ХИМНА ГЛАСАЧА БОРИСА ТАДИЋА

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Srboljub-BGD

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
193
ХИМНА ГЛАСАЧА БОРИСА ТАДИЋА
(по издајништву, сваковрсном злу, разврату и криминалу остаће упамћен као БОБИ ТАЋИ – ПЕДЕРОВИЋ)

ПЕШКО МИЋА ГЛАСА ЗА ТАДИЋА



Сви педери, наркомани,
Криминалци и душмани.
ЧЕДЕР, наркос, и другари
Свој глас даће ПУШИКАРИ


И Марсовац, жути Мића,
Свој глас даће за Тадића,
Јер и он је кукавица,
Аџуван и потурица.

Ко год није СРПСКОГ РОДА
Свој глас даће за изрода.


Срби, браћо, сви на ноге !
Ишчупајмо марви роге !
Свој глас дајте СИВОM ТИЋУ
РАДИКАЛУ НИКОЛИЋУ !



''Доћи ће време, рекао је Антоније Велики, када ће светом овладати такво лудило, да ће луди људи сматрати паметне лудим , а себе паметним.''

Крстан Ђ. Ковјенић
 
Даме и господо,

Пошто видим да је ХИМНА СРПСКИХ РАДИКАЛА (види на:

http://forum.krstarica.com/threads/156647

постала хит на овом форуму, веома сам радостан и почаствован да је и досманлијска гамад веома радо певуши, те из тог разлога настављам са писањем химни. Верујем да ће вам се и ова химна посвећена гласачима БОБИЈА ТАЋИЈА - ПЕДЕРОВИЋА исто тако свидети и да ћете је исто тако радо певушити. Дакле, браћо и сестре, запевајмо сложно и весоло !

Ваш друг пријатељ и брат, ортодоксни СРПСКИ РАДИКАЛ и многогрешни раб Господњи,

Крстан Ђ. Ковјенић
 
Драге даме и поштована господо,

Пошто видим да су се гласачи Бобија Таћија - Педеровића силно обрадовали својој химни, певају, бре, као суманути, ред је да им опевам ону прву на листи, шта ми лично значи описах у свом прилогу ЉУБАВ, АААХ, ЉУБАВ (види пост 39. на: http://forum.bgdcafe.com/index.php?...pic=22466&st=20
И прилог под насловом: КАКО ДА УБИЈЕМ МАЛЕРА – наставак -
ЖУЈКА-ЛУЈКА СПАСОНОСНА ФОРМУЛА (пост 76: на:
http://forum.bgdcafe.com/index.php?...ic=22466&st=760
те не бих хтео да се понављам

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

РУЖИЦИ С ЉУБАВЉУ

Ноћас сањах Ђикину Ружицу
Како мене води за палицу
Писмо винo Царицу-Милицу
Док кускуних ту жуту ждребицу.

Рже Ружа, стара бедевија,
Док радикал оне ствари ради
Око тела мога се савија
Страсно љуби и посвуда глади.

„Аој, Ружо, спонзорушо стара“,
На увенце њојзи тихо зборим„
„За те ствари видим имаш дара
Немој, Ружо, да цео изгорим“

„Само тако ! Растури ме целу!“

Одговара роспија из града
„Бејах некад најбоља у селу,
Ал` упознах оног жутог гада“

„Ћути, Ружо, не говори више !
Радикал ће да ти врати срећу
Оно што је било нека бише
Све опраштам, ал` издају нећу.“


Рвасмо се летњи дан до мрака
Зној је теко потоцима, људи,
Вриштали смо скупа од мерака,
Од милине од које се луди.

На растанку видех сузе мале.
„Опрости ми, скрпски радикале,
Што је било с водом нек одтече
Хоћу да сам с тобом свако вече:“


Крстан Ђ. Ковјенић
 
Даме и господо,

Познато вам је да је на овом форуму један СИСАЏИЈА МАНИТОГА ВУКА (код Српкиња и Срба ће остати упамћен под именом *****), те из тог разлога морам и за његову усташко-балијско-арбанашку удругу да срочим химну. Напомињем, да све ово што ћу написати о Манитом Вуку односиси се и на ГИЦУ-КРАЉА јер и тај бедник баш ништа не ваља. Маестро, музика !


SPO himna

Poturkinja Draskovica Dana
Vuku mesi pitu od g.o.v.a.n.a.
SPO-vci, kazu, bas se slade,
Maniti su, ne znaju sta rade.

Ej, Srbijo, sta si docekala
Da te svetu predstavlja budala
Vuk Draskovic, Osmanovic Ale,
Nema veceg od njega budale.

