Medjunarodni komitet za odbranu srpskih radikala

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959


Međunarodni komitet za odbranu predsednika Srpske radikalne stranke Vojislava Šešelja zatražiće od Vrhovnog suda SAD odobrenje za podizanje tužbe protiv Ujedinjenih nacija, zbog kršenja ljudskih prava lidera radikala u Hagu, najavio je danas generalni sekretar SRS Aleksandar Vučić.

''Kada Vrhovni sud ustanovi da je bilo kršenja ljudskih prava, u velikom će problemu biti i UN i njeni organi koji su davali podršku Tribunalu'', kazao je Vučić na konferenciji za novinare i dodao da će postupak biti pokrenut pred Vrhovnim sudom SAD, ako taj sud prethodno odobri podizanje tužbe protiv UN.
 

and now something totally different

Koliko god ne priznavao SRS za ozbiljnu političku stranku, smatram da je ovo sa Vojislavom Šešeljem velika ujdurma. Kao što sa Kosovom "prave presedan" tako i u slučaju Šešelja prave "pravni presedan". Ne vidim zašto je baš on slučaj za pravljenje presedana?

Ponavljam, ako je onaj izBosne dobio dve godine uslovno, Vojislav Šešelj može da dobije samo zabranu upotrebe interneta. Čak i ako se neko pozove na paravojne formacije tokom početka ratova, podsećam da su svi srpski dobrovoljci morali ili da udju u sastav regularne armije ili da se deportuju kućama što kod drugih učesnika nije bio slučaj.
 
Iron Lord:


Međunarodni komitet za odbranu predsednika Srpske radikalne stranke Vojislava Šešelja zatražiće od Vrhovnog suda SAD odobrenje za podizanje tužbe protiv Ujedinjenih nacija, zbog kršenja ljudskih prava lidera radikala u Hagu, najavio je danas generalni sekretar SRS Aleksandar Vučić.

''Kada Vrhovni sud ustanovi da je bilo kršenja ljudskih prava, u velikom će problemu biti i UN i njeni organi koji su davali podršku Tribunalu'', kazao je Vučić na konferenciji za novinare i dodao da će postupak biti pokrenut pred Vrhovnim sudom SAD, ako taj sud prethodno odobri podizanje tužbe protiv UN.

Kako je smesan i jadan ovaj Iron Lord.

A evo i vesti u originalu

Američki advokat Džonatan Levi najavio je danas da će od Vrhovnog suda SAD tražiti odborenje za pokretanje tužbe protiv UN, zbog kršenja ljudskih prava Vojislava Šešelja koji se već pet godina nalazi u pritvoru Haškog tribunala.

Na konferenciji za novinare Srpske radikalne stranke Levi je rekao da je dobio odobrenje od Šešelja za pokretanje takve tužbe i istakao da je to samo jedna od akcija čiji je cilj oslobađanje lidera radikala.

Levi, koji je i član Međunarodnog komiteta za odbranu Šešelja, rekao je da je veoma važno da Vrhovni sud SAD ustanovi da su u slučaju Šešelja kršena njegova prava, jer će to imati posledice po sve ostalo.
 
WinstonSmith:
Kako je smesan i jadan ovaj Iron Lord.
Ima tu smešnih, samo to nije Lord
WinstonSmith:
Levi, koji je i član Međunarodnog komiteta za odbranu Šešelja, rekao je da je veoma važno da Vrhovni sud SAD ustanovi da su u slučaju Šešelja kršena njegova prava, jer će to imati posledice po sve ostalo.[/B][/COLOR]
Zanimljivo, mislio sam da su radikali desni.
 
Iron Lord:
Rešavaju ljudi najvažnije probleme ove zemlje. Zašto ste takvi?
Ovo je najjadniji komentar skoro ovde postavljen!
Sto da ONI resavaju probleme ove zemlje, zar to nije duznost VLASTI?
Mrznja zaslepljuje, a ti si gotovo slep!
Jer, ovde je svaka druga tema o Radikalima, sto ovo- zasto ono, kako ovo- kako ono....a niko da pise sta vlast radi, kako nas ona vodi i kuda nas vodi.

Danas je resorni ministar odbio predlog i Peticiju 35 OOO potpisnika, da se sa decijih potrepstina skine PDV ili bar umanji- javise, ODBIO!

Pa, lepo, zar ne?

To vam ne bode oci, ali, bode vam oci OPOZICIJA u Srbiji!

P.S. Zasto sam mislila da neki imaju mozak umesto tekucine :roll:
 
Zuti odbili da potpisu amandman

Strazbur, Beograd -- Savet Evrope usvojio amandman kojim poziva Haški tribunal da odredi datum početka suđenja Vojislavu Šešelju.

