Odnosi sa najblizima...

sunshine

Zainteresovan član
Poruka
364
Interesuju me vasi odnosi sa bracom, ili sestrama (ako ih imate), odnosno koliko vam neko tako blizak fali ukoliko nemate nikog... Da li vas mladji nerviraju, penju vam se na glavu, ili vas stariji guse i maltretiraju, ili takvih situacija kod vas nema (mozda je tako samo kod mene, ko zna)... :)
Ne znam postoji li sl. tema, ja nisam naletela na takvu... 8)
 
Imam puno starijeg brata (13 godina), izgleda da će ostati večiti neženja... ono... dobri smo... samo se baš i ne viđamo niti čujemo... uglavnom za praznike kad obojica idemo kod oca.
Mnogo su mi bliži brat i sestra od ujaka, s njima sam naj jš od malena.

Nego pade mi na pamet... jedincima... jel vam to smeta?
 
sunshine:
Interesuju me vasi odnosi sa bracom, ili sestrama (ako ih imate), odnosno koliko vam neko tako blizak fali ukoliko nemate nikog... Da li vas mladji nerviraju, penju vam se na glavu, ili vas stariji guse i maltretiraju, ili takvih situacija kod vas nema (mozda je tako samo kod mene, ko zna)... :)
Ne znam postoji li sl. tema, ja nisam naletela na takvu... 8)
Imam 8 godina starijeg brata... uhhh, posto mi je cale umro dok sam bio klinac on je tu uvek bio kao neka zamena posto je dosta stariji. Mogu da mu zahvalim na nebrojeno mnogo stvari, pre svega na nekim moralnim vrednostima koje mi je usadio tokom godina koje su me ucinile koliko toliko "normalnim" i "kulturnim".Generalno se vrlo dobro slazemo...ali... tu je uvek ona druga strana medalje...on nije "kao sav normalan svet", jako cudan lik, nevidjeno razmazen, ma imam tih prica milion, da ne poverujete...bas zbog te svoje "cudnosti" je u stanju da me iznervira kao niko!
Al' krv nije voda, pa ne mogu da ga ne volem... :lol:
 
shto se porodice tiče , moja je vrlo brojna :lol:

imam 2 mlađa brata , stariju sestru i najstarijeg brata ....

najmlađeg retko kad vidjam , jer sam retko kad kuci ..

sa ovim drugim , malo mlađim od mene , se slazem dobro, ali on josh nije ,,odrastao,, kao ja :lol:

on vishe voli da ode u igraonicu da igra igrice i josh neke decije stvari :lol:

sa starijom sestrom se slazem takodje dobro , ali je slabije viđam jer je na drugom kraju grada ( a bash je neki veliki grad :P )

a sa najstarijem bratom ....pa , sada vodim firmu umesto njega , tako da mora da me slusha :mrgreen:
 
Ja imam samo jednog brata (rodjenog), i on je mladji od mene 5 godina, stoga i nemamo bas puno zajednickih tema. Dosta ga maltretiram, kada mi je dosadno, u suprotnom ga i ne primecujem. Bas sam dobra sestra, nema sta...
@guzonjin sin
Super mi je kada je porodica tako mnogobrojna, vise od svega bih volela starijeg brata ili sestru... Ovi klinci iz profila su predpostavljam tvoji:)
 
Alexxandar:
Imam puno starijeg brata (13 godina), izgleda da će ostati večiti neženja... ono... dobri smo... samo se baš i ne viđamo niti čujemo... uglavnom za praznike kad obojica idemo kod oca.
Mnogo su mi bliži brat i sestra od ujaka, s njima sam naj jš od malena.

Nego pade mi na pamet... jedincima... jel vam to smeta?
Ja sam jedinica & ne smeta mi.Kad sam bila mala zelela sam da imam brata ili sestru,ali vremenom mi se potpuno ugasila zelja... A i glupo bi bilo da sad,u 18oj moji dobiju bebu-ne bih se bunila ili neshto slichno,ali kad ta beba dodje u moje godine,roditalji bi imali skoro 70(!!!),a ja preko 35.. Anyway,nije mi zao shto nemam brata ili sestru.Ne mogu da zalim za nechim shto nikada nisam imala ...
 
Imam mladju sestru i delim sa njom sobu i uzasno mi je. Ona je tako razmazena i uvek se utrpava meni i drugarici kad dodje kod mene....uvek hoce sve da zna, uzima moje stvari bez pitanja, smara kao niiiko...... I vrlo je sebicna...kad sam je jednom pitala da li mogu da slusam njen ipod ona je rekla : "Sta ja imam od toga?" :|.....a inace je skrtica i nikad nece da mi da ni da posaljem sms sa njenog moba kad ja nemam krede :shock:.... navikla je da joj se sve ugadja i da ja moram da pazim o njoj :roll:....nekad mi dodje da je posteno istucem..... volela bih da imam mnogo starijeg brata....
 
sunshine:
Ja imam samo jednog brata (rodjenog), i on je mladji od mene 5 godina, stoga i nemamo bas puno zajednickih tema. Dosta ga maltretiram, kada mi je dosadno, u suprotnom ga i ne primecujem. Bas sam dobra sestra, nema sta...
@guzonjin sin
Super mi je kada je porodica tako mnogobrojna, vise od svega bih volela starijeg brata ili sestru... Ovi klinci iz profila su predpostavljam tvoji:)
:lol::lol::lol: .... ma de moji .... :lol:

josh mi samo hvale djeca :lol::lol::lol:

ma , od mog najstarijeg brata :P
 
Nemam ni brata,ni sestru,jedinica sam,i zbog toga sam jako razmazhena.;)Pa,ne mozhe da mi nedostaje neshto shto nikada nisam imala,nekako sam nawikla...Ali,mislim da zbog toga shto nemam ni brata ni sestru jako se wezhem za prijatelje...
 
