Retardirani, čudni, strašni...SNOVI

ja gledao jedan film skroz retardirani bez scenarija nego ovako gluposti neke... i kaže neki lik: "stvar koju nikad niste videli na televiziji...modelsice kako seru!" i prikaže kamera u wc neke dve ribe na wc šolji kenjaju i dodaju jedna drugoj papir... looooooooooooooooooooooool... nego da se ne držimo offtopic pišite snove
 
Hahahahahahaha, vazi :D
Sad sam se setila samo jednog, kretenskog.
Sanjala sam prosle noci da mi je brat umro (pu pu pu daleko bilo, da se pomerim s mesta) i da je lezao pored stolice od kompa. I probudim se ja (a inace je komp u dnevnoj sobi, i tu mi spavaju roditelji) i dodjem kod njih, bilo negde oko dva ujutru... I probudim tatu i kazem mu da gvirne iza stolice caskom... Kako me je pogledao... istripovala sam se i plus sam pocela da placem....
 
Bajat Krompir Pire:
hvala... žao mi je sanjice :(
Hvala ti.... mada sam se vec ujutru posvadjala s njim
a018.gif
 
ja sam jednom sanjala da imam neku bolest dinosaurusa i da moram da se lecim......
otisla sam na neku veliku livadu gde je bila neka laboratorija,usla ja unutra i tu neki doktor poceo nesto da mi govori ovo ono i prepise mi kao neke lekove....
ja procitam ono pise kutija jafa keksa i 16 komada onih cokoladica nekih....
to moram sve da pojedem i onda sam izlecena....a dalje ne znam sta je bilo
 
aleksandra_93:
ja sam jednom sanjala da imam neku bolest dinosaurusa i da moram da se lecim......
otisla sam na neku veliku livadu gde je bila neka laboratorija,usla ja unutra i tu neki doktor poceo nesto da mi govori ovo ono i prepise mi kao neke lekove....
ja procitam ono pise kutija jafa keksa i 16 komada onih cokoladica nekih....
to moram sve da pojedem i onda sam izlecena....a dalje ne znam sta je bilo
Xaxaxaxaxa :lol:
Ja sam sad skoro sanjala da sam usla u nasu bivsu (nikad prezaljenu) vikendicu i tu je u hodniku stajala moja mama i ja joj poletim u zagrljaj, ona me poljubi, a ja joj zarijem zube u vrat (?!)! Ona me samo malo odmakne u fazonu "koji ti je sad djavo?!" i opet me zagrli i ja joj opet zarijem zube u vrat sve neverujuci da joj nije nista, a ona me samo pomiluje po glavi u fazonu "der, der, bice to sve ok" .... kakav 3p
 
joj mene je sramota da namisem detalj iz jednog mog retardiranog sna

inace jedan drugi san samnao sam da me je u snu ubila svojim ujednom hidra iz age of mythologyja koja se kratala skakutajuci, a ceo san se odigrao ispred obdanista (sigurno zbog trauma iz ranog detinsta u obdanistu)

evo za one koji neznaju kako ta hidra izgleda
Greek_Hydra.JPG

a sada zamislite da skakuce

Ali bio je odvratan osecaj umirati u snu od jednom crno zuju mi u usima i onda sam se probudio u svatim kako reterdiran san
 
setih se sad jednog vr sna

idem ja nekim visećim mostom(most je dug 3m) sa nekim crnim Džukcem koji se zvao Garo, i krenemo nas dvojica da prelazimo kad nas napadnu neki gavrani koji pucaju iz očiju, Garo i ja povuci potegni, i krenemo da padamo i padamo, padamo, padamo, kad ono ispod nas stvori se neka vila i ona majku joj ne jeb.em poče da puca iz očiju Garo je ćapi za glavu, i probudim se
 

Back
Top