Omiljeni restoran u Nišu?

PECINA
Taj restoran se nalazi u okolini Soko banje.Prelep je.
Okruzen je stenama, rekom,drvecem..Fantasticna priroda (a i klopa).
Pecina(prava ,pravcata je u sklopu restorana.
Ako vas leti(posto radi samo leti) put nanese u Soko banju obavezno posetite taj restoran
Ja sam ovog leta bila i prezadovoljna sam:)
 
Chesto idem i iskreno vam svima preporuchujem restoran "Kod Rajka"!!! U gradu nema boljih rebaraca u kajmaku!!! Ma nemam nikave zamerke i da imam isuvishe se lepo osecam tamo da bi mi bilo shta smetalo!!!

Za neke malo specijalnije izlaske u restoran, preporuchujem "Premijer" u Duvanishtu!!! Ambijent je izvanredan, hrana super, a shto je najbitnije cene su prosechne!!!
 
Da Premijer je dobar ali hrana nije bas ono naj naj, ali restoran je lepo sredjen sve je u kozi. Inace kafana Dagi plus na trosarini i njihova ovcetina su zakon takodje preporucujem i telece repove isto su super. Etno kod Nitex-a sa njihovim stilom odnosno muzikom koja prilazi svakom stolu i peva nekoliko pesama onako na suvo bez zvucnika i mikrofona i odlicnim rolovanim seljackim mesom. Cuo sam da radi Radio Nis kafana i da je extra sredjena sve u kozi takodje, i da je atmosfera lepa isto tako ima muzika "na suvo".
 
Kad se otvori i tamo neka kafana, pisace mnogi!!!

Shta drugo reci sem da su mnogim nashim sugradjanima (ne samo njima) od intelektualnog razvoja mnogo bitniji trend, izlasci, razna foliranja!!! To je tako u svakom drushtvu, ali uvek postoje izuzeci, na nashu veliku srecu!!!
 
Sta da se radi takav smo narod, kafana je u Srbiji brend i postoji mnogo pre biblioteke tako da se o njoj vise prica nego o knjigama. Osim toga jedna biblioteka postoji u Nisu i ne radi preterano dobro a kafana ima mnooogo i sve rade perfektno pa sad vi vidite zasto se o njima toliko prica.
 
Ма, немате појма! "Гусар" је убедљиво најбољи ресторан у Нишу. Услуга, амбијент, храна... Све... на нивоу...

Али, ребарца у кајмаку "Код Рајка" су... мммљац...
 
Slavila sam skoro rodjendan u "Premijeru"!!! Meni smo sami sastavili od onoga shto oni nude i sve je bilo vrhunsko!!! Usluga je stvarno bila dobra, praznih chasha na stolu nije bio ni trenutak, sve lepo aranzirano, sveze!!! A ni cena nije bila neshto velika, u sushtini kao u drugim restoranima!!! U potpunosti sam zadovoljna!!!
 

Back
Top