DA LI JE MOGUCE!!!

Luciferko

Primećen član
Banovan
Poruka
898
Da u ovoj raspaloj drzavi ne moze da se nadje devojka koja nece poceti da zajebava i vuce za nos ako vidi da si dobar i fin. Ili bolje receno koja nece pomisliti da si glup!!!!!
Cim vide da si dobar i fin krenu da zajebavaju , omiljena aktivnost nasih devojaka.
Onda ih naravno prizemljis posto mozda jedi fin i dobar ali nisi glup.
 
****** kako si glup!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I treba te zayebavati! Kako si dobar i fin,strasno...neyeban....E,iritirash me najstrashnije pa to izaziva ono najgore u meni...zato cu napustiti ovu temu kako se ne bi i ja bavila omiljenom aktivnoscu svih devojaka koje tebe upoznaju...
 
Pipi Langstrumpf:
****** kako si glup!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I treba te zayebavati! Kako si dobar i fin,strasno...neyeban....E,iritirash me najstrashnije pa to izaziva ono najgore u meni...zato cu napustiti ovu temu kako se ne bi i ja bavila omiljenom aktivnoscu svih devojaka koje tebe upoznaju...

To vam je generalno omiljena aktivnost.
Doduse ne treba mnogo pameti da vas covek spusti na zemlju.
Sujeta vam je najslabija tacka.
 
Luciferko:
Da u ovoj raspaloj drzavi ne moze da se nadje devojka koja nece poceti da zajebava i vuce za nos ako vidi da si dobar i fin. Ili bolje receno koja nece pomisliti da si glup!!!!!
Cim vide da si dobar i fin krenu da zajebavaju , omiljena aktivnost nasih devojaka.
Onda ih naravno prizemljis posto mozda jedi fin i dobar ali nisi glup.

Ово није одлика само наших Балканки, ма колико се чудно чиниле. Исто раде и Американке, само што наше бар лепо изгледају за разлику од Американки које су махом дебеле!

Две државе у којима женске стартују мушкарце: Бразил и Холандија. Поготово Бразилке, да ти се после недељу дана смучи колико наваљују. :razz:
 
Luciferko:
Da u ovoj raspaloj drzavi ne moze da se nadje devojka koja nece poceti da zajebava i vuce za nos ako vidi da si dobar i fin. Ili bolje receno koja nece pomisliti da si glup!!!!!
Cim vide da si dobar i fin krenu da zajebavaju , omiljena aktivnost nasih devojaka.
Onda ih naravno prizemljis posto mozda jedi fin i dobar ali nisi glup.

može se naći, ne gubi nadu! A ako krenu da te zajebavaju, ti jednostavno odeš! U čemu je problem, jel kasno skontaš da te zezaju?
 
Luciferko:
Da u ovoj raspaloj drzavi ne moze da se nadje devojka koja nece poceti da zajebava i vuce za nos ako vidi da si dobar i fin. Ili bolje receno koja nece pomisliti da si glup!!!!!
Cim vide da si dobar i fin krenu da zajebavaju , omiljena aktivnost nasih devojaka.
Onda ih naravno prizemljis posto mozda jedi fin i dobar ali nisi glup.


:lol: :lol: :lol:
 

Back
Top