Omiljeni brend

Pin'Ajsy_lady

Početnik
Poruka
30
Da li imate omiljeni brend, ili neku marku (poznatu ili ne) koja je najvise zastupljena u vasem ormaru?
Moj omiljeni sportski brend je "Nike"
Za dnevne varijante Miss 60 i Replay
Mada imam dosta odece i manje poznatih brendova...neka kombinacija!!!
 
Hi hi mislila sam nesto malo realnije, nesto sto bi i mi obicni smrtnici mogli da probamo i mozda pocnemo da koristimo....
Recimo nesto sto imas u ormanu, ali pazi da je do , recimo, 200e :) :) :)
Mada mozda probam jednog armanija ;) ili jos bolje nekog Armanija...da vidim da li mi lepo odnosno dobro lezi...ups..stoji:)
 
pa ja stvarno imam armanija:(
i kenzo, i dolce gabanna.
imam i cavalijevu bluzu...
inače za redovno oblačenje...
tommy hilfiger, lacoste, zara...
marks&spencer...a omiljeni omiljeni za sve ukućane..
H&M.
eto.
 
izvini maco al moraces da obrises to o koferima da ne vredjamo sad tanana osecanja :lol:
e kad je rec o brendovima,ja volim i gotovo,i necu da kupim 10 majicica u hipermarketu da bih kupila 1 potpisanu u cijem pamuku uzivam.ali sto mrzim kad mi neko dodje i pita "je l ti to pravi chanel?" znaci to pitanje mi je bljaks bljaks,ako nemam za chanel necu ga ni kupiti,zar licim na nekoga ko ce da nosi rubok?a vidim moje koleginice ponosno pokazuju svoje laznjake,kao ispale su ribe jer su nabavile lazni dior,platile su manje,kad to vidim bas mi je bljak-bolje promovisi neku malu marku ali original nego kopiju skuplje marke
 
Nemam omiljeni brend i to mi odavno nije vazno. Kad sam bila u srednjoj skoli bilo mi je itekako vazno: samo levis (eventualno lee na tregere), dr. martins i sta je vec bilo, skupe naocare za sunce, skupo ovo, ono... naravno, kad su placali mama i tata :)
Sad me boli uvo i uglavnom mi je zao da dajem mnogo novca (a brand znaci bas to; ovi novi brendovi ala Zara, Mango ili HM su obicne jeftine pomodne krpe) za garderobu. Izuzetak su jedino cipele (nemam omiljenu firmu) i parfemi (Chanel rules, eventualno Dior i volim onaj Klinikov Eliksir)...
Nikada ne bih kupovala Armani odecu ili LV tasne jer ne verujem u sminku i vise me interesuje da putujem nego da okacim oko ramena nesto sto kosta dva sama evra...
 
muvalo:
Nemam omiljeni brend i to mi odavno nije vazno.
Nikada ne bih kupovala Armani odecu ili LV tasne jer ne verujem u sminku i vise me interesuje da putujem nego da okacim oko ramena nesto sto kosta dva sama evra...
Nemam ništa da dodam na ovo. Samo da kopiram u tri primerka, potpišem i overim u opštini. :-D

bug.gif
 
Pajamaca pa zasto :( , lepo je kada imas nesto sto volis. Nadam se kada pocnem da zaradjujem da cu i ja imati neki LV kofer ili mozda putnu torbu. :)
Ja sam u sali rekla ....nesto do 200e
Ja smatram da svaki covek ima neki svoj prioritet, neko vise voli kvalitetnu kozmetiku, neko brendiranu ( citaj kvalitetnu ) odecu, neko putovanja,tehiku....
Ja obozavam firmiranu kozmetiku recimo, ali dosta stedim na zimovanjima .
Mozda zato sto sam jos uvek mlada...ali pre bih izabrala Miu Miu kompletic nego recimo zimovanje u Sloveniji.
Ne kazem da nije lepo putovati, opustiti se ali svako ima neke svoje prioritete.
Isto tako postujem misljenja da je duhovno iznad materijalnog, lepo je cuti razlicita misljenja, suprotne stavove....nauci se ponesto o zivotu.
PozZ
 
Теранова. Ем јефтино, ем модели одговарају мојим мерама. Док њих нисам открила, све ми је било кратко. Ја сам више за 10 јефтиних ствари, да имам да мењам, него за једну маркирану. А и сиромашна сам. :)
 
Pajamaca vas sve šije s markama. Zato svi na pančevački buvljak, da se snabdete gučijima, armanijima, dolčegabanama i drugim šik markama! Sve originali iz Turske!

Možete da kupite i brendirane etikete, pa ih zašivate na odeću po sopstvenom izboru i ukusu. Recimo, zalepačite Armanija na Gabanija, Gabanija na Vesaćija. I onako su to sve sami ******.
 
neozbiljko:
Pajamaca vas sve šije s markama. Zato svi na pančevački buvljak, da se snabdete gučijima, armanijima, dolčegabanama i drugim šik markama! Sve originali iz Turske!

Možete da kupite i brendirane etikete, pa ih zašivate na odeću po sopstvenom izboru i ukusu. Recimo, zalepačite Armanija na Gabanija, Gabanija na Vesaćija. I onako su to sve sami ******.



:lol: :lol: :lol:
 
reših pre neki dan da kupim par komada legginsa...
odokativnom metodom shvatim da takvu robu treba da kupim u nekom butikiću, a ne da pljujem lovu...
odem u onaj tally weill...1500 dindzi, super...pogledam..a ono već se razdroćkale oko šavova...
ajd drugi par...ajd treći...
i svi razvaljeni.
ajd da vidim u mangu...slično...odem u d.perkins...mnogo bolja situacija...
zamislite šta bi bilo na boovljaku?
 

Back
Top