Ceda Jovanovic LDP [shmrk]

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
jerotije:
Mislite li da je Ceda narkic ili mu majka priroda dala takav izgled pa mislimo da se nashmrko ?

Jedva cekam da pocne proces oko politicke pozadine ubistva premijera. Jedva cekam da Ceda, ukoliko ga pozovu kao svedoka, konacno obelodani sta se to desavalo iza zavese.
Jao sto ce nekog biti sramota sto je radikal, DSS-ovac
 
vlada63:
Jedva cekam da pocne proces oko politicke pozadine ubistva premijera. Jedva cekam da Ceda, ukoliko ga pozovu kao svedoka, konacno obelodani sta se to desavalo iza zavese.
Jao sto ce nekog biti sramota sto je radikal, DSS-ovac

Buahahahahahahah...da Ceda ima obraza odavno bi se zavuk'o u misju rupu gde mu je i mesto...lopina lopovska ljigava...bezkarakterna...bezgacaska do juce...ffffuuujjjj :confused: :twisted:
 
SANDRINAbg:
Buahahahahahahah...da Ceda ima obraza odavno bi se zavuk'o u misju rupu gde mu je i mesto...lopina lopovska ljigava...bezkarakterna...bezgacaska do juce...ffffuuujjjj :confused: :twisted:

Dobro neka je i sve tacno sto kazes. Ali evo pitam te:
1. odakle znas da je on lopov
2. iz kojih si izvora informisana da je on neposten, lopov, narkoman (pa to samo tvrde radikali a za njih su svi olos ako nisu uz njih).
3. Sta traze Vesna Pesic, Cedomir Cupic, St.Protic, V.Batic. Natasa Micic s njim u LDP-u. (ili mislis da su i oni ljigavi lopovi ili mislis da su toliko naivni da su toliko u zabludi)
 
Dok ne postanemo tolerantni prema drugioma bicemo necivilizovani. Zasto nam je uvek neprijatelj onaj ko drugacije misli. Kladim se da i sama shvatas da su ovo samo tracarije na forumima. Ko se ovde razume u politiku, ko je bas toliko obavesten da zna ko je kakav......zar ne?
 
vlada63:
Dok ne postanemo tolerantni prema drugioma bicemo necivilizovani. Zasto nam je uvek neprijatelj onaj ko drugacije misli. Kladim se da i sama shvatas da su ovo samo tracarije na forumima. Ko se ovde razume u politiku, ko je bas toliko obavesten da zna ko je kakav......zar ne?

Ja mislim da se Sandrina šali, malo grubo, doduše, ali sam sigurna da ne misli ozbiljno sve što je rekla.

Preterujemo malo u ocenama, nema sredine, ali ako samo malo pratimo Skupštinu, onda nije ni čudo što običan svet ovako govori. Tek tamo čujemo izjave tipa: lopov, narkoman, ustaša, ubica..... Katastrofa!!!

Naročito me do ludila dovode izjave koje se tiču fizičkog izgleda nekog političara - toliko mašte... Da li je neko debeo, invalid, ima podočnjake, nema kosu... kakve to veze ima sa onim što priča ili radi?
 
Registra:
Preterujemo malo u ocenama, nema sredine, ali ako samo malo pratimo Skupštinu, onda nije ni čudo što običan svet ovako govori. Tek tamo čujemo izjave tipa: lopov, narkoman, ustaša, ubica..... Katastrofa!!!

Naročito me do ludila dovode izjave koje se tiču fizičkog izgleda nekog političara - toliko mašte... Da li je neko debeo, invalid, ima podočnjake, nema kosu... kakve to veze ima sa onim što priča ili radi?

A ko tako prica sem radikala. Tu i tamo se neko izleti ali od radikala nista drugo ne mozes cuti sem cinicne kritike, omalovazavanja, podsmeha, vredjanja......pravi fasisti i necivilizovana bagra.
 
Licno sam clan LSP-a i imao sam prilike da u vise navrata stojim od Cede na svega metar dva... covek za swoje godine izgleda ok ... prica da je narkoman je skuvana u radikalskom loncu i pitanje je dali je tacan... cak sta vise mislim da se vecina losih prica o Cedi obicna radikalska namestaljka..!!!
 
