SLOVENIJA -viza

Super Girl

Obećava
Poruka
67
Da li je neko u skorije vreme pokusao da zakaze termin u ambasadi za vizu Slovenije?
Dobila sam broj 0903 13 14 15 kao broj na koji se zakazuje termin za vizu.Kada sam konacno dobila vezu(jer cesto je izbacilvalo kao zauzeto) javila se ljubazni glas automat devojke i obavestila da sam dobila pravi broj(ambasada Slovenije) i da su trenutno svi operateri zauzeti i da ce se javiti neko cim se oslobodi linija,i da jos je dodala da je minut razgovora 21 dinar i 30 para.I ja tako cekam 2o minuta uz opustajucu muziku automata koji se povremeno javi i ljubazno kaze da su svi operateri zauzeti ali da sacekam jer ce se neko javiti...niko se nije javio,a mojih 400 i nesto dinara propalo....Imate li savet kako do zakazivanja termina na drugi nacin?
 
Da li si sigurna da su rekli da toliko kosta minut razgovora? Madjarska ambasada isto ima call centar na 0903 i cena jeste 21,30 din + PDV, ali po pozivu - koliko god da traje, ne po jednom minutu razgovora. Inace, te call centre servisira Telekom i zapravo se razgovara sa sluzbenicima Telekoma, ne ambasade.
 

Back
Top