Izdajnice, Draskovicu Vuce,
Crna gujo u srpskim nedrima,
Kukavico, sto zena te tuce
Da l` icega ljudskog u teb` ima!?

Svilen gajtan oko turskog vrata
To je ono sto te, Vuce, ceka
Izdao si Zemlju, Veru, Brata,
Draskovicu, rdjo od coveka !

Krstan Dj. Kovjenic

 
Драге даме и поштована господо,

Управо ми се јави један босанђерос, пардон балија-бошњо, каже да је исто као и "наш председник" из села Прденце код Сарајева, вели да су заједно код хоџе ишли на мејтап и неке мени неразумљиве гадости, те посебно нагласи да је ватрени гласач антисрпски настројеног нарко-манијака Бобија Таћија - Педеровића и његових жутих хијена и то су свакако разлози које сам морао да имам у виду док састављах ову химну. Запевај, бре, бошњо, заједно са својим земљаком Бобијем Таћијем - Педеровићем. Јавно обећавам да ћу ти посветити, ма такви смо ми, бре, Срби - душа од људи, још једну песму уколико Бобија Таћија - Педеровића одведеш у вашу вукојебину и не дозволиш да се икада више "врће" у свету земљу Србију. Верујем такође да ће ти браћа Срби исправити највећи споменик на Теразијама уколико нас ослободиш од смрада тог паразита.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BOŠNJA ZEMLJA BEADKA
(fragment iz epa BOŠNJAKUS MAJMUNUS
)



Bilo je to u nekoj zemlji bedaka
Kraj ladne Drine, al` s` onu stranu
Živelo je pleme poturčenih ludaka
Jeb-em im nanu balijsku usranu !

U Stambol, kažu, da svi su išli
Da puše karu sultanu staru
Sa uma svi su već davno sišli
Duša im gori u paklenom žaru.

Izdali svi su zemlju i brata
Hristovu veru pradedova svojih
Turski sultan ih zauzd`o k`o ata
Dao im zemlju praotaca mojih.

Sada ta gamad po srpkoj grudi
Koti se i smrad poturički širi
Ono što osta od nekdanjih ljudi
Je brabonjak što im iz čakšira viri.

Krmećim jezikom ta gamad zbori
Zavijaju turski k`o džukci svezani
Dok miris tamjana i kandilo gori
Neće se množit` turski jarani.

Kidisala gamad na nejač našu
Na naše crkve i naše dvore
Slušaju sotonu i turskog pašu,
Te zemlju srpsku hteše da razore.

Srpski junaci Ratko i Rašo
Kliknuše: "Diži se, Srbine brate !
Čekaj nas pogani turski pašo
Da ti Srbi za zulume vrate !"


Zastenja pogan u Saraj`vu gradu
Nastade graja srbomrzih baja
Povede Đinđa svoju gay-brigadu
Da se brani raja "srpskih nasrtaja".

Udovice crne, DOS i komunjare
Postaše čauši Alije Balije
Crnopoturice i ustaše stare
Pogan od pogani i zmija od zmije.

Republika Srpska nasta iz pepela
Stvoriše je naši sinovi i kćeri
Radovan i Rašo uzdignuta čela
Poručiše Đinđi: "Daj, bre, ne seri !"

Sada se Srbijom turska pogan šeće
Pljuju po nama i svetoj veri
Gasi nam kandila i slavske sveće
DOS gay-paraderi i ostale zveri

Turski barjak Bobi Taći nosi
Bošnjakus ludi iz Prdenca kraja
U Srbiji nama Srbima prkosi
Nek` zna baja ostaće bez jaja.


Da, beše, ljudi, zemlja bedaka
Kraj ladne Drine, al` s` onu stranu
Bošnjom je zvaše čopori ludaka
Jeb-em im nanu balijsku usranu !


--------------------
Krstan Dj. Kovjenic

S verom u Boga, vaskoliko S R P S T V O, ujedinjenje svih zemalja S R P S K I H i RADIKALNO BOLJE sutra za SRBE, MAJKU SRBIJU i sve druge zemlje S R B I N O V E !!!
 
Obersturmfuehrer:
ajmo krstane malo do srbije!
neces?
pa normalno kad si placenik, izdajnik i spijun....
a vec sam ti rekao
obrati paznju na metalik BMW ispred tvoga stana....
SAMO TE GLEDAMO!

Твој проблем очигледно није у томе што си мало блентав, већ што си мало паметан !