Блате ме, брате Иво, за тројицу
Муче ме као Малог Радојицу
Ко Старог Вујадина са обадва сина
Оће да ме претворе у маково зрнце
Крадљивци истине и сунчевог сјаја
Подмећу ми своја кукавичја јаја
Тако постах нека напаст невиђена
Напаствујем дневно три стотине жена
Печем белу децу, правим мале Црнце
Суде ми за своје грехе и злочине
И за све оно што они мени чине
Господе, погледај озго из плавети
И заштити ме од ових авети!​
 
KoscheiBesmertnii:
Блате ме, брате Иво, за тројицу

Муче ме као Малог Радојицу
Ко Старог Вујадина са обадва сина
Оће да ме претворе у маково зрнце
Крадљивци истине и сунчевог сјаја
Подмећу ми своја кукавичја јаја
Тако постах нека напаст невиђена
Напаствујем дневно три стотине жена
Печем белу децу, правим мале Црнце
Суде ми за своје грехе и злочине
И за све оно што они мени чине
Господе, погледај озго из плавети
И заштити ме од ових авети!

Jos samo ti gusle fale. Pa da vase tracarije i jesu za uz gusle
 
vlada63:
Jedva cekam da pocne proces oko politicke pozadine ubistva premijera. Jedva cekam da Ceda, ukoliko ga pozovu kao svedoka, konacno obelodani sta se to desavalo iza zavese.
Jao sto ce nekog biti sramota sto je radikal, DSS-ovac

Ха ха ха ха. Па шта ће тај криминалац да обелодани. Па он би одавно обелоданио да има шта против ДСС и СРС-а, али не може човек сам себе (као у најслабијој карици).
 
rokavec:
Licno sam clan LSP-a i imao sam prilike da u vise navrata stojim od Cede na svega metar dva... covek za swoje godine izgleda ok ... prica da je narkoman je skuvana u radikalskom loncu i pitanje je dali je tacan... cak sta vise mislim da se vecina losih prica o Cedi obicna radikalska namestaljka..!!!

А шта је то ЛСП???
 
Ех што волим овакве Словенце.
Прво, Чедомир Јовановић јесте наркоман, што је више пута доказивано, како у новинама, тако и на телевизији.
Друго, старије генерације ће се присетити студентског протеста 96/97, када је Чеда као набеђени вођа истог више пута добијао батине од студентског обезбеђења, због својих сулудих и издајничких изјава.
 
vlada63:
Dobro neka je i sve tacno sto kazes. Ali evo pitam te:
1. odakle znas da je on lopov
2. iz kojih si izvora informisana da je on neposten, lopov, narkoman (pa to samo tvrde radikali a za njih su svi olos ako nisu uz njih).
3. Sta traze Vesna Pesic, Cedomir Cupic, St.Protic, V.Batic. Natasa Micic s njim u LDP-u. (ili mislis da su i oni ljigavi lopovi ili mislis da su toliko naivni da su toliko u zabludi)

1. poseduje restoran Madera na Tasu , vilu vrednu 1.5 milion eura na Gardosu u Zemunu, pekaru na uglu Cara Dusana i Francuske kao i restoran Kalemegdanska Terasa, mesecno izdvaja preko 10.000 eura za obezbedjenje, vozni park mu vredi nekoliko stotina hiljada eura. Licno sam ga video da vozi ganc novi VW Tuareg vredan nekih tricavih 80-100.000e

2. Cedomir Jovanovic nema dana radnog staza a poseduje milionski vrednu imovinu. Do te imovine on nije mogao stici postenim raodm vec samo kriminalom sobzirom da se nikada nije bavio nijednim legalnim poslom (osim politike).

3. Kao svi pravi izdajnici, smradovi i janicari traze pare od okupatora i NATO agresora za svoje prljave izdajnicke usluge
 
Ne Ceda uopste nije narkoman. To se moze videti i sa ove slike snimljene na njegovoj konferenciji za stampu u beogradskom medija centru:

chedanarkoman.jpg
 
"1. poseduje restoran Madera na Tasu , vilu vrednu 1.5 milion eura na Gardosu u Zemunu, pekaru na uglu Cara Dusana i Francuske kao i restoran Kalemegdanska Terasa, mesecno izdvaja preko 10.000 eura za obezbedjenje, vozni park mu vredi nekoliko stotina hiljada eura. Licno sam ga video da vozi ganc novi VW Tuareg vredan nekih tricavih 80-100.000e"
---------------------

Bogo mili :shock: :shock: :shock:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top