Pomagajte prs'o sam za njom!

MecaDobric

Početnik
Poruka
18
Jos jedan dan, jos jedna ljubav u problemu i jos jedna agonija koja mi sjbava zivot..

Evo ovako, 22-23 nam je godine, zajedno smo 2.5 godine i doslo je do tzv "pauze"
Znam sta to u vecini slucajeva znaci ali evo koga ne mrzi neka prostudira slucaj
i neka mi da neki odgovor sta mi je ciniti ili sta ce od ovoga ispasti

Naime vec nam je 3-4 put da se, nazovimo, pickamo ali smo se uvek na kraju vratili jedno
drugom posle par dana, eventualno nedelju-dve. Ovog puta nije ni bilo svadje.. ja sam
potegao neku pricu o nama (jer sam ja ko zensko, volim da pricam o svemu iako sam
pre nje bio tough madafaka kao kamen ladan)
u moja 2 skenj dana (i toga cu se kajati do kraja zivota)
i doslo je do toga da ona zeli da se ne vidjamo i ne cujemo neko vreme da vidi sta joj je ciniti..

Znaci znam kao dan i noc da ima jos puno toga medju nama, puno puno toga lepog da
bi se razisli... mnogo vise od malih svadja gde smo i sta smo koje nastaju svake pola godine

Ja se ubijam i propadam u sebe razbijajuci glavu sta sam sjbo da dodje do toga jer
nam je stvarno do jaja bilo pre ovoga i znam da me je volela sto je i pokazivala a
sad je sve u velikom znaku pitanja.

Znaciii volim jeeee.. ma nema tih reci... ali bukvalno all the way. toliko toga imamo zajednickog
i toliko toga nam se poklapa da to nije normalno!
Stvarno smo jedno drugom i naj prijatelji i sve sto mrzimo i volimo kao da je jedno.
obozavam sve njeno lose i dobro. sve bi dao i ucinio za nju.
Uvek sam neverovatno bio fer prema njoj i max korektan
i UVEK pregazio preko svega sto ona ceni i postuje.. to znam.. ona mi je i dala ovaj nick
Nikad je prevario nisam niti bi u slucaju raskida mogao da nadjem neku tek tako da se utesim.. znaci da, strasno zvucim
kao umisljen ali kako i ona iskreno kaze ne moze nista vise da trazi i pozeli od mene..
i stvarno sve joj dajem i ima od mene.

Ne kontam sta je toliko poslo naopako da se ona tako ozbiljno upita u future.
Ona nije tako nikad bila pa jel se tripuje da me ne voli jer ne pokazuje na to
isti nacin kao i ja?? zeli da degustira druge? zasitila se? wtf bre??

Sta mi je raditi? znam da bi vecina rekla ko je ****, postoje druge, ali obozavam je.
ni malo nije losa osoba, cak naprotiv. jedino sto joj zameram je manjak komunikacije
medju nama, o nama. Ja ne mogu ni da pomislim na drugu.. mislim oboje izgledamo vise nego ok (opet sam umisljeni SoB)
i mogu naci drugu bez nekog veceg napora kao sto moze i ona ali ne mogu da me J!
jbg rastopila me, posato sam sve sto jesam zbog nje (a evo kako mi se obilo?)

Da je pustim da se pronadje? da je oteram u PM pa da dodje sebi?
ili da je trazim, vijam, grebem i cupam?
kao sto sam joj i rekao da cu se boriti .. sve dok iz njenih usta ne budem cuo da me ne voli
ili ne zeli da bude sa mnom.

FFS ala sam smorio! 3 godine mladji ja i pukao bi od smeha sad.. nemojte i vi plz :)
..ali moram da podelim sa nekim kad su mi prijatelji polu-pyzde za ovako nesto
a nemam i ne zelim drugu za shoulder-cry..
 
necu da smejem ahahahahaha, shalim se, pa razumem, ti si potego neku prichu, kao ozbiljnu i ona se povukla, pa ja se ne bih slozila sa mojom drugaricom pipi, ja bih je pustila malo ako ikako mozesh, ako ne onda kumi moli plachi :)
 
mnogo sladak post! iskren, topao, pun ljubavi, pomalo detinjast onako, sav neiskvaren i nenafilovan. mislim da imam neku opstu sliku o tebi i njoj, bar ona predstava koju sam dobila na osnovu ovoga sto sam procitala. koiko kapiram, nikakav KONKRETAN problem nemate? to me podseca na jednu moju vezu, pa iz svog ugla mogu da odgovorim.
mislim da treba da joj das to vreme koje joj je potrebno (za sta god). to ne znaci da te ona ne voli, a moze da znaci mnogo drugih stvari. mislim da to treba da ispostujes, ma koliko tesko da ti je. a posle, kad se sve nastavi, mislim da treba da se potrudis da uneses malo vise dinamike i raznovsnosti u vezu. sada malo otkuliraj, sacekaj, sredi se....(ustvari, nisam sigurna koliko ces TI d a se sredis, ali probaj bar).
 