Са жаљењем,

Крстан Ђ. Ковјенић
 
dragi forumasi, ja mislim da je g. Крстан Ђ. Ковјенић zaista pravi patriota. zasto? ako jedna osoba poseduje talenat, i taj svoj talenat koristi za dobrobit svog naroda, ne trazeci nikakvu novcanu naknadu, a verovatno odbijajuci svakojake ponude da taj njegov talenat proda [mora mu se odati postovanje za ideje] onda...

p.s. ponekad ili cesto se ne slazem sa njim, ali to nije razlog da iskazem postovanje prema njemu.
 
adem_ks:
dragi forumasi, ja mislim da je g. Крстан Ђ. Ковјенић zaista pravi patriota. zasto? ako jedna osoba poseduje talenat, i taj svoj talenat koristi za dobrobit svog naroda, ne trazeci nikakvu novcanu naknadu, a verovatno odbijajuci svakojake ponude da taj njegov talenat proda [mora mu se odati postovanje za ideje] onda...

p.s. ponekad ili cesto se ne slazem sa njim, ali to nije razlog da iskazem postovanje prema njemu.

jel si ti pri sebi?
koji bre talenat, koju bre dobrobit?
pa Kovjenic je obicno govedo koje mlati po forumu zat sto ne zna sta ce od sebe u stvarnom zivotu....
pitam se zasto nije banovan do sad...
TO sto sebe naziva krstan vredja svaki zdrav mozak na ovom forumu,,,,
 
adem_ks:
dragi forumasi, ja mislim da je g. Крстан Ђ. Ковјенић zaista pravi patriota. zasto? ako jedna osoba poseduje talenat, i taj svoj talenat koristi za dobrobit svog naroda, ne trazeci nikakvu novcanu naknadu, a verovatno odbijajuci svakojake ponude da taj njegov talenat proda [mora mu se odati postovanje za ideje] onda...

p.s. ponekad ili cesto se ne slazem sa njim, ali to nije razlog da iskazem postovanje prema njemu.

Поштовани и уважени господине,

Нема тих пара које бих примио да бих престао да опевавам своје СРПСТВО, метанишем пред Христовом Вером Православном и глорификујем своју Мајку Србију. Такође, на то сам нарочито поносан, за сва блага овога света не бих на било који начин продавао своју неизмерну љубав до народа, вере и отаџбине. Мада свакодневно имам бар једну понуду да објављујем своје умотворине које срцем пишем, душом орнаментишем и сузом заливам, чак и јавно на СЦ форуму су ми неки амеро-чивути јавно нудили да уз богату надокнаду бар напишем сценарио за некакав филм о Србима и Србији који би желели снимити, но чак ни у лудилу не бих на то пристао. Хвала Господу да сам од свог рада већ стекао доста, сигуран сам да ће моја кћерка Оља и унук Стефан моћи да живе како им се свиди до краја свог живота, искључиво сам до сада писао и објављивао учбенике, преводе и научне радове из класичне филологије, хонорари ће стизати бар још двадесетак година, но да сам и најсиромашнији човек на свету не бих продавао своју љубав, своју оданост и своје богоносје. Можда ће моја кћерка једнога дана да објави и моје радове на ту тему, то сам јој чак и саветовао, али не из разлога да би било шта "ушићарила", већ да их сачува од заборава. Такође бих можда и сам пристао да ми се радови објављују, али само и искључиво када би ме неко убедио да ће све што се евентуално заради да иде у химанитарне сврхе. Уколико је неко зинтересован за тако нешто слободно нека се јави и брзо ћемо се договортити...

С поштовањем,

Крстан Ђ. Ковјенић
 
Srboljub-BGD:
Поштовани и уважени господине,

Нема тих пара које бих примио да бих престао да опевавам своје СРПСТВО, метанишем пред Христовом Вером Православном и глорификујем своју Мајку Србију. Такође, на то сам нарочито поносан, за сва блага овога света не бих на било који начин продавао своју неизмерну љубав до народа, вере и отаџбине.


a zato si pobegao u sloveniju?


:D:D::D

smesno
smesno

nema tih para, osim slovenacnih tolara :D::D
 
Obersturmfuehrer:
ajde krstodzuvane objasni nam poreklo reci adzuvan
koja je to bolest :):)
i slicno

a posto znas arapski, daj reci nam nesto na arapskom, posto ja znam isti , cisto da te malo testiramo
ajd ajd
cekam

ЕНИЋ - РУЖИЦА ЂИНЂИЋ (опаушим вам Ружу !)

Је л` добро ?

За тебе би више одговарало ово:

МАКУ ФЛУС, МАКУ КУС (нема пара, нема цице- мице квасилице)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top