Eyesburn

guitarrr_babe

Domaćin
Poruka
4.383
Prethodnog vikenda sam bila na svirci Eyesburn i ostavili su mi neki otuzan osecaj... Momci su izgubili to NESTO sto su imali, recimo, na koncertima otpora tamo negde '99. Kojot je bio toliko odlepljen da nije znao gde je i ko je. Da dodam da se, evidentno, nisu NI MALO trudili oko svirke... Zalosno, majke mi. Gde je entuzijazam, gde je samopregor? Ocigledno, lova je pocela da kaplje... i to previse.
 
Money is the root of all evil, nije li? :(

Steta, koliko je samo dobrih bendova propalo zarad novca i koliko ce ih propasti! Zato se stvara privid da su danasnji muzicari manje talentovani od onih od pre 20, 30 ili vise godina, a to naravno nije tako. Stvar je u tome, kad muzika postane grana industrije i biznis, gusi se svaki talenat. Nekada, muzicari su iskazivali svoje stavove i pravili muziku bez pritiska muzickih kuca, imali su potpunu slobodu - rezultat toga: odlicna muzika koja traje!

A Eyesburn bas imaju potencijala, cini mi se.
 
U covece tada su bili fantasticni (mada Kojot ni tada nije bio bas straight).Nisam imao prilike skoro da ih slusam uzivo,ali cuo sam njihov novi album i mogu ti reci da mi se svidja. Kakvo je tvoje misljenje?
 
guitarrr_babe:
Prethodnog vikenda sam bila na svirci Eyesburn i ostavili su mi neki otuzan osecaj... Momci su izgubili to NESTO sto su imali, recimo, na koncertima otpora tamo negde '99. Kojot je bio toliko odlepljen da nije znao gde je i ko je. Da dodam da se, evidentno, nisu NI MALO trudili oko svirke... Zalosno, majke mi. Gde je entuzijazam, gde je samopregor? Ocigledno, lova je pocela da kaplje... i to previse.
Hm, ja sam slusala Burning Sound sad skoro u Akademiji (a njega ti cini izmedju ostalog ceo Eyesburn minus Laza) i bilo su fantasticni, bas sam se onako super provela. Ne kazem to zato sto ih (jos uvek) gotivim, vec zato sto su jos uvek dobri i imaju taj stari duh, iako su mene malko smorili jer dugo nista ne objavljuju...A to ne znam sta te cudi da je Kojot odlepljen, pa uvek je takav ali nisam primetila da to nesto mnogo utice na kvalitet svirke... :lol:
 
bash sam nabavio nedavno sve albume, blaga katastrofa ovako generalno gledano.
zablistaju na par pesama a ovo ostalo.... shljakara teshka. prosto se chudim kako su ljudi tako popularni. zadnji album je katastrofa.

mada kad bolje razmislim, sve je to na imidzh.
i ajd da je originalan, imidzh ili muzika, al njima je sve uzeto..... reggae&hardcore. originalna je samo ta fuzija.
 
Iiii maaamu vam... a ja ko meeentalac stoim kod konja... sa papirom u rukama na kome piše... "kupujemo karte za SKC"... ko neki prosjak... a narod prolazi i samo gleda...
 
Ocean_state:
Cuti!! Besan sam. Ja sam stojo na vratima SKC-a ali je moj glupi drug prodao kartu i ja isto zato shto mi je bilo glupo da idem sam! Mrzim tog mog druga!
E bre ocean...ja sam imala sa kim da idem..ngo sam se razbolela :cry: :cry: ..isla bih sa dva druga i drugaricom.. :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil:
 
Djordja:
E bre ocean...ja sam imala sa kim da idem..ngo sam se razbolela :cry: :cry: ..isla bih sa dva druga i drugaricom.. :cry: :cry: :cry: :evil: :evil: :evil:
I ja sam krenuo i bio ispred skca ali ortak je bas tu pred ulazak prodo kartu! PEDERCINA! Mrzim ga! Ja sam trebo ici sa 4 ortaka i jednom drugaricom ali ta moja drugarica nije na vreme kupila karte a mojim ortacima zabranile keve ili nisu skupili pare pa sam krenuo sa tim jednim koji je prodo kartu pa sam na kraju i ja prodo kartu.
 

Back
Top