Da vidimo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.113
Ljudi, šta raditi sa Krstanom i ostalim ekstremnim tipovima koji su benigniji od dotičnog, ali i dalje ubijaju u mozak spamom, lupetanjima i raznim vidovima ekstremizma. I sve uz ne malu dozu nepristojnosti.

Da vidimo kako da rešimo ovu situaciju na Forumu.
 
Krstan je stvarno smor nevidjeni. Na neki nacin zloupotrebljava ovaj prostor svojim beskrajnim tiradama. Pa sta on misli da ce neko vazda da cita njegova sabrana dela tj. sabrane baljezgarije ala Zika Obretkovic.
 
ne znam,ja ne citam sta tip pise :)
i jos nekolicina btw...

sve jedno mi je sta ces da radis,ovde se i onako iziviljava ko stigne,a niko nije prisiljen da cita sta ga ne zanima :)
 
Nemam pojma ko je Kovjenic, a i mrzi me da citam njegove postove...posle prve eventualno druge recenice...

Ukoliko ja demokratiju shvatam na pravi nacin, a do sada se niko nije zalio po pitanju mog shvatanja, par puta sam, a u okviru neke od tema, postavila pitanje dokle ce se dozvoljavati ljudima iz susednih zemalja da dolaze ovde, bezobzirno vredjaju, iznose neistine...provociraju i ne samo da nisam dobila odgovor ni od koga ( mislim na moderaciju, kojoj je pitanje bilo i postavljeno), vec su se isti i ohrabrivali da nastave sa takvim ponasanjem.

Eto...mozda je ovo prilika da dobijem odgovor, a sta god ovde pisala, zna se da je vlast - vlast i da ce uraditi po svome... :mrgreen:

Hvala unapred,

S postovanjem, Sandrina
 
E da...i da iskoristim priliku...primetila sam da je nick @DellBoy, il' tako nesto slicno, objavio podatke o tom gos-n Kovjenicu, sve sa imenom, prezimenom i adresom i to na par tema... :confused:

Jel' to treba da ocekujemo da, ako nekom kosmickom nepravdom, neko od prisutnih i dodje do nasih podataka, postoji mogucnost da se isti pojave ovde na Forumu, kao sto i nick PJHarvey , pre neki dan objavi adresu stanovanja forumasa sa nick-om @Misoni i...pa ne videh da je bilo ko...mis'im, snosio eventualne posledice zbog toga... :confused:
 
Па мени се чини да би ми тебе требало да питамо шта да радимо.
Волео бих да знам о којим ликовима се ради, можда сам и ја на списку па у том случају немам право гласа:)
 
KoscheiBesmertnii:
Па мени се чини да би ми тебе требало да питамо шта да радимо.
Волео бих да знам о којим ликовима се ради, можда сам и ја на списку па у том случају немам право гласа:)
Mene zanima vaš stav o tome. Bolje je da popričamo o tome, zar ne? Dalje, o kakvom pravu glasa i nemanju istog pričaš?
 
Шон:
ma jel'... jel sam ti ja pustio ovde one seratore da kenjaju o jasenovcu i ustashama ko cvecu ili ti?

Potpisujem..i da dodam, uz vredjanje, provociranje, ismevanje, pokusaje ponizavanja domicilnog stanovnistva iliti forumasa sa ovih prostora, sto je u njihovim maticnim drzavama nezamislivo... :roll:
 
Banshee:
a ko je uopste dozvao ili reinkarnirao gosn kovjenica? :)
khmm:oops: :lol:

o temi:
nije mi bila namera da ga dozovem ili prizovem, ali stigao je. očigledno googla non stop i traži gde je spomenut.
napisao sam već da mislim da je čovek bolestan, ali to mu ne daje za pravo da vredja sve živo u ovoj državi u svojim kilometarskim tiradama koje niko i ne čita.
Čak ni on sam već postavlja teme brzinom svetlosti, kopira sam sebe sa drugih foruma.
Što se tiče ostalih, a od ostale ubrajam i sebe, svako ko se na uvredljiv način obraća drugima (tipa: majmune, stoko, otac, majka, familija i slično iz vidjenog arsenala) treba da bude banovan. Ovo se posebno odnosi na novoregistrovane, vidi se od prvog posta kako nastupaju na forumu.

p.s. ako insistiram na nečijoj nepismenosti ne mislim daj e to vredjanje nego pokušaj edukacije:-D
 
SANDRINAbg:
Potpisujem..i da dodam, uz vredjanje, provociranje, ismevanje, pokusaje ponizavanja domicilnog stanovnistva iliti forumasa sa ovih prostora, sto je u njihovim maticnim drzavama nezamislivo... :roll:

pa na njihovim forumima one koji pljuju po srbiji oma banuju.... ne zato shto su eto demokrate i slobodoumnomislenoposhteni vec zato shto znaju da kad pocne da se prica o njihovoj tisuclijecnoj povijesti ima da bude haosa... znachi sve pod tepih i zvizhduci.... do sledeceg rata, a onda naoshtri srbosek.
 
jomini:
Mene zanima vaš stav o tome. Bolje je da popričamo o tome, zar ne? Dalje, o kakvom pravu glasa i nemanju istog pričaš?
Па мис`им... можда сам и ја међу тим, горепоменутим...
А ти брате имаш алате, па удри банове, па коме пре досади, ја сам увек за такав начин, па нека сам и ја у питању. Ето, ја толико!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top