mala vestica:
Nemam ni brata,ni sestru,jedinica sam,i zbog toga sam jako razmazhena.;)Pa,ne mozhe da mi nedostaje neshto shto nikada nisam imala,nekako sam nawikla...Ali,mislim da zbog toga shto nemam ni brata ni sestru jako se wezhem za prijatelje...
I ja sam jedinica,ali nisam razmazena.I ja sam strasno vezana za prijatelje,al strasno,dve drugarice su mi kao sestre,al bukvalno. Sto se tice da li bi volela da imam nekog,brata sestru,pa da,volela bih da imam starijeg brata jedno 2 godine,ali to je pusta zela,to je nemoguce i u teoriji,a kamoli u praksi
 
Mene su prije bash zbog te razlike u godinama izmedju mene i moje sestre uzasno razmazili (ako nekog mogu razmaziti tokom rata :roll: ),ali su se izdeshavale neke stvari koje su me totalno promijenile i mogu recji da u meni nema razmazenog derishta kakvo sam bila.
 
Imam 4 godine mladju sestru i slazemo se onako... Ona je strasno razmazena i nikad nista ne moze da uradi, samo bulji u TV ili u komp... Znaci mogu na kolenima da je molim da opere sudove (2 tanjira i 2 solje), ali ona nece, iako ne mora nista da radi, a ja moram da zurim negde... I do skora joj je cak bilo dozvoljeno da svuda ide sa mnom i mojim drustvom, sto me je uzasno nerviralo. Jedva sam uspela da ubedim matorce da moraju da naprave razliku izmedju MOG i NJENOG drustva...
Naravno, ja nju ne smem da bijem, ali zato ona uvek moze da uzmepapucu, pogodi me u oko i napravi mi sljivu... I sve zato sto je ona nerazumno govance koje se za sve zali mami i zato sto je jedno razmezeno deriste... :roll:
 
jao ja imam 4 god. mladju sestru,i to je jedno malo razmazeno deriste,njoj je swe dozwoljeno,ali znam da mama i tata wise wole mene:lol: slusa grand, ali se u poslednje wreme weoma nalozila na emi-nema :lol: a wrh je to sto delimo sobu...a inace wolela bih da imam starijeg brata:D ali na neki nacin imam ja brata,ali od strica i nismo bas wezani :P
 
jel nema ovakva tema ? bila je...ja sam ovo vec pisala..
da imam godinu i po dana starijeg brata
a imam sestru od rodjene tetke...nas troje smo svi kao najrodjeniji...mada se vise svadjam sa bratom nego sa njom...
u zadnje vreme..i sa njim..malo manje....
 
Sweet_Jane:
Imam mladju sestru i delim sa njom sobu i uzasno mi je. Ona je tako razmazena i uvek se utrpava meni i drugarici kad dodje kod mene....uvek hoce sve da zna, uzima moje stvari bez pitanja, smara kao niiiko...... I vrlo je sebicna...kad sam je jednom pitala da li mogu da slusam njen ipod ona je rekla : "Sta ja imam od toga?" :|.....a inace je skrtica i nikad nece da mi da ni da posaljem sms sa njenog moba kad ja nemam krede :shock:.... navikla je da joj se sve ugadja i da ja moram da pazim o njoj :roll:....nekad mi dodje da je posteno istucem..... volela bih da imam mnogo starijeg brata....
eto zasto mi se svidja sto sam jedinica:lol:
mada bih volela da imam starijeg brata:wink:
koje godiste ti je sestra???
 
sunshine:
Interesuju me vasi odnosi sa bracom, ili sestrama (ako ih imate), odnosno koliko vam neko tako blizak fali ukoliko nemate nikog... Da li vas mladji nerviraju, penju vam se na glavu, ili vas stariji guse i maltretiraju, ili takvih situacija kod vas nema (mozda je tako samo kod mene, ko zna)... :)
Ne znam postoji li sl. tema, ja nisam naletela na takvu... 8)

Ako te interesuje, cu da ti odgovorim. Moj brat je jedini ko je cist u glavi, moj tata je presao granicu izmedju inteligentnosti i ludila, nalazi se sa lude strane, a mama je imala neke slomove u mladosti pa je bila na lecenju, secam se kad sam bila mala, jednom je tiho rekla da su joj rekli da ne vredi vise da dolazi na terapije, tata se smejao i govorio ka "nema njoj pomoci", a ja sam je pitala sta je boli, mada sam sve kapirala, ona je rekla da je ne boli nista. Ja sam, znajuci sve, pitala "Boli te srce?", mislila sam boli je dusa i srce, ona je rekla da je nista ne boli, ponovo. A ja sam onda ustvrdila "Boli te srce".Zbog toga ja se drzim mog brata i on mene, kako god okrenes,sto se tice mojih najblizih.
 
sunshine:
Interesuju me vasi odnosi sa bracom, ili sestrama (ako ih imate), odnosno koliko vam neko tako blizak fali ukoliko nemate nikog... Da li vas mladji nerviraju, penju vam se na glavu, ili vas stariji guse i maltretiraju, ili takvih situacija kod vas nema (mozda je tako samo kod mene, ko zna)... :)
Ne znam postoji li sl. tema, ja nisam naletela na takvu... 8)


Imam i brata i sestu.Oboje su stariji od mene...Odlichno se slazemo i mislim da bi ljudi mogli da se ugledaju na nas... :)
to je bash super, zar ne?
 

Back
Top