ULEB Kup

FMP železnik
Ovarense
Ventspils
Elan Šalon
Bešiktaš
Rajnenerg

Hemofarm
Akasvaju Đirona
Šarloa
Galatasaraj
Kapitals
Asesoft

Crvena zvezda
Dinamo Moskva
Ostende
Panelinios
Fortitudo
Nimburk
 
GROUP A
Alba Berlin
KK Bosna
Siauliai
DKV Joventut
Turk Telekom
Guildford Heat

GROUP B
Ovarense Aerosoles
BK Ventspils
Elan Chalon
RheinEnergie Koln
FMP
Besiktas ColaTurka

GROUP C
KK Hemofarm
Akasvayu Girona
Spirou Charleroi
Galatasaray Cafe Crown
Hanzevast Capitals
CSU Asesoft

GROUP D
SLUC Nancy
D. Bank Skyliners
Anwil Wloclawek
Pamesa Valencia
Azovmash Mariupol
Khimki Moscow Region




GROUP E
KK Buducnost
Lyubertsy M. Region
Antwerp Giants
Hapoel Galil Elyon
Swans Gmunden
Benetton Fribourg

GROUP F
Dynamo Moscow
Red Star
CEZ Nymburk
Telindus BC Oostende
Panellinios GS
Fortitudo Bologna

GROUP G
Adecco Asvel
Ludwigsburg
Panionios Forthnet
BC Kalev
G. Canaria Grupo Dunas
Asco Slask Wroclaw

GROUP H
ASK Riga
Lukoil Academic
EB Pau-Orthez
Benetton T. Tamoil
BC Kyiv
Artland Dragons

GROUP I
Unics Kazan
Turow Zgorzeleg
Hapoel Jerusalem
EiffelTowers
Strasbourg
Zadar
 
I ja isto povlačim svoje.Gledao sam samo ove tri grupe,skroz sam zaboravio na ostatak.
Huventud, Pamesa, Dinamo, Uniks i iz senke neka vrebaju Ortez i Beneton.
 
Svaka cast.
Beneton je izgubio od lietvusa tako da u polufinalu igraju sa njima, po meni imaju sanse jer je lietvus dosta slabiji od dinama ali to ne mora nista da znaci.
Saka cast!!!
 
svaka cast Vrscani, u polufinalu protiv Lietvusa, jaka ekipa prosle godine igrali top 16 u EL, sad ne znam, al sigurno imaju zelju da ponovo igraju EL
imaju i Vrscani, samo napred do novog uspeha
 
Najgora utakmica za Hemofarm,uljuljkani pobedom protiv favorita Dinama mogu da zaigraju u stilu "lako ćemo sad" protiv slabijeg Lietuvosa.Jesu dosta promenili ekipu,ali im igra i dalje nezgodni Eidson,bitno je da zadrže koncentraciju i iskoriste priliku koja im se ukazala.Da li tražimo previše od Hemofarma?
 
Oni su uradili previse ovo zaista niko nije ocekivao da dobiju Dinamo koji lagano moze da igra evroligu tako da ako udju protiv Lietovusa opusteno i bez pritiska kao i protiv Dinama sve je moguce, ali ovo sto su uradili je stvarno fantasticno!
 
Mislim da Hemofarm ima znatno vece sanse za pobedu od LR.

LR je poceo sezonu kao legija stranaca,ali su zbog finansijske krize u klubu ostali jos samo Bjelica i Edson oko koga se vrti sva igra LR. Srecom HF ima 2 odlicna odbrambena igraca koji mogu parirati Edsonu i na poziciji 1 ( Markovic) i na poziciji 2 ( Krstovic).

Usporiti ritam,igrati na utakmicu sa malim brojem poena,jer je LR tipican predstavnik litvanske skole kome najvise odgovaraju utakmice u stilu trci u pucaj.

HF je definitivno jaci na pozicijama 4 i 5. Veliki njihov kvalitet je i sjajna igra Pavkovica u pik and rolu koju je strasno tesko braniti.

Tako da se nadam da ce HF,ako ne dodje do opustanja posle pobede nad Dinamom ,koji je u svakom slucaju znatno bolji tim od LR ( a slabiji od Himkija),HF dobiti ovu utakmicu.
Pa u finalu sta bude. Mnogo bi znacilo srpskoj kosarci 2 tima u EL,bez obzira ko bio drugi tim pored Partizana.
 
Šteta,zaista je propuštena prilika.ipak čestitke za ekipu hemofarma.iznervirala me frljoka sa 8 metara čini mi se Lukauskisa,to je odlučilo utakmicu u poslednjih minut ipo.
 
Da ona trojka iz okreta sa 8 metara je bila odlucujuca. Zbunili su ih sa onim udvajanjima izgubili su dosta lopti *** ipak svaka cast za odlicnu sezonu!
 
Lietovus osvojio dobili su iznenadjujuce Himki u finalu koji je vazio za favorita tako da ce dogodine igrati evroligu po meni veoma iznenadjujuc rezultat.
 

Back
Top