NovaIsta:
mnogo sladak post! iskren, topao, pun ljubavi, pomalo detinjast onako, sav neiskvaren i nenafilovan. mislim da imam neku opstu sliku o tebi i njoj, bar ona predstava koju sam dobila na osnovu ovoga sto sam procitala. koiko kapiram, nikakav KONKRETAN problem nemate? to me podseca na jednu moju vezu, pa iz svog ugla mogu da odgovorim.
mislim da treba da joj das to vreme koje joj je potrebno (za sta god). to ne znaci da te ona ne voli, a moze da znaci mnogo drugih stvari. mislim da to treba da ispostujes, ma koliko tesko da ti je. a posle, kad se sve nastavi, mislim da treba da se potrudis da uneses malo vise dinamike i raznovsnosti u vezu. sada malo otkuliraj, sacekaj, sredi se....(ustvari, nisam sigurna koliko ces TI d a se sredis, ali probaj bar).

da, problem nemoze da se definise i zaista nema ga.. jednostavno do ovoga je doslo jer
sam ja kao pricao da mi fali sto nije ona kao ja da pokazuje sve to bla bla....
ja sam to zaboravio sve sutradan! a ona se tripuje da me zbog toga ne voli i slicno.. ali da i rekla je da me voli taj
dan kad je "picvajz bio" ali kao ne daje mi to sto ja zelim..
ma glupost najveca koju ja zaboravio
a ona se ubila oko toga i sumnja u nas... jeste detinjasto,
iskreno i sta sve ne.. citaj: PRS'O! bre

a to za malo dinamike i novine u vezi si u pravu skontao sam sada..
samo da se sve vrati na normalu i bice lepse nego ikada pre..

@kambodza
svidja mi se tvoj humor i rly do ali stfu plz.. smejacemo se zajedno za godinu or so ako oces
 
uh kad se setim kako je meni bilo ... ista prica ... ali identicna i znas ta, pomoci nema !!! Znas kako imam ja od tad jednu malu izreku a to je 'da bi otisao u p*cku materinu moras prvo da budes u k*rcu' e pa vidis ovo ti je tek pocetak, bice jos gore a posle ... E posle ce brate da ti sve bude ravno do mora ALI za to sve treba vremena , srecno batice i baci se na neku drugu
 
Borg_Queen:
sad cu ja ko gosca, statistike kazu da prva kriza u ozbiljnoj vezi dolazi bash posle 2 do 3 godine, bash to kao preispitivanje shta cemo sad dalje, e al sam ti sad pomogla :(

:grin: :grin: ahahahahaah prevrnuh se od smeha.

Druze, ti jesi prs'o.
Ponasao si se kao svadljiva devojchica, koliko ja vidim.
Dacu ti prost savet.
Zenu neces osvojiti niti povratiti tako sto ces se ponasati kao zena.
Dakle, nemoj da oljushtish kolena puzeci do nje i da kumish, molish, preklinjesh itd.
Preterao si sa glupostima i pusti devojku par dana neka stvarno razmisli.
A onda.....kukaj kumi moli plachi narichi lelechi, isponizavaj se i tome slichno :wink:
 
lyon69:
:grin: :grin: ahahahahaah prevrnuh se od smeha.

Druze, ti jesi prs'o.
Ponasao si se kao svadljiva devojchica, koliko ja vidim.
Dacu ti prost savet.
Zenu neces osvojiti niti povratiti tako sto ces se ponasati kao zena.
Dakle, nemoj da oljushtish kolena puzeci do nje i da kumish, molish, preklinjesh itd.
Preterao si sa glupostima i pusti devojku par dana neka stvarno razmisli.
A onda.....kukaj kumi moli plachi narichi lelechi, isponizavaj se i tome slichno :wink:

razmisljam ja i tako svaki dan.. pa malo onako pa svakako..
u parvu si ti ali tako je kako je.. voleo bi da je tako.

i fora je sto je proslo vec nedelju dana a ne par.
 
NovaIsta:
nisam znala da zene puze, mole, ljuste kolena moleci :roll: ...... ja ljustim kolena zbog neceg drugog 8-)

a ti prijateljice forumska next time stavi kolena na tepih ili kupi one shtitnike kao sto nosi zandarmerija :)

Mislio sam na njegovo zenskasto ponasanje tipa jao ja sam prso, jao ja cu "dumrem" zbog nje, jao kako da mi se ona vrati, jao ovo jao ono...
 
lyon, ne preteruj bre. decko je voli, samim tim treba da joj to pokaze, ali takticki. sta da radi, da je ostavi da ne bi "bio ponizen" ? ma daaaj, to su fore iskompleksiranih.
decko, otkuliraj nekoliko dana dok ona pocne da pizdi za tobom. slusaj mene. a posle joj pokazi svu svoju ljubav
 

Back
Top