PLISANA IGRACKA

ja ih obozavam...Uvek se radujem kad dobijem novu.Soba mi je pretrpana.Imam nekoliko omiljenih firmi igrachaka recimo...
La Russ
NICI
ZARA
i tako....
omiljena mi je sova Hedviga iz Hari Potera..onda ogromna patka...imam malog medu iz NICI-a i lavica...i sa njima spavfam..svuda ih nosim sa sobom...I imam jednu malu bubu...svima sam im podelila imena SVima imena...a najomiljeniji meda se zove Mike....imam i barbike,,ali one nisu za ovu temu..MA OBOZAVAM IGRACHKE!!!!!!!!!
 
Fiorella:
Ja sam vec trazila plisanu veliku vevericu za sledeci rodjendan.

Halo!Ovde Bleak-ova plishana veverica po imenu Veverochka.Zamolila bih te da spasesh sve plishane zhivotinje od Bleak-ove torture!On je tiranin!Tera nas da radimo za njega kao robovi...grozan jeee...neeeeee evo gaaaaaaa!

Bleak: This text is pure imagination,don't get it serious.Any simularty with real characters is coincidence.
 
Kad sam bila mala, omiljene plishane igrachke su mi bile trolica, zmajchek i nekoliko dinosaurusa (plishanih), na zhalost, samo sam trolicu sachuvala :cry:

Sada u sobi drzhim samo par igrachaka, koje su mi vrlo drage i koje sam dobila za poklon od ljudi koje vojim :D

I da, nema nishta sladje od meeeeeeekane plishane igrachkice :D
 
Nisam tinejdzer godinama ali mi se svijda tema.... Ja mnogo volim plisane igracke i skupljam ih godinama... stoje na ormaru i bojim se da vise nema mesta... Od zapca Kermita koga mi je tata doneo iz Londona 1978. preko slonceta iz 1979. do mede koga sam kupila sebi u Canju prosle godine... Gomila... najvise meda... a nadnu kreveta me cuva beli veliki zec koga sam dobila na poklon za 19. rodjendan.
 
Ja sam ih imala kolko oces,ali posle sam shvatila da vise nemam mesta i odnesene su kod bake u Belu Crkvu :( . A sad imam od plisanihdugacku zelenu zmiju,jastuk u obliku srca,jednog malog belog medu i jednog velikog braon medu......
 
Bleak WinterFullMoon:
love_girl:
Ja sam ih imala kolko oces,ali posle sam shvatila da vise nemam mesta i odnesene su kod bake u Belu Crkvu :( . A sad imam od plisanihdugacku zelenu zmiju,jastuk u obliku srca,jednog malog belog medu i jednog velikog braon medu......

e treba mi taj jastuk u obliku srca sa rasirenim rukama.Daj 'vamo! :lol: :twisted:

Zao mi je ali nije sa rasirenim rukama,vec samo na njemu pise I LOVE YOU..... :wink:
 
love_girl:
Bleak WinterFullMoon:
love_girl:
Ja sam ih imala kolko oces,ali posle sam shvatila da vise nemam mesta i odnesene su kod bake u Belu Crkvu :( . A sad imam od plisanihdugacku zelenu zmiju,jastuk u obliku srca,jednog malog belog medu i jednog velikog braon medu......

e treba mi taj jastuk u obliku srca sa rasirenim rukama.Daj 'vamo! :lol: :twisted:

Zao mi je ali nije sa rasirenim rukama,vec samo na njemu pise I LOVE YOU..... :wink:

Ma moze i taj :wink:
 
Bleak WinterFullMoon:
love_girl:
Bleak WinterFullMoon:
love_girl:
Ja sam ih imala kolko oces,ali posle sam shvatila da vise nemam mesta i odnesene su kod bake u Belu Crkvu :( . A sad imam od plisanihdugacku zelenu zmiju,jastuk u obliku srca,jednog malog belog medu i jednog velikog braon medu......

e treba mi taj jastuk u obliku srca sa rasirenim rukama.Daj 'vamo! :lol: :twisted:

Zao mi je ali nije sa rasirenim rukama,vec samo na njemu pise I LOVE YOU..... :wink:

Ma moze i taj :wink:

Stvarno zelis da vidis posle boravka jastuka kod mog psa :lol: ? Mislim da ne bi voleo. Sala. :wink:
 
Jako volim plisane igracke!
Posto zivim u jednoj jako staroj kuci gde prasina treba da se brise dvaput dnevno, ja sam skoro sve svoje igracke spakovala u plasticne kese tako da nisu na vidnom mestu... ali znala bih odmah da nabrojim sve... Na polici imam jednog malog, malog medu u duginim bojama, zove ze Zorz, imam ga 14-ak godina, a dobila sam od nekih tatinih rodjakinja... na krevetu mi je crveni slon, nije doduse plisani nego platneni, dobila sam ga kao klinka od tetke... Imam jos mali milion zeka, meda.... i sve ih obozavam...
 
ja ih obozavam :oops: imam jedno prase..... jos od kad sam bila mala, zove se Pigi.... i sad sam za rodjendan od ortakinja dobila Ticu.... to je majmunce koje se plezi.... ne znam zaasto su mi to kupile?? :? :roll: :roll:
 
jos jedna zalutala persona...! ja sam kupila plisanog gremlina sebi kad sam napunila 21 godinu a planiram da nabavim i veeeeeeeeeeeeeliiiiiiiiiiiiiiiiq zirafu... ako je neko voljan da mi je proda nek me slobodno kontaktira... ;) treba mi za krevetac... samo cu morati da je prokrijumcarim nekako u moju majusnu sobicu... 8)
 
mortishaaa:
ja ih obozavam :oops: imam jedno prase..... jos od kad sam bila mala, zove se Pigi.... i sad sam za rodjendan od ortakinja dobila Ticu.... to je majmunce koje se plezi.... ne znam zaasto su mi to kupile?? :? :roll: :roll:

znash li da si ti moja najsladja igrachkica? ... :oops: :oops: :oops:
jest' da nisi plishana ...... ali ....... :oops: :D
 
Keeper:
mortishaaa:
ja ih obozavam :oops: imam jedno prase..... jos od kad sam bila mala, zove se Pigi.... i sad sam za rodjendan od ortakinja dobila Ticu.... to je majmunce koje se plezi.... ne znam zaasto su mi to kupile?? :? :roll: :roll:

znash li da si ti moja najsladja igrachkica? ... :oops: :oops: :oops:
jest' da nisi plishana ...... ali ....... :oops: :D

Ljudi, sorry sto se ubacujem tu 'de mi nije mesto ali Keeperu, ako bi se odrzavalo takmicenje u najlepsim ljubavnim izjavama, osvojio bi prvo mesto... eh, sto nisu svi kao ti?!? :roll:
 
Electra:
Ljudi, sorry sto se ubacujem tu 'de mi nije mesto ali Keeperu, ako bi se odrzavalo takmicenje u najlepsim ljubavnim izjavama, osvojio bi prvo mesto... eh, sto nisu svi kao ti?!? :roll:

pa niko ne moze biti kao ja ...... 8) ni kao ti :wink: ......... ali meni slichnih ima ..... ima ...... :wink: samo treba traziti ....... evo Sisa na primer, on je neprevazidjeni Romantik :D sa velikim R ....... jesi videla kako je zaveo Sashu zvezdicama? e to ce da se preprichava
 
Keeper:
Electra:
Ljudi, sorry sto se ubacujem tu 'de mi nije mesto ali Keeperu, ako bi se odrzavalo takmicenje u najlepsim ljubavnim izjavama, osvojio bi prvo mesto... eh, sto nisu svi kao ti?!? :roll:

pa niko ne moze biti kao ja ...... 8) ni kao ti :wink: ......... ali meni slichnih ima ..... ima ...... :wink: samo treba traziti ....... evo Sisa na primer, on je neprevazidjeni Romantik :D sa velikim R ....... jesi videla kako je zaveo Sashu zvezdicama? e to ce da se preprichava

:D :D :D
 

Back
Top