pohvalili kako pruzaju i daju, neograniceni kapaciteti,itd.
mene zanima koliko ste u ljubavi spremni da trpite..
desi se da neku stvar u zivotu prezirete do te mere da je nazivate cistim gov..tom...
koliko bi ste bili spremni da to isto gomno progutate zarad voljene osobice :-P
znate,njene mane,ove-one..nesto nepojmljivo...do trenutka kada je upoznate ;-)

wtf is love anyway?... :-) :confused: :o
 
senoviti:
u ljubavi bi se svi prvo veoma pohvalili kako pruzaju i daju, neograniceni kapaciteti,itd.
mene zanima koliko ste u ljubavi spremni da trpite..
desi se da neku stvar u zivotu prezirete do te mere da je nazivate cistim gov..tom...
koliko bi ste bili spremni da to isto gomno progutate zarad voljene osobice :-P
znate,njene mane,ove-one..nesto nepojmljivo...do trenutka kada je upoznate ;-)

wtf is love anyway?... :-) :confused: :o


Ajd' kompromis, ajd' tolerancuja, ali ja bi se zapitala kakva je to ljubav zbog koje moram da gutam... khm.. :mad:
 
senoviti:
mislim na nacin da vam je ta osoba nezamenljiva,ali da vam je sa njom `show`... kako izlazite na kraj sa njenim manama? jesu li gorke,slatke, seksi,odbojne..kako.sta. :)
bilo je mana koje su gorke i odbojne,al sam trpila,pa bih se zbog tog sad najradije......
ako on/ona trpi tvoje mane trpi i ti,samo tako uspeva
ako jedno trpi,puknuce
 
hvala na sugestiji,vesela.. znam za `zamene`,nisam tenkre! Pricamo o razlozima koji te za osobu ipak vezuju,a opet tu su i druge stvari .. ;) kako vi gledate na sve to?...
Ne bih vam verovao da kazete da vam je to strana oblast iskustva... :D
 
senoviti:
hvala na sugestiji,vesela.. znam za `zamene`,nisam tenkre! Pricamo o razlozima koji te za osobu ipak vezuju,a opet tu su i druge stvari .. ;) kako vi gledate na sve to?...
Ne bih vam verovao da kazete da vam je to strana oblast iskustva... :D
ti si izgleda zaljepijo za tu neku zensku koja u sustini nije nizasta pa od nas trazis podrsku u daljem gutanju svih tih njenih mana.....jesam pogodila?

svi mi trpimo kad volimo cak i da tog nismo svesni,ako mislis da je nezamenjiva ti trpi,ali kad ti toj osobi postanes zamenjiv poceces sam sebe gristi i mrziti sto si toliko trpio pa si opet odbacen :roll:
 
nisam mnogo tolerantna. e sad, sta to objektivno znaci, ne znam, ali moje subjektivno misljenje je da nisam nogo tolerantna. tj. postoje jasno odredjene granice do kojih idem i to je to. i kad sam pokusala kao nesto da zazmurim na neke stvari, shvatila sam da time samo povecavam svoje nezadovoljstvo. ne ide to tako, i gotovo.
 

Back
Top