sex na radnom mjestu (sexsualno zlostavljanje)

gagarin_

Početnik
Poruka
1
kada muskarac(na radnom mjestu) pogleda zenu bilo kako i u bilo kojemu obliku je recimo izmjeri ,znaci od glave do pete ,ozada ili sprijeda ,ili da je nedao bog samo pipne protiv njenoj voljito vec ima znake sexsualnog zlostavljanja ,zar ne ,
ali kada zena svijesno ili ne svijesno pocne da izaziva muskarca taj mora da prepozna granicu do koje smije da ide ali ta granica je veoma tanka ,u protivnom bice optuzen zlostavljanja i sada moje kolege izvolite !
 
flick47:
pa, podeli sa nama... opisi je...

srednje visine, neko bi rekao mršava, a ja kažem zgodna, kosa smeđa, ravna i duga, plave ili zelene oči, ne videh dobro (al ću videti već), prćast nosić, prelep osmeh, u prvom kontaktu vrlo prijatna, lepo obučena (radimo u banci, mora se), konačno neka mlada, čini mi se i mlađa od mene..:)
...ja offtopic, ovde nema seksualnog zlostavljanja...odoh da napišem nešto na temi "o čemu trenutno razmišljate"...
 
gagarin_:
kada muskarac(na radnom mjestu) pogleda zenu bilo kako i u bilo kojemu obliku je recimo izmjeri ,znaci od glave do pete ,ozada ili sprijeda ,ili da je nedao bog samo pipne protiv njenoj voljito vec ima znake sexsualnog zlostavljanja ,zar ne ,
ali kada zena svijesno ili ne svijesno pocne da izaziva muskarca taj mora da prepozna granicu do koje smije da ide ali ta granica je veoma tanka ,u protivnom bice optuzen zlostavljanja i sada moje kolege izvolite !
ak sum dobro razumo tebe te je neka kolezinica pogleala.a ondak si je ti nagno
pak te ova otužila kot šefa za seksalno zlo stavljanje.

i to što kaeš
šta ima dat glea kurvetina kad neće se ebe stebe
 
*Mihal*:
Znaj gagarin_ da koliko god da te neka nazove manijakom, psihopatom i slicnim imenima ipak joj je bila draga tvoja akcija(reakcija). Moras uvek drzati na umu da svako zensko NE znaci DA! Ne postoji zdrava zena/devojka koja svaku muskarcevu zainteresovanost/akciju(reakciju) nece smatrati uspehom i istu pozeljnom.
Ovo zalazi u tesku filozofiju...mislim i ti si mudar...
 
NovaIsta:
mihael, sad mi je definitivno SVE jasno vezano za onu tvoju temu. ah, kako je zivot surov!!

Nisam mislio generalno, postoje gomile primitivnih bezosecajnih ljudi, raznih nasilnih manijaka i siledzija za koje nikakvim cinom nijedna devojka/zena nije zainteresovana niti bilo kakav potez kod njih smatra pozeljnim!!

Mislio sam na situaciju u krugu poznanika, obrazovanih ljudi gde izmedju vlada vec kakvo takvo uzajamno poverenje!
 

Back
Top