KLONIRANJE

zasto ne bi izlazio iz kuce...ma vjeruj mi, snasla bi se ja sa njim....;)
a zaradjivao bi i za sebe i za mene....on(ONA) bi ucila po cijeli dan, i isla u skolu, a ja bi uzivala....xexe
 
slazem se..i mislim da ce ga iskoristiti u pogresne svrhe....a isto tako mislim da je kloniranje covjka uspjelo, da postoje dokazi o vanzemaljcima, da je smak svijeta blizi nego sto mislimo, i da nas NASA i SAD drze u saci....jeste gledali ono na tv, ne sjecam se datuma, ugl prije 2-3mjeseca, ujutro u 9 trebao je da nas pogodi neki meteor ili sl...i nisu znali oce li nas promasit....mi nismo bili obavjesteni, tek poslije kada nas je zaobislo nam je receno, bilo je i na vijestima.....
 
xaxaxaxa...nije ovo sve iz njegovih postova...al mnogo je pametan momak...ponekad...ponekad je i malo:confused:......:D

Meni je ono bas zanimljivo za citanje ali treba imati jak karakter da ti ne ispere mozak sa onim teorijama,msm verujem mu da su masoni istinu sakrili od nas i da sve ovo sto ti sad kazu i sto vidis na tv da je laz!! Da je sve manipulacija ljudima,zato i tv ne gledam jer necu da budem jos jedna cligla u zidu,glupi pripadnik ljudskog drustva kao Amerikanac koji veruje tv i lazima politicara!! Cuvaj razum!!
 
Meni je ono bas zanimljivo za citanje ali treba imati jak karakter da ti ne ispere mozak sa onim teorijama,msm verujem mu da su masoni istinu sakrili od nas i da sve ovo sto ti sad kazu i sto vidis na tv da je laz!! Da je sve manipulacija ljudima,zato i tv ne gledam jer necu da budem jos jedna cligla u zidu,glupi pripadnik ljudskog drustva kao Amerikanac koji veruje tv i lazima politicara!! Cuvaj razum!!

ma dzabe sto ne gledas tv, sto imas karakter...kako da cuvas razum kad ne znas sto je razumno?:think:
 

Back
Top