da li je ovo bolest???

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
blog, prenet sa B-92
Anonimni nacionalisti
Queeria (21 Maj, 2007 - 23:33)


Anonimni nacionalisti

Anonimni – zato što je anonimnost apsolutno zagarantovana. Za dolazak na grupu ne treba Vam lična karta, zdravstvena knjižica, novac, ne morate da kažete svoje ime, profesiju, veroispovest... Dovoljno je da želite da prestanete da budete nacionalista, odnosno da održite trezveno stanje.

Nacionalisti – zato što vas nacionalizam košta više od novca i zato što je nacionalizam uništio vaš i život vaših bližnjih.

Anonimni nacionalisti je udruženje koje funkcioniše kao grupa podrške za sve one ljude koji žele da prestanu da budu nacionalisti ili da ostanu trezveni. Rad u grupi zasniva se na toleranciji, razumevanju, empatiji, komunikaciji i deljenju. Ako to ne uspe primenjuje se princip „batina je iz raja izašla“. Princip izlečenja je jednostavan – prestajete da budete nacionalista zahvaljujući pomoći drugih koji su se otreznili pre vas, ostajete trezveni pomažući drugima da prestanu da budu nacionalisti.
 
http://blog.b92.net/arhiva/node/5828
za potpuniju informaciju
i mali dodatak
1. Koje poznate ličnosti su se lečile od nacionalizma kod Anonimnih nacionalista?

Spisak je poduži, nabrojaću samo neke od njih: Vojislav Šešelj – dok nije „hospitalizovan“, Brana Crnčević – ali nas je nažalost napustio jer nije mogao da pređe treći korak, Vuk Drašković sa gospođom – koji su prebačeni iz AA prvo kod nas, Nemanja Kusturica, Vojislav Koštunica... Imamo puno VIP članova. Od estrade do politike. Članovi SANU i SPC imaju poseban tretman.
 
Mi smo oduvek imali nacionalnu svest,dok se u Evropi ta svest probudila tek 1848.godine.Našu nacionalnu svest ta ista Evropa i Zapad hoće sada da iskorene raznoraznim metodama,dok je jod sebe pojačavaju.I ja ne odvaljujem,već razvaljujem,iznoseći istinu.
 
drbob:
Mi smo oduvek imali nacionalnu svest,dok se u Evropi ta svest probudila tek 1848.godine.Našu nacionalnu svest ta ista Evropa i Zapad hoće sada da iskorene raznoraznim metodama,dok je jod sebe pojačavaju.I ja ne odvaljujem,već razvaljujem,iznoseći istinu.

Gle, sve je to ok, nacionalna svest itd, ali ako moram da biram izmedju onog sto nam je donela "nacionalna svest" i onog sto je (zapadnim) Evropljanima donela njihova "nacionalna nesvest", onda cu radije da budem nesvestan.

Ne mislis li da je neko resenje izmedju najbolje? Biti nacionalno svestan ali nepraviti od toga novo svetsko cudo.

Znas koliko se svet (sa Evropom) sekiraju za nasu nacionalnu svest?

I za nas uopšte?
 
adem_ks:
http://blog.b92.net/arhiva/node/5828
za potpuniju informaciju
i mali dodatak

Цитат:
1. Koje poznate ličnosti su se lečile od nacionalizma kod Anonimnih nacionalista?

Spisak je poduži, nabrojaću samo neke od njih: Vojislav Šešelj – dok nije „hospitalizovan“, Brana Crnčević – ali nas je nažalost napustio jer nije mogao da pređe treći korak, Vuk Drašković sa gospođom – koji su prebačeni iz AA prvo kod nas, Nemanja Kusturica, Vojislav Koštunica... Imamo puno VIP članova. Od estrade do politike. Članovi SANU i SPC imaju poseban tretman.

Чини ми се да је тај линк "организатора" комунистички..... :lol: :lol: :lol: јадници.....
значи она акција против пушења уопште на њих не делује него нама националистима и даље:.....

 
ali moglo bi i nesto interesantno od ove teme da se napravi...
evo ajde da se igramo malo psihijatra i pacijenta...

evo ja, sandrina, hektor, adam, ninja i jos nas par koji ce s vremenom ubaciti kao podrska kada se cekaonica napuni...mi cemo da izigravamo psihijatre...a vi nacionalizmom zarazeni pacijenti...ljepo u red..i bez guranja molim... :lol:
 
otkacena slavonka:
ali moglo bi i nesto interesantno od ove teme da se napravi...
evo ajde da se igramo malo psihijatra i pacijenta...

evo ja, sandrina, hektor, adam, ninja i jos nas par koji ce s vremenom ubaciti kao podrska kada se cekaonica napuni...mi cemo da izigravamo psihijatre...a vi nacionalizmom zarazeni pacijenti...ljepo u red..i bez guranja molim... :lol:

Slažem se...ja najbolje obožavam ono sledeći molim... :lol: :lol: :lol:
 
hektorius:
A koja je moja uloga? Trpanje u ludjacke kosulje beznadeznih slucajeva?
Onda vam jos samo fali jedan tajkun koji ce moci toliko kosulja da kupi.

Твоја улога је као и до сада и као и увек када је комуњара у питању:

ДА СРБИМА БУДЕШ УСТАША !!!!!!! Ништа ново....и ништа непознато.


 

Back
Top