Underground izbor za pesmu foruma

Underground izbor za pesmu Foruma

  • Lizina kvalitetna pesma

  • Sopranova nepoznata promenljiva pesma


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Liza Dennis

Domaćin
Banovan
Poruka
3.703
Drugari,
S obzirom na to da smo prisustvovali jednoj od najpokvarenijih kradja veka u muzic, a to je izbor za pesmu podforuma, odlucila sam na napravim Underground izbor. Sopran je na sve nacine uspeo da pokrade glasove, a ond na kraju nije nam objavio pesme nego grupe da za njih glasamo. Ceo civilizovan svet se bori za transparentnost, pa valjda mozemo i mi da uzivamo u toj blagodeti dostupnosti informacija. Mama mi je rekla: "Liiizo, nemoj da organizujes underground izbor za pesmu foruma, tvoji dugari nece smeti da glasaju, jer se boje tog Alta." JA sam rekla: "On je Sopran!" i odlucila sam da pokrenem glasanje. Cak je poceo i da prekaraja pravila tokom igre. Izbor je jednostavan:

1. Lizina kvalitetna pesma - Tamburica svira, kolo sitno veze ili
2. Sopranova nepoznata pesma za koju mi treba da glasamo cas javno, cas tajno
8-)
 
liza

dirol.gif
 

@immph
Nema tu sta da se shvati. Ja sam javno predlozila svoju pesmu. Obrazlozila zasto je predlazem. Nisam slala nekom da on odlucuje da li mu se svidja ili ne svidja ili da nagovaram svoje prijatelje da glasaju za pesmu koju ja hocu. Zelela sam transparentnost po svaku cenu. Cak smo ti i ja immph komunicirali preko privatnih poruke u kojima si me ubedjivao da ucestvujem u tom sumnjivom glasanju. Ja sam to obavezno objavljivala da ne bi ispalo da ti i ja muvamo nesto ispod zita. Onda je Sopran ili mozda je cak i Soprano prihvatio javne prijave neka dva momka. U redu je sto su oni javno podneli prijave i to u potpunosti podrzavam, ali zasto onda nije meni to tako dozvolio. On se plasio moje pesme koja je mila i vesela u duhu nase druzine sa ovog simpaticnog foruma. Dalje sama procedura je onemogucavala da ljudi sa slabijom konekcijom ucestvuju, jer je trebalo da preslusavaju neke pesme koje im se mozda ne bi ni svidele i za koje ni u snu ne bi glasali. Onda je Soprano video da njegova pesma gubi i odjednom promenio vec glupa pravila racunajuci da ce sada opet nesto ucariti, pritom ponovo ignorisuci moje pozive na transparentnost glasanja. Onda sam ja bila jako tuzna jer sam i ja htela da ucestvujem u tom glasanju i Mama mi je rekla: “Liiizo, oni su tvoji drugari i samo se igraju”, a ja sam joj rekla: “U pravu si Mama!”, ali je ipak princip prevagnuo. Ako nam kradu referendum, izbore, moje prijatelje sa svih strana nepravedno optuzuju, pa necu valjda da dozvolim da moji drugari budu zrtve prevare. Vidite sta rade mom drugu Bebi Popovicu! Jos je Soprano poslao gomilu uvreda meni koje nisu imale nikakvih realnih razloga. Odlucila sam da organizujem izbor pesama na jednostavan i posten nacin. Javnim glasanjem. Sta sada tu nije jasno? 8)

@Limunovo drvo: Tako je bruka. Morala sam to da zaustavim. 8-)
 

Back
Top