muzicka na banovom brdu

Marge:
U nižoj mi je predavala Biljana Maćić, a od septembra će mi verovatno predavati Katarina Azanjac. Sto pitas?
Katarina je direktor moje bivse muzicke,plus predaje u srednjoj u Lisinskom...Ma poznajem zenu bukvalno od prvog dana skole...I svirala sam sa nekim njenim djacima...Znas li mozda Marije S.(sledece godine su obe mislim 3 srednje)Nisam videla ni jednu ni drugu godinama(tacnije od mog 6. razr.)i Nikolu N. doduse,on je izbacen,pa je sada u Manojlovicu cini mi se...I sa njim sam svirala...Bili smo trio,odnosno duo ''Djordjevic''
eeee,to su bila vremena...
Ako ih znas,pozdravi ih... ;)
 
Ja sam trebao da idem u nju,ali kad su mi rekli da sam sa 11 godina prestar za gitaru... :shock: :shock: :shock:
Kao zakasnio jednu godinu....
E,kad se samo setim kako sam popizdeo... :lol:
I onda sam uzeo sam da ucim i evo posle cetiri godine slabo sta znam.. :evil: :evil: :evil:
 
Zmajche90:
Katarina je direktor moje bivse muzicke,plus predaje u srednjoj u Lisinskom...Ma poznajem zenu bukvalno od prvog dana skole...I svirala sam sa nekim njenim djacima...Znas li mozda Marije S.(sledece godine su obe mislim 3 srednje)Nisam videla ni jednu ni drugu godinama(tacnije od mog 6. razr.)i Nikolu N. doduse,on je izbacen,pa je sada u Manojlovicu cini mi se...I sa njim sam svirala...Bili smo trio,odnosno duo ''Djordjevic''
eeee,to su bila vremena...
Ako ih znas,pozdravi ih... ;)
Znam obe Marije i Nikolu...
Pozdravila bih ih da znam od koga 8-) :razz:
 

Back
Top