nesto se ovde desava sto se nikako ne slaze ...

W.A.S.P.

Poznat
Poruka
9.005
Gledam ja tako ove nase (javne) ankete na LJiS i imam sta da vidim ... naime pojavljuje se ogroman broj korisnika koji vire u ovaj podforum a ne kuckaju nista (ne daj boze temu da postave) nego (eventualno) naprave klona i onda kao 'ljudi pomagajte' ...
E sad zasto oni to rade ??? Mozda ih je sramota ? Pobogu ljudi SEX je odavno prestao da bude tabu tema ... Mozda misle da smo mi ovde frikovi ??? E pa sto onda gledaju sta pisemo i glasaju u anketeama ??? Bas me zanima a zanima me i sta kolege i koleginice sa LJiS misle o ovoj pojavi
 
Ma meni se čini da, čast izuzetcima, ovde 95 posto posetilaca nije videlo polni organ
suprotnog pola jaaaako duuugo & sad dolaze ovde da sami sebe ohrabruju ili istresaju.
Budimo realni, kako objasniti inače toliko puno cm-a, orgazama, jebača & jebačica,
ogromnih glavića, sisića, pišića & svega onog 'što ste oduvek hteli da saznate a nikad
niste smeli da pitate' a kamo li radite.
Rekoh i spasih dušu, a sad me kamenujte.
 
Ma meni se čini da, čast izuzetcima, ovde 95 posto posetilaca nije videlo polni organ
suprotnog pola jaaaako duuugo & sad dolaze ovde da sami sebe ohrabruju ili istresaju.
Budimo realni, kako objasniti inače toliko puno cm-a, orgazama, jebača & jebačica,
ogromnih glavića, sisića, pišića & svega onog 'što ste oduvek hteli da saznate a nikad
niste smeli da pitate' a kamo li radite.
Rekoh i spasih dušu, a sad me kamenujte.
nesto slicno sam i ja ne davno hteo da prokomentarisem , kako to da su svi ovde naj naj u svemu a nish ne ebu ...
 
Iskreno, ja sam jednom jeb'o, video sam da umem, i šta sad ima da se zamaram.
Pa, ima toliko boljih telesnih užitaka od sexa, a i ljubav je za dokone ljudove.
Često je bolje prdeti nego svršavati, pa niko o tome ovde ne piše. Svi kao fini.
Pa i to je ljudska potreba.
Eh, šta ti je ljubav, kad ležiš sa dragom u krevetu i takmičite se čiji se jače čuje.
Pa onda umetnički dojam, prepoznavanje bukea, specijalni efekti, anketa kod komšija.
Starosti pakosti.
@ W.A.S.P.
Super ti je sličica - avatar!
Dušu dala za tetovažu.
Ali, šta ako se zaljubim u kaludjericu?
Život je pun teških odluka.
Ipak, PIVO!
 
ne znam,meni je licno malo bezveze cela ta prica sa klonovima....ako imas nesto da kazes ili pitas,pa zbog toga pozelis da postavis temu,pa boze moj postavi je!Jer ovde je vec dovoljno toga receno,sta se sve nije pisalo,tj komentarisalo na tudje teme i sad kao "sramota me da postavi temu,da kazem sta me muci"
i to sa podsmevanjem tudjih tema,to mu ovde vec dodje kao dobar dan...ipak nije ovo forum zvana "grupna terapija",vec ljis...neko ce nesto shvatiti ozbiljno neko nece,nekome ce biti muka od odredjne teme...jeste ponekad ispadne sve to malo i ruzno,jer moooze da se desi da neko postavi temu sa jakim razlogom,jer mu je bas bas bitno misljenje drugih...a onda se pojavi gomila njih i pocne da se podsmeva i da proziva...
ali ja mislim da ovde vise nista nije shvaceno toliko ozbiljno...
 

Back
Top