HERCEG-NOVI

Kazu da covek kad omatori skroz podetinji...lepo kaze jedna stara pesma koja se zove"Pet meteri somota":"Sve devojke matore treba da se zatvore,da ne ljube mlade momke,matore devojke...."Corto chuvaj se babac ti pravi sachekushu. :lol:
 
matora slusa samo grdan production ! ako imas petlju ako imas herca donesi mi bundu od nerca ahahahahaha


Matora, razocarala si me, taman sam pomislio da si ti .. ne smijem ni da kazem ...
kad ono sok, pa zar ovime ucis djecu, to su za tebe prave vrijednosti, grdna ta djeca !

l19102561158054056tc7.jpg
scefolk1pm5.jpg
 
micika_015:
Zna li neko Milosha Dedejica iz igala?
Dzabe ga trazis Micika...znam da ti je obecao da cete biti zauvek zajedno,da ce ti pisati i da cete zvati,znam da ti je rekao da te voli i da si najlepsa na svetu,da si mnogo zrelija osoba nego sto je ocekivao i da su tvoje oci lepse od mora...Lagao te je Micika!Lago te je jer mu je trebalo nesto a ti si mu to na kraju i dala.Nemoj se kajati zbog toga ali nemoj ga ni traziti Micika.Milos je udario recku a ti mislis da si ispala glupa i lakoverna.Mozda i jesi ali ako ti je bilo lepo dok te je lagao i dok ste setali onda se stvarno nemoj kajati...pusti coveka jer verovatno ima zenu i troje dece....
 
vi kako vam je po volji, a ja sutra krecem i sub sam u hn
odbor za dochek da bude spreman
i zastavu crvene zvezde da ponesete :D

auuuu jedva cekam da se u porto spustim i kofi an an an jedan da sazdim
a ispred shkver
milina

nisam bio u dragom mi gradu par godina
ljudi jedva cekam subotu ujutro :D
aj pa se gledamo dolje

ke nova matora63? :D
 

Back
Top