IZBRISANE SLIKE SA CD-RW !!!!!!!!!!!

nzdstankovic

Početnik
Poruka
27
IZBRISANE SLIKE SA CD-RW !!!!!!!!!!!
--------------------------------------------------------------------------------

Na cd-rw imao sam preko 200 slika.To su slike od mog sina Nemanje koji je imao 13.god.i koji je preminuo zbog bolesti pre 10-tak dana.Na tom disku hteo sam da dobacim jos 15 slika( kako lezi u sanduku),i najverovatnije da sam umesto zapisi slike pretisnuo dugme za brisanje.Vise nema nijedna slika na disku osim tih zadnjih 15.Postoji li ikakve sanse da se predhodne slike povrate???Necu ni da govorim koliko mi to znaci.Ne pitam za cenu samo da se to sredi,ovde ili u inostranstvu.MOLIM ZA POMOC !!!!!!!!!!!!Zoran iz Leskovca.
 
zao mi je bate ali ja ti nemogu pomoc....

hmm....

jesi probao da odes u recycle bin????

stani mzda ti mogu nekako pomoci...

otidji na www.yahoo.com zatim u yahoo answers i ask i tu postavi isto pitanje tamo ti se 5x bolje razumju u te jer su to ljudi iz svjeta a ne samo iz yugoslavie

naravno moras se registrovat na yahoo a bi ista pitao

100% ti nike nece traziti pare za to samo nemoj reinstalirati windows a raspitacu se ja za neki prog cuo sam da vraca sve izgubljene fajlove koje izbrises i nema im povratka cak iako izbrises i iz recajcle bin-a

a ako zajebavas nije se ljepo zajebavati sa tim stvarima sa sinom

pozz
 
nzdstankovic:
IZBRISANE SLIKE SA CD-RW !!!!!!!!!!!
--------------------------------------------------------------------------------

Na cd-rw imao sam preko 200 slika.To su slike od mog sina Nemanje koji je imao 13.god.i koji je preminuo zbog bolesti pre 10-tak dana.Na tom disku hteo sam da dobacim jos 15 slika( kako lezi u sanduku),i najverovatnije da sam umesto zapisi slike pretisnuo dugme za brisanje.Vise nema nijedna slika na disku osim tih zadnjih 15.Postoji li ikakve sanse da se predhodne slike povrate???Necu ni da govorim koliko mi to znaci.Ne pitam za cenu samo da se to sredi,ovde ili u inostranstvu.MOLIM ZA POMOC !!!!!!!!!!!!Zoran iz Leskovca.
_____________________________________________________________________
Imam resenja za to!!!
Program koji vraca sve izbrisane podatke sa hard diska se zove Get data for fat32 ili getback data for Ntfs...taj program uspeva 98% da povrati izgubljene tj izbrisane podatke sa racunara...ali pri tome ne sme se popunjavati dodatno HDD...jer on ujedno zapocinje novi zapis...zato...slobodno mi se javi na mail Maxy_Dj_Hacker@hotmail.com i ja cu ti poslati taj vec naveden program i objasniti kako se rukovodi njime!
A u slucaju da ne budes i na taj nacin uspio,onda cu ti ja to zavrsiti!

I zapamti,NISTA NE UBACUJ U KOMP VISE...DOK NE SREDIMO TO!
Toliko od Mene...
Nenad Djordjevic!
 

Back
Top