vreme

borivoje

Obećava
Poruka
82
da li neko moze da mi objasni ovo, citajte pazljivo: u makedoniji ovih dana 42-43C, u bugarskoj takodje preko 42, u grckoj preko 42 A KOD NAS 37-38C. dokle ce bre da nas lazu.zar nije sramota.
 
borivoje:
da li neko moze da mi objasni ovo, citajte pazljivo: u makedoniji ovih dana 42-43C, u bugarskoj takodje preko 42, u grckoj preko 42 A KOD NAS 37-38C. dokle ce bre da nas lazu.zar nije sramota.



...........................................................................................................................................
upravu si i pre dve tri godine je bilo ovako zar ne???

a niko ni prstom da mrdne.

kod grka cim prede 40-42?vandredno stanje a kod nas?50??? pa onda da bude vandredno stanje ili kada budemo poceli da padamo ko muve???
 
Ja pre nekoliko dana kad su isto javili da je oko 35 C,pogledao u termostat,kad ono 35 :p ,reko ajd' da term postavim na direktno sunce pa da vidim sta ce da kaze.A on nista ne govori nego vristi!!!!!Nisam mogao da verujem bilo je 57 C :oops: Pa meni je lose i svako trena gledam kad cu da se "prevrnem" imam 22g.Sta mislite kako je nekom sezdesetgodisnjaku?
 

Back
Top