SRPSKI TENISERI-SRPSKA PONOS!!!!!!!!!!!!!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

zeken

Zainteresovan član
Poruka
144
Pratim tenis od pre 2-3 godine.Ali sada mi je on najbolji sport na svetu.Ne mogu prosto da opisem kako mi je bilo danas dok sam gledao tenis Jelena Jankovic-Lusi Safarova i Tipsarevic-Gonzales.Ponosan sam na srpske tenisere.Jedino mi preostaje da cestitam Janku i Jeleni i naravno Novaku,Ani i Nenadu.Vi ste ponos za Srbiju.
 
Slazem se u potpunosti.Gledala sam utakmicu Tipsarevic-Gonzales i prosto ne mogu da opisem koliko sam bila srecna kad se zavrsilo sa Jankovom pobedom.Cak sam i zaplakala u jednom trenutku kad je rezultat u 5-om setu bio 5-2 za gonzalesa.Medjutim Janko je pokazao da je izuzetan teniser.
 
291952-1251654-317-238.jpg

janko-protiv-johansona.jpg
TENIS%20-%20Tipsarevic%20JANKO5.jpg
0038007.17.jpg
djokovic_efe.jpg
73577144.jpg
2007-04-18T105100Z_01_NOOTR_RTRIDSP_2_OFRSP-SPORT-TENNIS-MONTE-CARLO-20070418.jpg
 
nashi teniseri zaista igraju vrhunski teni....shodno tome se i nalaze u svetskom vrhu :D
mnogi su sumnjali da ce tipsarevic danas da pobedi..ipak je gonzales sesti teniser sveta...
ali dobro se pokazao :D i meni je bilo jako drago posle te pobede...naravno i posle jelenine..posle onog prvog seta..koji je izgubila...a gubila je prvobitno i u drugom..uspela da se vrati..i razbila shafarovu u trecem..(: stvarno su dooobri....
 
Evo bicu hrabra , ova tema je davno postavljena,
meni nezaboravni uspjesi SRPSKIH tenisera milina su za dusu, radost koja traje ,
NOLE pobijedio u Dubaiju Simona,juce a kod nas nestala struja...
Nijesam psovala ,nije to za zenska usta...
Tek kad je mec zavrsen je stigla ..
No ima mobilnih ,moj je bio na vezi ,radovala sam se ...Sad finale i PEHAR.:heart:
 
Evo bicu hrabra , ova tema je davno postavljena,
meni nezaboravni uspjesi SRPSKIH tenisera milina su za dusu, radost koja traje ,
NOLE pobijedio u Dubaiju Simona,juce a kod nas nestala struja...
Nijesam psovala ,nije to za zenska usta...
Tek kad je mec zavrsen je stigla ..
No ima mobilnih ,moj je bio na vezi ,radovala sam se ...Sad finale i PEHAR.:heart:
pa nema- na muci se poznaju junaci... :D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top