Sta mislite o sexu izmedju prijatelja?

Pa naravno da treba da se gitaraju. To je jedna od najlepših i najintimnijih svirki, jer se poznajete toliko dugo, i ako se to pretvori u vezu, biće tako ozbiljna i duboka (po pravilu, mada ima mali broj izuzetaka), jer su ljudi već dugo bili zajedno kao prijatelji i odlično se poznaju... E sad reći to nekome je jako teško, jer može da upropasti prijateljstvo ako prijatelj ne prihvati. A ako prihvati, e to je onda vrh sveta... Nema utvrđenog načina za rećui to nekome, jer svi su ljudi drukčiji... Tako da vi treba najbolje da znate šta bi se vašem prijatelju/prijateljici svidelo i kako to da kažete...
 
romantik_rocker:
Skoro sam kresnuo jako dobru drugaricu. Ona je to htela, jer jako voli sex, i nije joj bilo tesko to da mi predlozi. Sta mislite, kako treba postaviti to pitanje drugu-drugarici, i sta moze da se desi nakon tog sexa, ili nakon odbitka predloga?
Mislim da si nackli dillea koji je samo postavilo temu da bi se pofalio. Prijatelji su prijatelji, to shto ti ne znash shta je prijateljstvo je samo tvoj problem. Up yours.
 
to bi bio neki drugačiji svet kad bi moglo tako sporazumno da dođe do sexa.

ono kao kada ti prijateljica kaže: e baš mi je dosadno ajde uključi tv da prekratimo vreme.
ili: e ajde da odigramo partiju tablića da prekratimo vreme
ili: e ajde da sednemo malo u kafiću da prekratimo vreme

kada bi moglo i ovo: e ajde da se posexamo da prekratimo vreme
onda ne bi postojala ni tv, ni tablić, ni kafić.


ali ja imam jednu romantičnu misao
da je najslađe kada su dečak i devojčica od malena
drugari, i onda se međusobno upoznaju sa sexualnim
funkcijama negde u onom ranom pubertetu kad ih
zasvrbi u gaćicama.
 
O sexy sa zgodnim komsijom mislim sve najlepse..:-D ali sa prijateljima ..NE..Kako neko rece ne mesam babe i zabe.Postoji mogucnost da ste sa nekim prvobitno prijatelj i to traje i da se u tom druzenju stvori uzajamna privlacnost koja prelazi u vezu i zabavljanje ali tada prestaje prijateljstvo za uvek.. ovaj primer koji je dao postavljac teme je po meni nezrelost, nepromisljenost i hir..
 

Back
Top