Uskoro otkup vojnog roka za građane iz dijaspore

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

PredatorBG11

Ističe se
Poruka
2.008
Radio Srbija - Pre sat i 26 minuta

Novim predlogom zakona o vojsci i odbrani predviđeno je uvođenje otkupa vojnog roka za vojne obveznike koji žive u inostranstvu, izjavio je državni sekretar u ministarstvu odbrane Srbije Zoran Jeftić. On je na skupu "Vidovdanski dani dijaspore", koji se održava u Beogradu, rekao da će predlog zakona biti gotov u julu, i da bi pred Skupštinom Srbije mogao da se nađe u oktobru ove godine. Jeftić je istakao da će profesionalizacija vojske biti završena do 2010. godine.

E,moje srbende iz Cikaga,Kanade,Australije,samo dajte zelembace i sve vam je oprosteno,tetovirajte srpske grbove po sebi,qrcite se tamo nesto a kao :lol::lol::lol:
 
mislim da je to sramota za jedan narod. ispada tko ima para može šta ga je volja, a ko nema "sirotinjo u uniformu". a ako slučajno opet zagovna (a moglo bi zbog kosova) oni će im jebat majku šiptarsku, dizat prosvjede ispred ambasada po zapadu, opijat se po nočnim klubovima i jedni druge lagat kako su domoljubi.
 
PredatorBG11:
Radio Srbija - Pre sat i 26 minuta

Novim predlogom zakona o vojsci i odbrani predviđeno je uvođenje otkupa vojnog roka za vojne obveznike koji žive u inostranstvu, izjavio je državni sekretar u ministarstvu odbrane Srbije Zoran Jeftić. On je na skupu "Vidovdanski dani dijaspore", koji se održava u Beogradu, rekao da će predlog zakona biti gotov u julu, i da bi pred Skupštinom Srbije mogao da se nađe u oktobru ove godine. Jeftić je istakao da će profesionalizacija vojske biti završena do 2010. godine.

E,moje srbende iz Cikaga,Kanade,Australije,samo dajte zelembace i sve vam je oprosteno,tetovirajte srpske grbove po sebi,qrcite se tamo nesto a kao :lol::lol::lol:


Naj veca glupost koju sam cula.


Nije ni cudo sto deca cim se rode (SRBI) uzimaju strano drsavljastvo.
Do 2010 bice nas samo jos 4. 000 000 ovo je sramno i bedno.
 
otkacena slavonka:
pa mozda zato i uzimaju strano drzavljanstvo da ne bi morali u vojsku...ovako nece imati potrebe..nema vojske..ne treba strano drzavljanstvo.. ;-) i problem nataliteta rijesen...
Problem je sto za svaku sitnicu matretiraju nas u konzul i Ambasadi za pasos i pitaj Boga sta ne sve.
Dok covek skupi sve sta treba za pasos oni promene pa ti ponovo juri po Srbiji dokumente.
Drzava koja nema spisak, drzava koja nema ividenciju svoje gradjane to je bedno.
I ja sam uzela strano samo radi sto me nasi matretiraju i za svaku sitnicu plati ito ne malo.
Narod nije glup. 1999 godine je bilo 737 000 Srba u Nemacku danas nema vise od 450 000.
Sta se tice Vojni rok sve sto ja poznajem bili su do 90 godine da sluze, retko neki koji nije teo.

http://www.auslaender-statistik.de/
 
Samanta_:
Problem je sto za svaku sitnicu matretiraju nas u konzul i Ambasadi za pasos i pitaj Boga sta ne sve.
Dok covek skupi sve sta treba za pasos oni promene pa ti ponovo juri po Srbiji dokumente.
Drzava koja nema spisak, drzava koja nema ividenciju svoje gradjane to je bedno.
I ja sam uzela strano samo radi sto me nasi matretiraju i za svaku sitnicu plati ito ne malo.
Narod nije glup. 1999 godine je bilo 737 000 Srba u Nemacku danas nema vise od 450 000.
Sta se tice Vojni rok sve sto ja poznajem bili su do 90 godine da sluze, retko neki koji nije teo.

http://www.auslaender-statistik.de/


ma ne sekiraj se...sve ce to vec doci na svoje...jos par godina...pa dolazi EU i problem rijesen...
 
4br05me.jpg

Evo jedne srpske paljevine iz USA,ovaj nije pucao iz kifle,misli da je Kosovo kod Malog Idjosa.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top