Sam sajt mi ubacuje download prozor!

Ништа те не кошта да инсталираш бесплатну FF Mozilu и пробај да одеш на тај сајт и вероватно нећеш имати проблема. IE је крш невиђени.
Па нам јави да ли са FF и даље имаш сметње тог типа. Поз...
 
Ne znam da li postoji za IE neki dodatak za blokiranje flasha i java scripta...
Mene je su tako nervirale ovde na Krstarici one reklame gore, sve sam to blokirao ali u Firefoxu sa extenzijom Adblock Plus. Nema ih više... :) Možeš eventualno samo da probaš da vidiš da li to funkcioniše i na tom primeru.
Koliko znam na IE7 ima Add-ons, tako da moguće da postoji sličan alat. Potraži...
 
dvr_liberty:
Kako sada da zadam da mi blokira taj frejm koji želim,ne znam postupak,ima dosta nekih filtera?
Probao sam sa ukucavanjem adrese sajta,međutim onda mi blokira kompletan izgled sajta,bude skroz šašavo tj.jednostavan izgled....
Ne znam tačno :? , ja sam na Krstarici blokirao i taj frejm u kome je bio baner i nemam belinu koja je bila tu posle blokiranja samog banera. Išao sam logikom sve što dolazi sa nekog drugog sajta blokiraj. :D I uspelo je. :wink:
 
Nije mi jasno,zbog :
1.Oborio si sistem,a problem je i dalje tu...
2.Kod mene(inace uopste ne otvaram IE) otvori sajt bez problema(preko IE naravno) i nigde to ne pokazuje...
3.Kako je to pocelo od jednom da se pojavljuje?
4.U dve razlicite verzije IE prijavljuje isti problem...

I stvar da bude gora,nikom drugom ovo ne prikazuje,vec samo tebi o_O
Jel postoji mogucnost da to bude do Jave problem(nisam strucan,oprostite ako lupam)?
 

Back
Top