POMAGAJTE DRUGOVI OCU DA SE UBIJEM

MERCURY

Početnik
Poruka
46
Ljudi pomagajte!!!???
SABIO SAM 18 GODINA A NISTA NE RADIM!!!!
ZAVRSIO SAM SKOLU I AKO OVAKO NASTAVIM KONOPAC OKO VRATA MI NEGINE...
JEL IMA NEKO NEKI SAVET GDE DA RADIM?
A DA NIJE:TRAFIKA,NOVINE.... VISE BI MI ODGOVARALO ZA MESALICIOM ZA BETON DA RADIM...TU JE DNEVNICA 20 JEVREJA TREBA MI DOBAR SAVET??????
MERCURY je sada na vezi Izmeni/obriši poruku
 
POMAGAJTE DRUGOVI OCU DA SE UBIJEM
ako ti nešto znači imam valtera...
oćeš konopac, mada mislim da nije efikaso...a da legneš u kadu i isečeš vene, ali ne moj ko oni na filmu, nego turi ruke u vodu.....


idi lepo se okupaj, pa na adu, od kafića do kafića...
lep i čist posao i dobro zezanje.vidi oglase pun ih je....
ae...ja kad tražim radnika mučim se po dva meseca...
 
..I sta dizes dreku 18 god. Zivot ti jos nije ni poceo a ti ga vec tu**sh kako je tesko. Nemas znanje ,nemas zvanje a hteo bi jak posao sa dobrom kintom. radi prvo na sebi a ako imas misice ,sto da ne i gradjevina raspitaj se za preduzimaca koji placa i kreni .Bitno je da oces da radis !
 
Zalij noge betonom i skoči u reku.

Ne znam kako da ti ovo kažem, ali radnici na građevini retko svraćaju na forum. Možda se nađe neki odgovorni izvođač radova, ali se oni uglavnom ne petljaju sa traženjem radnika, pogotovu ne NKV kadrova kakvi su potrebni za manipulaciju mešalicom. Preostaje ti samo, pod pretpostavkom da ne poznaješ nikoga ko već radi ili sarađuje sa nekim u okviru neke organizovane grupe/preduzeća za izvođenje građevinskih radova, da sam kreneš od gradilišta do gradilišta i pitaš da li im je potreban radnik. Ili da pogledaš oglase, ili da razmisliš o nekom drugom zanimanju.
 
Kakav bre taxista,pa jel znate da u BG-u vise ne postoji lista cekanja za dozvolu,ukinuta je,bila je prosle godine racija,drugar moj morao u udruzenje da vrati tablu,vozio kao divljak,nije placao porez,placao samo udruzenju 2.000 dinara,posle kupio tablu na kojoj pise samo TAXI ali ako ju je okacio dva puta,da ga navataju uzimaju auto,tek ce da ih u BG-u skresu,trazice od njih postepeno da se smanjuje godina starosti automobila,dogurace do maximalno sest godina starosti za auto sa kojim mozes da radis...
Mnogo je stvari losije nego kada je bio S.M,na zalost,neko je ulozio u zidani lokal sve pare,to mu bio i posao,dosli i srusili...ovi bre ne daju da se radi.
 

Back
Top