Kako podnosite ove vrućine

dragoslava

Zainteresovan član
Poruka
410
Ne znam kako vi podnosite ove vrućine ali ovo je haos!Što se više tuširam sve mi je toplije i sve se više znojim!
U stanu mi je podnošljivo jer stanujem u staroj zgradi (1938 )koja ima debele zidove i maltene nemam sunca jer sam u prizemlju.
A na poslu da li sedela ili se kretala isto mi se vata znojim se nenormalno!Noću ne mogu da spavam do ko zna koje doba!
 
dragoslava:
Ne znam kako vi podnosite ove vrućine ali ovo je haos!Što se više tuširam sve mi je toplije i sve se više znojim!
U stanu mi je podnošljivo jer stanujem u staroj zgradi (1938 )koja ima debele zidove i maltene nemam sunca jer sam u prizemlju.
A na poslu da li sedela ili se kretala isto mi se vata znojim se nenormalno!Noću ne mogu da spavam do ko zna koje doba!


spavash na poslu? :shock:
 
Ja od jutros igram dodole ne bi li prizvala kišu! :)
BTW zna li neko neku klimu sa extra dobrim filterima, pošto je u stanu neizdrživo a ja sam jako alergična na prašinu i baš mi smetaju sve te spravice što izduvavaju vazduh (TA peć, kaloriferi, klime itd).
 
ja sam jako alergična na prašinu i baš mi smetaju sve te spravice što izduvavaju vazduh (TA peć, kaloriferi, klime itd).
Tebi treba Rainbow
topModPic2.gif
 
Evo najavise za vceras kisu...a sutra malo nizu temperaturu:):)ako jos pogode bice super.
Mi klimu u stanu ukljucujemo od 8 izjutra, pa do neko doba noci....Povremeno otvaramo prozore ne bi li uslo malo svezeg vazduha.
Sve u svemu nekako je lakse a klimom....
@Pussycat mi imamo samsung klimu i ima dobre filtere,ali sve jedno ih peremo na 7 dana.
 
Kolega me ceka u kolima danas, ja izasla iz kuce a kosa mi jos bila mokra. Pomisao na feniranje, pa da se umrsi da je osisam, sve moze ali feniranje ne pre zime!

Eh gledam onu fontanu od SIV-a, nema nikog a tako primamljivo deluje...
 
rado bih vam poslala kisu, kod mene je 17°C, pljusti svaki dan a sunce sam poslednji put videla pocetkom maja :|
duva neki odvratan vetar, bez rolke i jakne ne mozes da izadjes ni ispred kuce. nedelja dostojna sredine oktobra, i prema prognozi vreme nema nameru da se popravi. klimu imam, ali cini mi se da cu pre da ukljucim grejanje
 
mojra:
rado bih vam poslala kisu, kod mene je 17°C, pljusti svaki dan a sunce sam poslednji put videla pocetkom maja :|
duva neki odvratan vetar, bez rolke i jakne ne mozes da izadjes ni ispred kuce. nedelja dostojna sredine oktobra, i prema prognozi vreme nema nameru da se popravi. klimu imam, ali cini mi se da cu pre da ukljucim grejanje

Joj kod tebe je bas gadno. Ja nikako ne bih volela da sad imamo niske temperature. Doduse ovo je nenormalno 38C, mada mislim da ima vise..... :confused: :confused: ali boje i to nego 17C

Zelim ti sto pre lepo vreme,mada ne ovako toplo :)
 
SuzanKalvin:
Tebi treba Rainbow
topModPic2.gif

Šta je bre ovo? R2D2? :)
Ne možete da verujete kako mi je, znači ulazim u prostoriju i za 3 min. mogu da vam kažem jel radi klima ili ne!:) Sramota me, pre neki dan sam kinula jedno 15 puta dok sam odgovarala na ispitu i potrošila 3-4 maramice, mislim da sam položila više zato što je profesor bio šokiran nego što sam ga fascinirala znanjem!:)
A usput, moja mama je veliki protivnik klima pošto joj svaki drugi dan dolazi pacijent/kinja sa parezom facijalis.....
 
Ja vrućinu super podnosim.
Nemam klimu u stanu i generalno mi ne fali.
Preko dana navučene roletne, čisto da sunce ne bije pravo u prozore.
Jedino uveče mi postaje neprijatno vruće - to je valjda zbog konfiguracije terena :) NBG-beton, beton, beton :) Kad počne temp. da opada, zidovi kao da otpuštaju toplotu "na unutra" i tada je gadno. Ali to prođe do 23h. Preživi se...
Ali mi užasno teško pada kad je velika vlažnost vazduha, e tad samo što ne otresem nogicama. Pritisak, glavobolje, ma užas!
 
Takodje dobro podnosim vrucinu.
Ja hladnocu jedva izdržavam.
Ne koristim klimu, samo zamračim prostorije i pozatvaram prozore, ali ne sve...ostavim prozor u kupatilu za dotok novog (ne mogu reći svežeg :) ) vezduha.Zahvaljujuci klima uredjaju, uvek se razbolim , a ne prija ni mojim sinusima.
 

Back
Top