Sportista ili umetnik?

Koga birate?

  • sportista

  • umetnik


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Ines1864

Ističe se
Poruka
2.278
Ok, ok....Jasno mi je da ne treba generalizovati i da je sve relativno, ali kada biste recimo bili prinuđeni da birate muža između ove dve kategorije, a da je to jedino što znate o njima, da je jedan sportista, a drugi umetnička duša, koga biste izabrali? I zašto?
Ovu temu postavljam podstaknuta nedavnom diskusijom sa jednom drugaricom, i baš me zanima mišljenje širih narodnih masa ;-)
 
jao bre kako to,kao u spomenarima?mislim zavisi i koji umetnik,npr nikako neki bukovski koji se pijan vuce od kafane do kafane(...jedan pije druga pusi treca metlom cacka usi) ali ni glupi fudbaler ni to me ne privlaci...inace,udala sam se za svog trenera iz teretane:D znaci kad bih mogla da izaberem izmedju dva idealna 1.zdravi sportista sa iq>120 lep zategnut i 2.zgodni umetnik,ne previse zaludjen,sexy i da ipak brine o svom telu(mrzim mlitava muska tela) onda biram umetnika
 
linabg:
umetnik.. ne volim sportiste, zapravo ne razumem ljude koji se bave sportom..

Kako ne razumes ljude koji se bave sportom? I umetnici su postali umetnici zato sto imaju talenta za slikanje, pisanje..., a sportisti su nadareni da brzo trce, visoko skacu... I jedni i drugi su uocili svoj talenat, radili na njemu, odricali se nekih stvari da bi bili vise ili manje poznati i cenjeni u oblasti kojom se bave.
Ja licno ne mogu da se opredelim u ovoj anketi, ponudjeno mi je previse generalno. Ne dopadaju mi se ljudi koji ne vode racuna o sebi, a ni oni koji zarad toga sto su uspesni sportisti zanemaruju sve druge mogucnosti u zivotu
 
Umetnik. Hihi, ja sportistu ne mogu nigde ni da sretnem :)
Zasto? Pa zato sto sam i ja u toj podeli umetnik/sportista - umetnica.

(Ceo zivot i jesam provela sa raznim umetnicima, boemima i da, zabrljala sam sa par "intelektualaca". A ako cemo da suzimo izbor: muzicari su najbolji frajeri :) ).
 
Ohoho, umetnik vodi :-D
Meni se do sad, moram priznati još nikad nije svideo neki sportista (lažem, imala sam jednog stvarno dobrog momka fudbalera u prvom srednje, ali davno beše)....Nemam nikakve predrasude, ali iz nekog razloga uvek mi je pogled skretao ka umetnicima....i moj sadašnji dečko je umetnik (peva, slika, piše....mmmm....). Unapred molim izvinjenje od sportista, sramota me je što ovako generalizujem- ali oni nikad nisu imali ono nešto tajanstveno, misteriozno, poetično u sebi i retko koji je zagolicao moju maštu :-) Sve najlepše i o njima, ali mislim da jednostavno ne mogu biti tako privlačni za ženski rod kao umetnici.
 
Ines1864:
Unapred molim izvinjenje od sportista, sramota me je što ovako generalizujem- ali oni nikad nisu imali ono nešto tajanstveno, misteriozno, poetično u sebi i retko koji je zagolicao moju maštu :-).

Bas sam juce gledala Sirana od Berzeraka. To bi bilo to: pricaj majstore! :)
Zato je Almodovar car - naslov HABLE CON ELLA je u principu sve sto bi muskarci trebalo da znaju o zenama.
Naravno da ima skroz mutavih umetnika - al bar je atmosfera odgovarajuca.
 
Profimare:
fizicki zakrzljali umetnik bez daske u glavi u nekom svom svetu...

ili

fizicki ok sportista bez daske u glavi

ja ne bih znao reci :D

A zbog cega je umetnik " fizicki zakrzljao" ?? :roll:
U koliko je taj umetnik npr slikar, veruj mi taj posao iziskuje i te kakav fizicki napor ( mislim na slikare ...ne na " slikare" ) te su oni sve , samo ne " zakrzljali" ....ovo se svakako odnosi i na vajare, muzicare ( ne pevace) ....glumce....

A o tim "daskama" stvarno ne bih...
 
muvalo:
Zato je Almodovar car - naslov HABLE CON ELLA je u principu sve sto bi muskarci trebalo da znaju o zenama.

Jao, kako si me pogodila u film! :lol:
Već vidim, večeras - treći put...

A što se teme tiče, ja više volim intelektualne tipove, baš kao što neko reče - da me onako zagolica. :lol:
A ako je sportista u isto vrijeme i intelektualan tip, gdje ćeš bolje...
Mada ja najviše volim onog koga imam.
st-valentin-4.gif

:p
 

Back
Top