Tripovi...

Hitchcock

Aktivan član
Poruka
1.685
E aj ovde da pisemo tripove.. Evo npr. kad sam ja onaj put izlazio iz kade da uzmem shampon pa kad sam se vracao u kadu okliznuo sam se i poceo da padam u nazad pa sam se nekako uhvatio za ivicu kade al sam skliznuo i uhvatio se desnom rukom za ivicu ves masine al opet mi skliznula ruka pa sam pao na ledja onako sklupchan i poceo da se rotiram oko svoje ose..a ceo taj pad je trajao manje od dve ipo sekunde.. na srecu uopste se nisam povredio al bas sam se istripovao.. jbt koji je to bio trip..
 
woooooow normalna tema koja je smesna skoro sam zaboravio kako to izgleda
evo mog tripa:
Vozim ja mog druga na sipci od bicikla kako sam ja vozio ta budala je nekako zaglavila svoju nogu u felmu, mozete zamisliti sta je bilo, zadnji deo bicikla se digao i prevrnuo prema napred.Srecom nismo bili teze povredjeni samo par modrica i ogrebotina i sjebana felma od bicikla.
 
Ewo jedan i od mene koji mi prvi pao na pamet!
Drug i ja sedimo u zadnjoj klupi i nesto se malo zezamo(posto obicno kad sedimo zajedno nas premestaju ili izbacuju) tako razredna da njenu valjda kreditnu karticu kao da nesto widimo i owa budala drzi kod sebe karticu, razredna je trazi a drugarica(koja sedi u redu preko puta) kaze da joj da a on onako iz zgloba prebaci karticu preko pola ucionice, ja pucam od smeha a razredna ga gleda jesi ti normalan on ide po karticu. Jos se kartica zagubila malo pod radijator i tako on cuci na podu i trazi je a ja se vajam od smeha.
Zamislite!
E da ste videli kako to malo cudo lepo leti!
 
a jel se vama nekad desilo da npr. nosite nešto u ruci da bacite u kantu i da posle toga odete u wc na malu nuždu, pa se zaebete i krenete da skidate pantalone ispred kante.
meni se desilo svega 3 puta u životu
 
Eh, ja u busu sedim, a neka zena pokusava da otkuca kartu, ali ne radi automat. Pa, ona vuche...al' ne ide. A ja(k'o poslednja budala), nesvesno, ustanem, vratim njenu kartu u automat i pocnem da cimam onu kartu i smireno kazem:"Pa, ne radi". Zena me gledala kao neku blentvu i samo je otshetala na drugi kraj busa... :D Joj, ala me bio blam kada sam ukapirala sta sam uradila... Sledeci put cu uzeti neku laksu drogu...
 
turbo-ajvar:
a jel se vama nekad desilo da npr. nosite nešto u ruci da bacite u kantu i da posle toga odete u wc na malu nuždu, pa se zaebete i krenete da skidate pantalone ispred kante.
meni se desilo svega 3 puta u životu

Mom bratu se pre dosta cesto desavalo da zaspe ispred tv-ea i naravno uvek sam ga ja budio(jedva nekako) da ode u sobu da spava, nekoliko puta mu se desavalo da krene ka kanti za smece da obavi nuzdu ili zezne vrata po 3-4 puta ili krene napolje ili ko mesecar neki na terasu ali najbolje je ono buncanje usput "Dao sam gol", "Gde sam ja"............
 
Na putu ka osnovnoj: u jednoj ruci - smece, u drugoj - oprema za fizicko, koju sam suptilno zafrljacila u kantu umesto smeca, pa sam morala da je vadim. Srecom, kanta je bila puna, pa nisam morala da se naginjem mnogo...
 

Back
Top