Taj amandman nisu potpisali članovi delagacije iz Demokratske stranke i G17 plus. Da bi sakupili dovoljno potpisa za podnošenje amandmana, poslanicima Srpske radikalne stranke i Socijalističke partije Srbije pridružili su se Andrija Mandić iz Srpske narodne stranke iz Crne Gore i Dario Rivolata iz stranke Silvija Berluskonija Forca Italija.
-------------
Jad i beda kurtizana...
 
Iron Lord:


Međunarodni komitet za odbranu predsednika Srpske radikalne stranke Vojislava Šešelja zatražiće od Vrhovnog suda SAD odobrenje za podizanje tužbe protiv Ujedinjenih nacija, zbog kršenja ljudskih prava lidera radikala u Hagu, najavio je danas generalni sekretar SRS Aleksandar Vučić.

''Kada Vrhovni sud ustanovi da je bilo kršenja ljudskih prava, u velikom će problemu biti i UN i njeni organi koji su davali podršku Tribunalu'', kazao je Vučić na konferenciji za novinare i dodao da će postupak biti pokrenut pred Vrhovnim sudom SAD, ako taj sud prethodno odobri podizanje tužbe protiv UN.

ha hahahahahahah:lol: :lol: :lol: :lol: ovo je bolje od Amarkorda i monti pajtona zajedno:lol: :lol: :lol:
 
nesha taxista:
Zar o tome ne odlučuje skupština, a ne ministar?
A ciji je ministar?
Radikalski?
Poslanici 4 stranke koje tvor(e) Vladu, svakako da nece podrzati nesto sto Vlada ne odobri.
Jer, i ministar je samo deo Vlade.
NIjedan jedini poslanik cetvorostanacke koalicije, nije podneo nijedan amandman, nije nijednom izasao za skupstinsku govornicu da bilo sta kaze, kamoli podrzi predlog opozicije da se ukine ili bar smanji PDV na decije potrepstine.

Mislila sam da si bar toliko upuce, nisam znala da ne znas, ili jos gore, PRAVIS se da ne znas :roll:
 
*BILJA*:
Zuti odbili da potpisu amandman

Strazbur, Beograd -- Savet Evrope usvojio amandman kojim poziva Haški tribunal da odredi datum početka suđenja Vojislavu Šešelju.

Taj amandman nisu potpisali članovi delagacije iz Demokratske stranke i G17 plus. Da bi sakupili dovoljno potpisa za podnošenje amandmana, poslanicima Srpske radikalne stranke i Socijalističke partije Srbije pridružili su se Andrija Mandić iz Srpske narodne stranke iz Crne Gore i Dario Rivolata iz stranke Silvija Berluskonija Forca Italija.
-------------
Jad i beda kurtizana...


ovo nepotpisivanje amandmana pokazuje svu jad i bedu nasih demokrata. ne znam sta je njima seselj to uradio da bi ga toliko mrzeli i zeleli mu da trune u zatvoru bez pocetka sudjenja na pravdi Boga, vec 5tu godinu.
 
Jerry Ropero:
ovo nepotpisivanje amandmana pokazuje svu jad i bedu nasih demokrata. ne znam sta je njima seselj to uradio da bi ga toliko mrzeli i zeleli mu da trune u zatvoru bez pocetka sudjenja na pravdi Boga, vec 5tu godinu.
Još pitaš?!

Lala Vojvođanski:
Daaa... i gradska vlast u Novom sadu (SRS) je izlaskom komunalne inspekcije sprečila potpisivanje iste peticije ...meni i to bode oči...
Da, i ja sam to čuo, na radiju čovek koji je to vodio rekao da su samo u Novom Sadu imali probleme, odnosno oterala ih inspekcija, a tamo su radikali na vlasti, pa mi sad to sve vuče na neko njihovo nameštanje.
 
Iron Lord:

and now something totally different

Koliko god ne priznavao SRS za ozbiljnu političku stranku, smatram da je ovo sa Vojislavom Šešeljem velika ujdurma. Kao što sa Kosovom "prave presedan" tako i u slučaju Šešelja prave "pravni presedan". Ne vidim zašto je baš on slučaj za pravljenje presedana?

Ponavljam, ako je onaj izBosne dobio dve godine uslovno, Vojislav Šešelj može da dobije samo zabranu upotrebe interneta. Čak i ako se neko pozove na paravojne formacije tokom početka ratova, podsećam da su svi srpski dobrovoljci morali ili da udju u sastav regularne armije ili da se deportuju kućama što kod drugih učesnika nije bio slučaj.

Potpisujem... :smile:

A za ovu tužbu...pročitala sam negde, a kažu astrolozi, da će Šeki da ih dobije...ćemo da vidimo... :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top