Поново скандал од Дс, овог пута од шутановца

Viorija

Zainteresovan član
Poruka
309
Министар Драган Шутановац грубо је врађао Мају Гојковић на концерту Ѕдравка Чолића сазнаје``Правда``.
- До инцидента је дошло пред почетак концерта. Маја Гојковић је са члановима породице дошла у ВИП ложу, до места за које је имала улазницу. Међутим, организатори су је љубазно замолили да уступи место хендикепираним особама, на шта је она одмах пристала.Организатори су Мају и њеног брата упутили да седну на неко од празних места, рачунајући да неће бити проблема пошто су сва места резервисана за политичаре!

Тада су се појавили Драган Шутановац и његова супруга Марија. Шутановац је одмах грубо напао Мају Гојковић. ``Хајде , мичи се с мог места!``,почео је да галами. Хистерично је махао картама, не дозвољавајући да му се објасни зашто је дошло до забуне, каже за ``Правду`` један од бројних сведока немилих сцена.
П о т п р е д с е д н и к Демократске странке, чак и пошто су Гојковићи устали са места, наставио је да галами.
- На упозорење Мајиног брата Драгана да се понаша као џентлмен, Шутановац је рекао да не жели да буде пристојан ``према жени у годинама``.
Као и Маја Гојковић сви у околини су били шокирани п р и м и т и в и з м о м министра одбране. Чак је и један организатор покушао да му објасни разлог за неспоразум, али Шутановац га је грубо ућуткао - каже наш извор.

Инцидент се није завршио на томе.

- Онако збуњена и згрожена, Маја Гојковић је само устала и покушала да се удаљи. У руци је задржала промотивни материјал, који је био постављен на свакој столици. ``Остави то, то је моје``, викнуо је Шутановац. Драган Гојковић му је оставио Мајин и свој флајер и хемијску оловку, уз опуштен осмех: ``Изволите господине Шутановац, није проблем``. Само захваљујући мирној реакцији Гојковићевих, избегнут је озбиљан инцидент, који је Шутановац очигледно желео, као и десетак његових телохранитеља, који су све време концерта седели на огради ложе, пазећи на министра - каже саговорник ``Правде``.

Шта би тек радили да имају потпуну власт у Србији.
 
Не. Лаж би била да су рекли да нас је Тадић одвео у Европу. Лаж би била да су написали да је Тадић осудио муслиманске и усташке злочине над Србима. А истина је да се Тадић извинуо усташама. А истина је и ово.
 
popokatepetl:
Не. Лаж би била да су рекли да нас је Тадић одвео у Европу. Лаж би била да су написали да је Тадић осудио муслиманске и усташке злочине над Србима. А истина је да се Тадић извинуо усташама. А истина је и ово.
O cemu ti sad prica? Kakve to ima veze sa temom. Da li smo mi bolji od Hrvata? Ti mislis da jesmo, a ja ne. Ja mislim da smo isti i da smo svi jadni. E to sto smo se mi prvi izvinili nas mozda i cini boljima, tako da ti bolje brini svoju brigu, A druge narode ostavi na miru.
 
Pepeo:
Ako je tacno bahatost je slaba rec.
Osecaju se mocnim, jakim a ustvari ne vide koliko su suplji.
"Supljina na dubinu"

Trenutna " moc" i tzv " snaga" pojedinaca, iz bilo koje partije da dolaze, oslokava samo njihovu kulturu ili nedostatak iste. :roll:

Inace, ova vest je potvrdjena i za malo je izbio skandal, al' zar bi to bilo prvi put da necija osionost i nedostatak kucnog vaspitanja izbije na videlo na mestima koja nisu pogodna...na zalost!
 

Back
Top