verujete li u pravu ljubav...ili se sve svodi samo na krevet

Sneky-Bgd

Početnik
Poruka
44
ljubav
Nikada volela nisam kao sto volim tebe
Od kada sam tebe srela ne mislim vise na sebe
Nikada pila nisam sa tobom sam praznila case
Tocila tebi i sebi za dane buduce nase
Nikada plakala nisam…
Ti si mi jedini video i brisao suze a sada proklinjem sudbinu sto te od mene uze
Molim te za malo srece molim te za
Ljubavi malo
Ti si moj tracak srece do tebe mi je samo stalo
 
[Sneky veruj ti meni:Nemoj ti mnogo da razmiljas o toj takozvanoj "ljubavi"!!!Pusti ti pisce i pesnike da pricaju o toj precenjenoj reci...Ti nauci da uzivas u osecaju zaljubljenosti i leprsavosti,a ljubav ce doci!!!U ****** pricam kao penzioner,al sam se ja istripovao. :) Zelim samo da ti kazem ne razmisljas o tome sta muskarac zeli,vec se zapitaj sta je to sto ti zelis od njega.nailazices ti na muskarce sa kojima ne mozes da zamislis nista ozbiljno ali osecas da bi ti sex sa njim bio pfffffff...Tad ga napadaj,iskoristi ti njega. :)
 
topmodelsica:
Kad se stekne stan. Ili, mozda, mesto u Studenjaku.
Ne moras da banalizujes dotle.Krevet treba da se desi onda kada zavolis tu osobu,a ne raditi to radi sporta.Neka bude iz ljubavi pa moze da se desi i u studenjaku,i na proplanku i na krevetu i na stolu....
Ici u krevet sa nekim koga ne volis,bez emocija tek da bi se pojeb** i ispraznio nije nista posebno.A otici u krevet sa nekim koga volis i voditi sa njim ljubav je vrhunac jedne veze.Tada mozes da dohvatis zvezde....
 
Verujem u Ljubav...u pravu i veliku...verujem i u ove iza mene Ljubavi, koje su prošle...verujem da ću na kraju ipak pronaći tu moju drugu polovinu, koja će biti zauvek i uvek sa mnom... :smile:

Koliko god sam život i ljudi oko mene pokušavali da me " ubede", kako je samo " krevet" važan i bitan...uvek sam i uvek ću na prvo mesto stavljati reč i emociju Ljubav ... :oops: 8-)
 
Verujem u pravu ljubav i smatram da do prave ljubavi nije lako doci.Pravu ljubav necemo sresti tako lako,vec mozda sasvim slucajno na neki mozda za nas cudan nacin.Kao sto se kaze da je trnovit put do uspeha,tako je i trnovit put do prave iskrene ljubavi.Previse bi lak zivot i ljubav bili kad bi tek tako nasli pravu ljubav.Za pravu ljubav se treba truditi,boriti,muciti i zrtvovati...A posle sve ostalo dodje samo od sebe...
 

Back
Top